PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En nihayetinde bu işi de hallettim :D

THuNDeRCoP
11/07/2008, 21:32
Bugun formun kapalı oldugunu gorunce hemen attım kendımı dısarı daha once kampanalarımı boyatmıstım fakat paslanmalar baslayınca dedım ıs basa dustu bı guzel sıvadım kolları ve kampanaların pasını bı fırcayla duzgunce alıp sprey boya ıle boyadım. İçimden fotolarını cekıp buraya koymak geldı fakat arac bıraz tozlu olunca burada kırlı arabayı fotomu cektın dıye tenkit edilmemek için vazgectım. Yarına kadar boyalar ıyıce kurur. Bi guzel temızlık ısınıde halledıp sıze bı kendı el emeğimi sunarım. Umarım güzel olmustur bana ıyı geldı ama bıde sızın fıkırlerınızı almak hoş olur :D

Ah-MeT
11/07/2008, 23:33
Bugun formun kapalı oldugunu gorunce hemen attım kendımı dısarı daha once kampanalarımı boyatmıstım fakat paslanmalar baslayınca dedım ıs basa dustu bı guzel sıvadım kolları ve kampanaların pasını bı fırcayla duzgunce alıp sprey boya ıle boyadım. İçimden fotolarını cekıp buraya koymak geldı fakat arac bıraz tozlu olunca burada kırlı arabayı fotomu cektın dıye tenkit edilmemek için vazgectım. Yarına kadar boyalar ıyıce kurur. Bi guzel temızlık ısınıde halledıp sıze bı kendı el emeğimi sunarım. Umarım güzel olmustur bana ıyı geldı ama bıde sızın fıkırlerınızı almak hoş olur :D
:) önemli olan senin kalbinin temizligi, aracının pis olması farketmez:) bir kaide yok pis araç resmi felan diye GP pis te guzel paslıda guzel, el emegine saygılar hayırlı olsun:)

anvil
11/07/2008, 23:45
resimleri bekleriz. bu arada ben de bu saatte arabayı yıkadım. gece çok zevkli oluyo yaw :)

tolgaank88
12/07/2008, 09:10
ya gptr bazen açılmıyo,o zaman bende ne ne yapacagımı şaşırıyorum,araba yıkayacak yerde yok bizim burda,anlıcagınız vakit geçmiyor...:)

erdiyilmaz
12/07/2008, 10:11
arada siteyi kapataLım bari, yoksa gp'Ler kirLi kaLacak hep :P

THuNDeRCoP
12/07/2008, 12:24
Fatih bey mersin cayır cayır yanıyo tabii anca 23 ten sonra arac yıkanır sende haklısın :D
Erdi valla sıte kapanınca abartısız hayat durdu gıbı geldı en azında surda ufakta olsa bı paylasım yapıyoruz :D Aman gozunu sevem sıkıntı cıkmasın :P

THuNDeRCoP
13/07/2008, 12:08
Araç resimleri galeriye eklenmiştir. Kampana nın birini yakın plan aldım. Umarım hosunuza gıder. Beyenmezsenız hafta içi maviye boyama planım var :D