PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amfi ve SubWoofer

cyberia
08/07/2008, 18:50
Arkadaşlar, bende aracıma amfi ve subwoofer taktırmak istiyorum ama açıkcası bir korku oldu içimde. acaba benimde akümde sorun olabilirmi. yani akünün amfiyi kaldırmaması gibi bir durum. :agri:

bir yardım daha isteyeceğim, orjinal teyp ve 4 hoparlere ek olarak amfi ve subwoofer müzik kalitesinde ve yüksekliğinde ne gibi bir artı sağlar. yardımlarınıza şimdiden çok teşekkürler. :agri:

CaGRi
08/07/2008, 19:26
orjinal teyp ve orjinal hoparlörlere amfi eklerseniz ses yüksek çıkacaktır, woofer eklerseniz bass sesleri çok yüksek çıkacaktır ancak orj. kapı içi hoparlör kullandığınız için basslar müziğin netliğini ve normal müzik sesinin duyulmasını azaltacaktır. eğer woofer alacaksanız kapı içlerindeki hoparlörleride değiştirmenizi tavsiye ederim.

gelelim akünün kaldırmaması sorununa, kapasitör le birlikte çokta güçlü olmayan fakat tatmin edici 250 rms lik bi woofer kullanırsanız açık kutuda ( dikiz aynasını ve bagajdaki sileceği hop hop oynatacak bi wooferdan bahsediyorum:D ) , akünün kaldırmama gibi bi olasılığı olmayacaktır...

umarım açıklayıcı olmuşumdur....

thunderbird
08/07/2008, 19:58
cihan ben 10 gün önce anfi ile subwofer taktımm anfi sadece subwooferi besliyooo gayette güzel ses alıyorum

grandecaglar
09/07/2008, 15:16
yapacağın sistemdeki amfi vede woofer ne kadar güçlü ise aküden çektiği akım o kadar fazla olacaktır benim gibi bir 1100 lük bir subwoofer bide tam bu woofera denk amfi hiç bir sorun olmaz bende olmuyor :cool:

EnginBERK
09/07/2008, 16:27
bi sorun olmaz,
4 kanal amfi ve 1000W bass mevcut şuan.

Ziyaretçi047
09/07/2008, 20:25
sitenin yarısı bahsettiğin olayı yaptı belki arkadaşım. rahat ol sorun olmaz. orjinal teybe her türlü bağlarsın ve kaliteli ses alırsın.

cyberia
11/07/2008, 08:58
Eyvallah arkadaşlar sağolun. Kısmet olursa yarın yaptıracağım.

jbl amfi
jbl 1000 woofer
jbl on kolon (2)

inşallah güzel günlerde kullanırım.
yardımlarınız için çok teşekkürler.

halilim
11/07/2008, 09:06
Akü problemi bende vardı ama araba çalışmayınca sorun veriyordu. Araba çalışmıyorken anfiyi kullanmayarak sorunu çözdüm kapıdaki hoparlörleri amfiye baglama ses az gelirse 2 tane tiz al tak daha iyi orjinallere dokunma