PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Boya Problemi

thriller16
17/07/2008, 21:15
Ocak ayında aldığım puntomda özellikle motor kaputu üzerinde boyada portallanmaya benzer siyah lekelenmeler oluştu.Pasta yapılınca çıkıyor. Servise götürdüğümde aracın, ağaç altında yada klima altında park edilmesinden ötürü oluşuyor dediler yani garanti kapsamında değilmiş. Fakat ben ağaç altına park etmedim ve klima altınada park ettiğimi hatırlamıyorum. Bu konuda aynı problemi yaşayan yada bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum.

SteinGP
17/07/2008, 21:24
Zeytin ağacıdır vs ağaçların altına koyunca bu tür şeyler olur,aracınızın aylarca ağaç altında kalması gereksiz,2 3 saatte bile o zımbırtılar araca yapışabiliyor ancak sorun edilecek şeyler değil bence,pastayla çıkar dediğiniz gibi,garantiye girmemesi de normal..Benim aracımda da özellikle kaput ve ön camda o noktalardan bolca mevcut..

anvil
18/07/2008, 09:51
bende de var birkaç yerde. araç siyah olduğu için dert etmiyorum.

bu arada forumumuza hoşgeldiniz.

Linos
18/07/2008, 10:09
Bende de bol miktarda var maalesef. Direkt ağacın altında olmasa bile, rüzgar nedeniyle, yakındaki ağaçlardan savruluyor...

thriller16
18/07/2008, 19:40
Hoşbulduk arkadaşlar forum gerçekten süper, bütün yetkililere bu imkan için içten teşekkür ederim. Problem ile ilgili olarak bir yere daha başvuracağım oradan da bir şey çıkmazsa artık serviste pasta yaptıracağım.