PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tv programı buluşması

searchandrescue
10/02/2007, 17:53
Arkadaşlar çekimler için gün ve yer belirlememiz gerekiyor buluşmada hakemler eşliğinde bi takım yarışmaların yapılması söz konusu o yüzden buluşma yerinin uygun olması gerekiyo yorumlarınızı bekliyorum

Ryu
10/02/2007, 17:56
buluşma hafta sonu yapılacak büyük ihtimal herhangi bir pazar günü. ayrıca herkesin desteği ve fikri bizim için önemli yer konusunda. güzel bir buluşma olsun ve bu sefer gerçekten bi kaç aktivite düzenlemek niyetindeyiz. bütün ankaralılar gün bugündür.

microab
10/02/2007, 18:18
buluşmada hakemler eşliğinde bi takım yarışmaların yapılması söz konusu
:icon_surprised: :icon_eek:

searchandrescue
10/02/2007, 18:21
:icon_surprised: :icon_eek:

aştık abi biz

memat
10/02/2007, 22:49
ist yolu hava müzesinin orası uygunmu? güzel ve genellikle boş

memat
10/02/2007, 23:03
bu arada stickerleri nerden alıyoruz

unik06
10/02/2007, 23:06
searchandrescue namıdiğer ercan abi'ye pm atmak suretiyle hallediyosun :)

memat
10/02/2007, 23:08
pm ne?
ben onu anlamadım

searchandrescue
11/02/2007, 00:21
pm ne?
ben onu anlamadım

pm= özel mesaj

buluşmada alırsın ama yok ben hemen istiyorum diyosan adresini ver kargoyla göndereyim

memat
11/02/2007, 15:28
tamam buluşmada alırım

erdiyilmaz
11/02/2007, 16:38
tarih için mümkün oLdugunca iLeri bir tarih oLması iyi oLur bence, daha güzeL hazırLık yapabiLeLim.

Linos
11/02/2007, 17:03
Pazar olsun da, benim için farketmez! :tabe:

dagored
11/02/2007, 23:13
daha henüz çok erken hava tahmin tutarlılıkları ilk dört gün için yüksektir, ama genede bir meteorolog olarak belirtmek isterim ayın 25 inde yağmur yağabilir... 8P

https://img109.imageshack.us/img109/9765/adszij0.jpg

Punto06
13/02/2007, 12:48
11 mart pazar günü en uygun zaman bence ankettede en çok seçilen zamano yani

ABNEW
13/02/2007, 13:43
Daha oy kullanmayanlar var sanırım.Ama bana da uygun olan tarih 11 Mart gibi...

microab
13/02/2007, 13:57
Bence o tarih belirlenip,işi olanların dahi o güne uygun program yaparak,yoğun şekilde katılımın sağlanması gerek...

Ryu
13/02/2007, 14:04
daha 17 kişi oy kullanmış arkadaşlar en 25 i bulmamız lazım. pek fazla ilgisini çekmedi heralde bu olay kimsenin.

memat
14/02/2007, 15:23
bencede 11 mart en iyisi

femoli
14/02/2007, 16:46
arkadaşlar ne kadar çok olursak o kadar iyidir aca ba diğer üyelere pm felan göndersekmi herkesin haaberi varmıki bundan olsunda ama muhakkak pazar günü olsun lütfen

jeoenis
14/02/2007, 22:25
Arkadaşlar iki gündür toplam 3 ankaralı arkadaş aramıza katıldı . Şu anda tam sayıyı bilmiyorum ama İstanbul üye sayısını geçmek için uğraşalım diyorum ben. Devamlı istanbulun ardından ikinci şehir muamelesinden sıkıldım.
Şu TV programı ile bayağı kişi gelir çok iyi oldu. Hadi şu istanbulluları geçelim.
:strwars: :strwars: :strwars: :strwars: :strwars: :strwars: :strwars:

microab
14/02/2007, 22:31
Ercan nereye kayboldun abi-görünmez oldun sanki...
Beyler bu buluşmaya sahip çıkılsın lütfen,bu başlığı sahipsiz bırakmayın...

BGRAYS
14/02/2007, 22:36
@jeonis
bisi sorcam bu ikinci şehir muamelesi nerden cıktı merak ettım hatta ankara da ıstanbuldan daha fazla aktıf bile denilebilir hatta bu deyimle birinci sehir.. burada ins. bu tv programı cok olumlu gecer de sitemiz daha da tanınır gelisir ..

jeoenis
14/02/2007, 22:53
galiba bu biraz kendi istanbullu arkadaşlarımın devamlı olarak ankarayı küçümsemelerinden çıktı. Bide üzerine istanbuldan yeni geldim. Yine yok ankarada ne zaman bimemne açıldı yok şu varmı yok bu varmı yani insan biraz değil bayağı sinir oluyor bir yerden bakıncada haklılar istanbula bi gidiyorum kıyafetin ucuzuda ankarada bulunmayan en ünlü markasıda var veya her istanbula gidişimde mutlaka doğubanka uğrayıp elektironik eşya alırım dolaşacak yer bolluğundan hiç sözetmiyorum. Yani ankara başkentte olsa devamlı istanbulun ardından ikinci şehir olarak algılanır. yani burada istanbullu arkadaşlara yada istanbula bir şey demiyorum. sadece istanbul üye sayısından fazla olsak süper olur diyorum hoş şu anda üyeleri tek tek sayıp hangi şehrin üye sayısı fazla diye bakmadım.

Hem kötümü insanları biraz gaza getirelimde üye sayımız artsın. :evillol: :evillol: :evillol: :evillol: :evillol:

erdiyilmaz
15/02/2007, 21:44
yakLaşık 75 üye var ankara'dan ancak nedense buraLarda degiLLer sanırım.

Mısafır
16/02/2007, 08:41
Ben nedenını cok ıyı anlıyorum ama...
Ercanın bu durumdan dolayı gp yı bırakmaması gerekıyor...

yamtar00
16/02/2007, 09:05
arkadaşlar ercan il dışı görevlere gidiyor o yüzden bu aralar aramızda yoktur en kısa zamanda dönecektir merak etmeyin

femoli
16/02/2007, 13:29
peki bu tv buşması mart sonuna kalırsa o zamana kadar bir buluşma düzenlesek diyorum arada baya bir zaman var bir pazar günü iyi olmazmı fark etmez tanışma açısından benim gibi böyle düşünen arkadaşlar vardır muhakkak

shoparr_
16/02/2007, 13:40
abi msjlar silinmiş hiç bişi anlamadım ne oldu da ercan abi darıldı biri bize anlatsın..

Linos
16/02/2007, 13:56
Bu organizasyon sanırım iptal oldu arkadaşlar!..

eakbas
16/02/2007, 14:06
Bu organizasyon sanırım iptal oldu arkadaşlar!..

bence de murat;:icon_smile_disappro

ercan abi bu organizasyonu ayarladı ve bizleri toparlamaya çalışıyordu.
Ancak siteye dönmek istemediğini okudum biraz önce ikna edememiş arkadaşlar.

İbrahimKC
16/02/2007, 14:27
Ben bu toplantaya yeteri kadar önem verilmedi fikrine katılmıyorum.

Anket açılmış ve toplam 27 kişi oy kullanmış ki bu son buluşmamızın 2 katı. Yani son buluşmamıozdan beri katılımda %100 bir artış var.

Herkes tarihi bekliyor, buluşalım diye heyecanlanıyor ve bir haber bekliyor...

shoparr_
16/02/2007, 14:37
ortada ilgisizlikten başka bir şey var gibi ama bi anlasak:(

microab
16/02/2007, 15:15
Benim takip edebildiğim konuşmalar şu şekilde idi arkadaşlar...

search: Buluşma günü ayarlayalım arkadaşlar ( Özeti)
Bahçelili: Mangal yapıp keyifli bir gün geçireceğimiz bir yer olsun diyorum (bunun gibi bişey)

search : yapılacak organizasyonda hakemler de bulunacak-atraksiyonlar için uygun bir alan olmalı diye düşünüyorum.( Özeti)

Bahçelili: Birileri bizi televizyona çekecek diye davranmak yerine devamında sohbet muhabbetin de olacağı bir buluşma olsun.

search:hakemleri ayarlama işi falan tamam bu organizasyonun kusursuz olması lazım.( Buna yakın bişeyler )

Bahçelili: Hakem dediğin nedir ki hocam,şart değil sonuçta iki araba yan yana kalkacak herkes yapar o işi,biz "bilmemnerde" her hafta sonu yapıyoruz zaten..

Search: Senin böyle yaklaştığın olay için ben yaklaşık 3 aydır uğraşıyorum,herşey siteyi layık olacağı en üst noktaya taşıyabilmek için.

konuşmalar bu paralelde devam ederken yaklaşık 1-1.5 saat ayrılmak durumunda kaldım ve döndüğümde mesajların silindiğini gördüm.

Bu konudaki yorumum şu olur,Ercan ın çok önemseyip kendi günlük yaşantısında dahi en başa koyduğu bir konuda,BahçeliliAli nin "dan-dun" konuşması--olayı basite indirmesi neticesinde iyice gerilen ipler,Her zaman sağ duyulu olmaya çalışan Ercan ı koparmış ve zaten yeterince ilgilenildiğini düşünmediği bu konu başta olmak üzere tüm siteyi terk etme noktasına taşımıştır.Olayın BANA GÖRE kabaca özeti budur beyler.

Bunun akabinde de yine kendi yorumum;Bahçelili için bir konu açılarak;bu adamın siteyi terk etmesi için kim ne yaptı gibi bir yaklaşım sergilenmesi zaten hassas olan Search i hepten "al atını yap tımarını" pozisyonuna sokmuştur...

O günkü yazışmaları daha detaylı takip etmiş arkadaşlar varsa ki mutlaka vardır,daha açık yazabilirlerse iyi olur.Ben yansız--tarafsız kendi yorumumu yapmaya çalıştım,kimseyi kırıp töhmet altına sokmak için yazmadım...