PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön cam sorunum

baris
09/07/2008, 18:55
arkadaşlar başlık tam olarak uymadı kusura bakmayın. yazdığım sorunu başlığa nasıl dökeceğimi bilemedim.
hafta sonu aracımın ön camının altında camı çerçeveleyen plastik parçanın bir kısmının kalkmış olduğunu gördüm. İnanın çok kötü görünüyor. Plastik resmen pörtlemiş:)
yine servis yolu mu gözüktü sizce?

Bu arada bizim arabanın vede balkon demirlerinin fotolarınıda bir ekleyim dedim.
Komşular balkondaydı ayıp olmasın diye içeden çektim anca böyle oldu

ekorkut
09/07/2008, 19:39
Trimci yerine sokar o plastiği serviste. Benim de başıma gelmişti ve hallettiler. Ama yine de kalkmamış taraftaki kadar iyi olmadı. Neyse o kadar ıvır zıvır işleri var ki GP lerin o kalkan plastik olayını kafama takmıyorum artık.

Muhendis06
11/07/2008, 10:30
Plastigin sol taraftaki kismi kalktiysa, muhtemelen tirnaklari kirilmistir. Kirk dereden su getirerek benimkini degistirdiler. Parcayi dikkatle inceleyin, tirnagi kiriksa yerine sokmak icin zorlamayin, gecmis olsun.

anvil
11/07/2008, 10:48
benimki de aynı şekilde olmuştu. sol tarafın çıkıntısı üste gelmişti. onu alta aldım. yine de biraz açıklık var sol tarafta ama olur o kadar. bilmem anlatabildimmi :D

Korhan
11/07/2008, 13:48
Kronik bir problem garantiden değiştirdiler benimkini.

baris
12/07/2008, 23:26
ön camın dış kısmı dediğim yer, ve gördüğüm kadarıyla tırnak yok.
sanki cama yapıştırılıyor ve yapışkan özelliği kaybolmuş gibi.
bakalım araba hafta içi hataya gelecek, burda bir servise götürelim bakalım.

webercis
13/07/2008, 01:33
Benim arabanın da kapı camının yanındaki fitiller kalkmış.Kelebek cammıdır nedir onun fitilleri zaten ilk çoktan kalkık durumda.