PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Garanti & Sonax işbirliği

FoR_ReaL
07/07/2008, 18:12
Motorlu Taşıt Vergisi'ni İnternet Şubesi veya Paramatiklerden ödeyen herkes SONAX Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması'nda %50 indirim kazanıyor!

1-31 Temmuz tarihleri arasında Motorlu Taşıt Vergisi'ni Garanti İnternet Şubesi veya Paramatiklerden ödeyen herkes SONAX Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması'nda %50 indirim kazanıyor. Üstelik SONAX Konsantre Otomobil Şampuanı da hediye!

Kampanya detayı:

Kampanyadan 1-31 Temmuz tarihleri arasında İnternet Şubesi veya Paramatiklerden MTV ödemesi yapanlar yararlanabilir.
Ödüller sadece binek ve hafif ticari araçlar için geçerlidir.
Sonax hediye çeki en geç 30 Ağustos 2008 tarihine kadar SONAX Uygulama Merkezleri'nde kullanılabilir.
SONAX Boya, Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması nedir?

Araç dış yıkamadan geçirilerek; toz ve çamur gibi kaba kirlerden arındırılır.
Daha sonra boya yüzeyine yapışan ve normal su ile gitmeyen yabancı maddeler, boyanın orijinal rengine zarar vermeden sökülüp atılır.
Boya yüzeyinde oluşan kılcal çizikler, boya sürtünmeleri, harelenmeler pürüzsüz bir hale getirilir.
Tüm yabancı maddelerden temizlenen, çiziklerden arındırılarak pürüzsüz hale getirilen aracın boya yüzeyi cila koruma altına alınır.
Uygulanan bu sistem, aynı zamanda zararlı ultra UV güneş ışınlarına karşı da etkili bir koruma sağladığı gibi aracınızın da satış değerini artırmış olacaktır.
Garanti Bankası >> Garanti'yi Tanıyın >> Garanti'den Haberler >> Kampanyalar >> Flexi Card'ınız varsa Harley Davidson ya da New Beetle kazanabilirsiniz! (https://www.garanti.com.tr/ana_sayfa/garantiyi_taniyin/garantiden_haberler/kampanyalar/h_178.html)

TunFeB
10/07/2008, 17:34
arkadaşlar bugün farkettiğim bir bilgiyi sizinle paylaşmak istedim. motorlu taşıtlar vergisini garanti internet bankacılığından ya da paramatiklerden ödeyenler için sonaxta standart boya temizleme, parlatma koruma işlemi 100 ytl + kdv. ben internetten yatırmıştım. sonra bunu öğrendim. zaten aklımdaydı haftaya yaptırcam boya korumayı. boya koruma düşünen arkadaşlar varsa değerlendirebilirler. kampanya 1 - 31 temmuz tarihleri arasında geçerli. sonax ve garantinin internet sitelerinde ayrıntılı bilgiler mevcut....

mm_isik
10/07/2008, 17:35
bu işlem sonax ta normalde ne kadar tuncay bılgın varmı?

tuncay ben buldum ok.

bu link te var fiyat listesi

Sonax (https://www.sonax.com.tr/pages/notifications_full.asp?id=24&r=10%2E07%2E2008+17%3A37%3A30)

TunFeB
10/07/2008, 17:37
inceledim kardeş 200 ytl normal fiyatı. yani %50 indirim diyebiliriz....

sonax araç yıkama şampuanıda hediyeymiş. uygulama yaptıran olursa almayı unutmasın....

Ah-MeT
10/07/2008, 19:41
ben daha yeni pasta cila yaptırıştım başka biryerde, temmuz vergisini yatırmadım daha garantiden yatırıp tekrar yaptırsammı acaba? bu işlemleri?

anvil
11/07/2008, 10:38
geçen sene de aynısını yapmışlardı. teşekkürler yine de.

mm_isik
11/07/2008, 13:28
Valla Ahmet Garantiden Yatiranlara %50 Indirim Yapmislar. Sen Garantiden Yatir. Promosyonun Belli Bi Kullanim Suresi Vardir Mutlaka. Sonrada Degerlendirebilirsen Degerlendirisin.

tolgaank88
11/07/2008, 13:32
kampanya suresi 31 temmuza kadar arkadaşlar...

mm_isik
21/07/2008, 15:36
BUNU YAZACAGIMI HIC DUSUNMEZDIM AMA MAALESEF BU KONU DAHA ONCE VERILMISTI

https://forum.grandepuntotr.com/arac-bakimi-ve-temizlik/8356-garanti-sonax-isbirligi.html

FoR_ReaL
21/07/2008, 23:26
BUNU YAZACAGIMI HIC DUSUNMEZDIM AMA MAALESEF BU KONU DAHA ONCE VERILMISTI

https://forum.grandepuntotr.com/arac-bakimi-ve-temizlik/8356-garanti-sonax-isbirligi.html

Üstad verdiğin link bu konunun değilmi ? bendemi sorun var yoksa :)

mm_isik
22/07/2008, 09:17
evet verdıgım lınk bu konunundu ,senın konunda farklı bı yerdeydı ancak admınler tarafından actıgın konu buraya tasınmıs:) olsa gerek

Scorpex
26/07/2008, 15:20
Motorlu Taşıt Vergisi'ni İnternet Şubesi veya Paramatiklerden ödeyen herkes SONAX Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması'nda %50 indirim kazanıyor!

https://www.garanti.com.tr/img/ct/haberler/sonax.gif

Garanti Bankası >> Garanti'yi Tanıyın >> Garanti'den Haberler >> Kampanyalar >> Motorlu Taşıt Vergisi'ni İnternet Şubesi veya Paramatiklerden ödeyen herkes SONAX Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması'nda %50 indirim kazanıyor! (https://www.garanti.com.tr/ana_sayfa/garantiyi_taniyin/garantiden_haberler/kampanyalar/h_178.html)

1-31 Temmuz tarihleri arasında Motorlu Taşıt Vergisi'ni Garanti İnternet Şubesi veya Paramatiklerden ödeyen herkes SONAX Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması'nda %50 indirim kazanıyor. Üstelik SONAX Konsantre Otomobil Şampuanı da hediye!

Kampanya detayı:

Kampanyadan 1-31 Temmuz tarihleri arasında İnternet Şubesi veya Paramatiklerden MTV ödemesi yapanlar yararlanabilir.
Ödüller sadece binek ve hafif ticari araçlar için geçerlidir.
Kampanyaya katılım için İnternet Şubesi veya Paramatiklerden yapılan Motorlu Taşıt Vergisi ödeme dekontu gereklidir.
Motorlu Taşıt Vergisi ödeme dekontları en geç 30 Ağustos 2008 tarihine kadar SONAX Uygulama Merkezleri'nde kullanılabilir.
SONAX Boya, Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması nedir?

Araç dış yıkamadan geçirilerek; toz ve çamur gibi kaba kirlerden arındırılır.
Daha sonra boya yüzeyine yapışan ve normal su ile gitmeyen yabancı maddeler, boyanın orijinal rengine zarar vermeden sökülüp atılır.
Boya yüzeyinde oluşan kılcal çizikler, boya sürtünmeleri, harelenmeler pürüzsüz bir hale getirilir.
Tüm yabancı maddelerden temizlenen, çiziklerden arındırılarak pürüzsüz hale getirilen aracın boya yüzeyi cila koruma altına alınır.
Uygulanan bu sistem, aynı zamanda zararlı ultra UV güneş ışınlarına karşı da etkili bir koruma sağladığı gibi aracınızın da satış değerini artırmış olacaktır.
SONAX uygulama merkezlerini görüntülemek için tıklayın (https://www.sonax.com.tr/pages/static_uymer.asp?p=1).

Garanti Bankası >> Garanti'yi Tanıyın >> Garanti'den Haberler >> Kampanyalar >> Motorlu Taşıt Vergisi'ni İnternet Şubesi veya Paramatiklerden ödeyen herkes SONAX Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması'nda %50 indirim kazanıyor! (https://www.garanti.com.tr/ana_sayfa/garantiyi_taniyin/garantiden_haberler/kampanyalar/h_178.html)

FoR_ReaL
26/07/2008, 20:41
bu uygulmayı yaptıran varmı acaba ? değermni acaba yaptırmaya ne dersiniz ?

ReNoVaTio
28/07/2008, 14:29
kimse henüz yaptırmamış.ben çarşamba günü ankamall sonaxdan randevu aldım sabah 10 da götürcem.bakalım nasıl olcak.

FoR_ReaL
28/07/2008, 21:27
Yorumlarınızı sabırsızlkla bekliyorum :) Bende ödemimi yaptım sizin yorumunuza göre randevu alacağım

FoR_ReaL
01/08/2008, 01:38
Burak yaptırdınmı uygulamayı nedir yorumun ?

ReNoVaTio
01/08/2008, 14:25
Burak yaptırdınmı uygulamayı nedir yorumun ?

ewet arkadaşlar 2gün önce aldım arabayı sonaxdan.başında duramadım çünkü hafta içi verdiğim için işden dolayı bulunamadım.ama akşam arabayı aldığımda resmen yeniden boyanmış gibiydi.ışığın altında güzel görünüyordu.ama sabah olunca görmek daha akıllıcaydı,bende evin önüne park edip toz almasın diye çadır çektim akşamdan.sabah çadırı kaldırdığımda dikkatlice baktım heryerine.çok iyi bildiğim bir kaç yerde ufak çizikler vardı onlar gitmiş,boya pırıl pırıl parlıyordu,ve lastiklere ne sürmüşlerse 3 gündür toz yok lastiklerde resmen toz tutmuyor.ben çok memnun kaldım uygulamadan.zaten başda personeli ikaz ettim.''bir çok duyum aldım kampanya diye cila atıp gönderme olayı sizdede varmı''diye kesinlikle bizde olmaz isterseniz oturup sonuna kadar izleyebilirsiniz dediler.bende mecburen güvendim.ama güvenmi boşa çıkarmadılar teşekkür ediyorum emeği geçen arkadaşlara.herkesede tavsiye ederim ben arkadaşlar.

FoR_ReaL
01/08/2008, 18:59
Ben haftaya randevumu alayım ama başında beklemeyi planlıyorum :)

CesSpOoL
26/08/2008, 09:56
indirimle beraber ne kadara yapılıo bu işlem ?

ReNoVaTio
26/08/2008, 10:43
indirimle beraber ne kadara yapılıo bu işlem ?
oakan marşpiyel ve spoiler için femoliyle irtibata geçermisin

theblight
02/11/2008, 23:33
Biraz geç oldu foruma yazışım ama ben de izmir sonax babaoğlunda boya koruma yaptırdım bu kampanyadan faydalanıp.Gayet güzel oldu araç.Hatta ben çalıştığım için aracı 4 ağustosta götürdüm normalde kampanya bitmişti ancak telefonla konuşup temmuz 28 de belgelerimi faksladım kendilerine sağolsunlar ağustosun 4 üne randevu verdiler kampanyadan faydalandım.Uygun fiyata boya koruma yaptırdık.Sonax zaten kaliteli bir yer.
İzmir Sonax Babaoğlu'na ve Erden Babaoğluna teşekkürler güleryüzlü ve temiz hizmet anlayışlarından ötürü.