PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En sonunda beni de çizmişler :(

zaferkaplan
11/07/2008, 13:13
:agri:evet bizim apartmanın haylaz çocukları kapımı bi kaç yerden çizmişler akşam bisiklete biniyorlardı aklıma geldi ama başka yerde yoktu mecbur bıraktım. bizim araçların boyası çok ince sanırım alttan beyaz astar görünüyo o kadar çizikle görünürmü ve ne yapmam gerekiyo fikirleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim...

jagar
11/07/2008, 13:20
geçmiş olsun benimde kapımı çizmişlerdi hemde özellikle çizmiş birisi; dediğiniz gibi bendede alttan astar gözüküyodu servise gittim rütuş falan yaptılar ama attı sonra bi kaç kez daha yaptırdım ama olmadı :s pasta cila yapıldı üstüne, boya koruma yaptırdım ama hala belli oluyo :( kime sorduysam o alanın boyanması gerekli dedi bende boyatmadım çizik için, biraz kapandı ama ilk günki gibi olsun istiyosanız boyatmanız lazım ben kapatamadım yani :(

tolgaank88
11/07/2008, 13:22
çok geçmiş olsun,can sıkan bi durum...çizik çok derin değilse turtle wax çizik gidericiyi oneririm...
ayrıca bi başlık açılmıştı,temmuz vergisini garanti bankasından yaptırana sonax tan hediye varmış sanırım,isterseniz bi sonax la gorusun,hem bi fikir alırsınız,hemde boya vs yaptırmadan belki bi yolu vardır,onerirler size...

THuNDeRCoP
11/07/2008, 13:22
Rutus yaptır bencede boyaya gırmeye gerek yok ufacık yerı cızık ıcın boyatıyorsun satmaya gıdınce adam boyalı bu vurukmus boyanmıs muamelısı yapınca mıden bulanıyor :S

Linos
11/07/2008, 13:29
Geçmiş olsun Zafer... O bisikletli çocuklar beni de yaktı! Sol ön kapıda, göçük ve uzun iki çizikle süslediler güzelim GP'yu!.. :(

Rötuş boyasıyla çizikleri kapattırmayı dene ya da Autoking'e götür derim...

plastro
11/07/2008, 13:33
Benim arabamında arka kapı ön kapı ön çamurluk çizip geçmişler baya derindi çizik servise götürdüm önce rutuş yaptılar sonra pasta cila şu anda çizik nerede diye dikkatle bakarsan görebiliyorsun yoksa pek seçilmiyor çizik olduğu

femoli
11/07/2008, 13:38
Geçmiş olsun zafer bu çoluktan çocuktan çektiğimiz nedir bizim yaw :) valla çok falza değil ise rutuşla hallettir yada auto king e götür bir baksınlar....

ekorkut
11/07/2008, 13:39
Türkiye dışında başka bir memlekette yok bu araba çizme hastalığı. Allah kimseye göstermesin çok can sıkıcı bir durum. Autoking e gitmenizi tavsiye ederim.

zaferkaplan
11/07/2008, 15:16
önerileriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar çizikler çok derin değil o kadar şey için boyatmak istemem zaten auto kinge gitmek en mantıklısı geldi banada

ABNEW
11/07/2008, 15:18
Geçmiş olsun Zafer,bu tür vakaalar çoğalıyor maalesef.Autoking e kaskon vasıtasıyla bir danış derim...

mustafaf
11/07/2008, 15:18
gecmıs olsun.demekkı sız aklınızdan gecırdıgınız sıralarda cızıyorlarmıs aracı.uzucu bır durum.ben aracı aldıktan 1 hafta sonra cızmıslerdı.tekrardan gecmıs olsun...

Ah-MeT
11/07/2008, 23:38
yinemi cocuklar allahım baş belası cocuklar nedir cektigimiz ya, benim gp mi bi kere kale yapmıslar arka tamponla on tampon kale diregi, ama bir kere yakaladım offf eşek sudan gelinceye kadar dövdüm:) ama yine inadına yapıyorlar en iyisi 3 sokak oteye park yapmak:) baska care yok...

zaferkaplan
12/07/2008, 00:26
ahmet emin ol çocuklara hiç birşey demedim hatta benim arabayı çizmişsiniz neden yaptınız şeklinde de birşey söylemedim tamam arabam benim için gerçekten çok kıymetli ve değerli elimden geldiğince toz kondurmamaya çalışıyorum ama hiç birşey insandan değerlide değildir bu konudada bana katıldığına eminim kimseyi kırmak istemedim ne yapıyım sineye çekecez artık:cool0000: