PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ::..Kuş Beyine İtafen (Söz Hakkı) ..::

femoli
14/07/2008, 09:40
Arkadaşlar diğer bir topicte ben olmadan yazılan bazı msjlara cevap hakkım doğduğu halde konu kilitlendiği için yazamamıştım bu konuda yönetimide kınıyorum konuyu kilitleyip sonra kendi isteğiniz dahilinde yazamazsınız ya konu kilitlenmiştir yada açıktır ...

Atilla abi msjda kuşbeyinli felan yazmış bize öyle diyorsunuz demiş hangi topicte istanbul grubu böyledir diye bir yazı yazılmıştır gösterin bana bu kuşbeyinli lafını ilk ben söyledim evet ama gerçekten kuş beyinli olan üstüne alınır ben kimseye birebir olarak birşey söylemedim hatta ve hatta bu sözü asla sizlere söylememiştim bu sözü söylediğim kişiler gayet güzel anladılar ama cevap veremediler ,Ama kendilerine söylemediğim kişiler alınganlık yaparak lafları üzerine çektiler....

X sitesi ,Y sitesi fark etmez önemli olan dostluk arkadaşlık siz bunları kavrayamamışsınız yeni bir şey görünce eski yi unutmamak gerekir yetki bir şey değildir emin olun belki oraya gitme sebepleriniz bu dur bilemem ama emin olun dostluk arkadaşlık bambaşka bişidir ama gönülden yapay değil ,Ben hala orhanla, efekayhanla , Bahçelili ali ile ,Ve daha bir çok arkadaşım ile görüşüyorum vede görüşmeye devam edeceğim Ama ütfen artık atışmaya oratlığı karıştırmaya devam etmeyelim atilla abi gerçekten iyi bir adamsın ben senin asla kötü olduğuna inanmıyorum çünkü ortada çekip gitmekten başka yaptığın kötü hiç bir şey yok keşke gidenler karalamadan yapsalardı bu işi hem oraya rahatça üye olup hem burada bulunsaydık ama işler bu noktaya kadar geldi neyse canımız saolsun :)

Kimseye küs kırgın değilim ama lütfen artık bazı şeyleri ters anlamayalım yanlış lanse etmeyelim ...

microab
15/07/2008, 04:54
Arkadaşlar diğer bir topicte ben olmadan yazılan bazı msjlara cevap hakkım doğduğu halde konu kilitlendiği için yazamamıştım bu konuda yönetimide kınıyorum konuyu kilitleyip sonra kendi isteğiniz dahilinde yazamazsınız ya konu kilitlenmiştir yada açıktır ...

Şimdii femoli ;

geçmişte yönetici iken kilitli konulara mesaj yazdığın oldu mu olmadı mı?

düşün bi istersen hafızanı bir yokla,

keser her zaman kendine yontamaz yontmamalı

şimdi bir kalemde eleştirmişsin yönetimi bol keseden,

"yazamazsınız" falan,

Bazen 5 düşünüp 1 yazmak lazım ...

femoli
15/07/2008, 09:05
Benim anlatmak istediğim sen anlamamışsın ali abi ben bu konu kilitlendiğinde murattan açmasını rica ettim benimde bir kaç kelam yazacaklarım var diye ama murat artık fazla açılmasın boş ver kilitledim değince bende murata olan sevgim vede saygımla seni çiğnemeyeyim dedim yazmadım ama madem kilitli konulara yönetim yazabiliyor onların bazı hakları var o zaman özür dilerim ulu yönetim .....

Bu arada ben pek böle kilitli konulara yazdığım olmamıştır olmuşsa bile gelen isteklere siz yazamazsınız ben yazarım gibi bir tavırda takınmamışımdır..:)

Senin tarafından yanlış anlaşıldığımı zannediyorum çünkü bol keseden yazmam, mümkün mertebe yönetimi kollamaya çalışırım geçmiştede hatamız buydu hala bu hatalar devam ediyor yönetim eleştirilmez ,yönetime birşey söylenmez ne bu ...

Neyse millete polimik yapmayalım derken kendimiz çıkarmayalım , ben hepinizi seviyorum hepinizin elinden gelenin en iyisini yaptığını biliyorum :)

microab
15/07/2008, 11:56
Yukarda yazdığın cümlenin yanlış anlaşılacak bir tarafı yok Mehmet ;

"Konu ya kilitlenmiştir ya açık" eleştirisini yaparken, bir düşünmelisin dedim,

acaba ben de zamanında bu şekilde yaptım mıı--yapmadım mııı?

Yaptığın halde bu eleştiride bulunuyorsan,bu bol keseden yazmak anlamına gelir...

Bu arada Murat ın da "siz yazamazsınız ancak ben yazarım" gibi bir zihniyette olacağı

aklımın ucundan dahi geçmez (Yönetim böyle bir üslup takınmaz )

Anlatmak istediğini anlamayacak bir durum yok yani,

Yönetim tabi ki eleştirilebilir,eleştirilen bir çok konu başlığı halen forumda mevcut,

İnsanların birbirini eleştiriyor olması demek,onların birbirinden nefret ettiği anlamına da

gelmez-gelmemeli...

Ziyaretçi047
15/07/2008, 12:48
Ulu yönetim saygıdeğer yönetim eleştirilmez yönetim diye bir şey yok. En azından ben yönetimin bir üyesi olarak yok diyorum. Diğer arkadaşları bilmem ama herkes beni gönlünce en sert şekilde bile eleştirebilir. Eleştirilemeyeceksem yönetim umrumda bile olmaz. Önce kullanıcı sonra yönetici olmak gereklidir.

femoli
15/07/2008, 13:50
Yine yanlış anlıyorsun ali abi ben murat bu şekilde bir tavır takındı yada murat böyl dedi demedimki senin sözlerine istifaden söyledim :)

ve şunada eminolki kilite yazılmış msj yok varsada ben bulamadım ..Ayrıca muratın ibrahimin yazdığı msj dan belki haberi dahi yoktur ..

Neyse abi biz bunu kendi aramızda halledelim :) Benim vermek istediğim msj dışına taştık..

microab
15/07/2008, 19:08
Benim anlatmak istediğim sen anlamamışsın ali abi ben bu konu kilitlendiğinde murattan açmasını rica ettim benimde bir kaç kelam yazacaklarım var diye ama murat artık fazla açılmasın boş ver kilitledim değince bende murata olan sevgim vede saygımla seni çiğnemeyeyim dedim yazmadım ama madem kilitli konulara yönetim yazabiliyor onların bazı hakları var o zaman özür dilerim ulu yönetim .....

Buradaki satırlarına istinaden Murat dedim,

İbrahim adı geçmemiş ki Murat demişsin ben de onun üzerine Murat dedim...

Ah-MeT
16/07/2008, 15:13
arkadaslar bu sekıldeki konular sıktıgını dusunuyorum..
femoli boş ver sunları yaw, onlara acımaktan baska bişi gelmiyor içimden...

İbrahimKC
17/07/2008, 00:26
Gerekli Mesaj verildiğinden ve üzerine daha fazla konuşulmaya gerek olmadığından :locked00::locked00: