PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mersin Bilen Otodan NADİR Bey'e bir soru???

grandelmus
20/06/2008, 10:40
Nadir Bey ,Mersin Servisi Olarak Bir Kaç Konuda Bizi Aydinlatirsa Sevinirim.

Forumda Müslüm Bey Yaptiği Iskontolarla Gp Tr üyelerini ihya ediyor,siz de 'deki müşterilerinize ani Ayricaliği Gösterebilir Misiniz,ve Servis Sirasinda Ben Kesinlikle Aracimin Başinda Olmak Istiyorum Ve Yapilan Her Işlemi Sadece Aracima Olan Tutkumdan Izlemek Istiyorum (mesleğinizi çalma Gibi Bir Derdim Yok:ç) Bu Mümkün Mü?

mustafaf
20/06/2008, 12:59
bılen otonun musterısı olarak, fıyat konusunda bırsey dıyemecegım ama servıs anlayısı ve guleryuzluluk konusunda bence mersınde bır tane.herseyden once ustalara bırsey sordugunda en ınce ayrıntısına kadar acıklamasını yapıyor.surat asmadan, yuz eksıtmeden.ellerınden geldıgınce musterıyı dusunuyorlar.aracın yanında durmanıza ve beraber test surusune cıkmanıza hıc tepkı gostermıyorlar.sımdıye kadar 8-10 kere servıse gıttım hepsındende yuzum gulerek ayrıldım.bır dedıgımı ıkı etmedıler...gecenlerde basıma bır olay geldı.garantıye gırmedıgı halde fren balatalarını ve fren dısklerını bır lıra para almadan yenısıyle degıstırdıler...ayrıyeten bu konu ıcın basta Nadır Bey'e ve ordakı ılgılenen ustalara tesekkur ederım...

anvil
20/06/2008, 17:45
bılen otonun musterısı olarak, fıyat konusunda bırsey dıyemecegım ama servıs anlayısı ve guleryuzluluk konusunda bence mersınde bır tane.herseyden once ustalara bırsey sordugunda en ınce ayrıntısına kadar acıklamasını yapıyor.surat asmadan, yuz eksıtmeden.ellerınden geldıgınce musterıyı dusunuyorlar.aracın yanında durmanıza ve beraber test surusune cıkmanıza hıc tepkı gostermıyorlar.sımdıye kadar 8-10 kere servıse gıttım hepsındende yuzum gulerek ayrıldım.bır dedıgımı ıkı etmedıler...gecenlerde basıma bır olay geldı.garantıye gırmedıgı halde fren balatalarını ve fren dısklerını bır lıra para almadan yenısıyle degıstırdıler...ayrıyeten bu konu ıcın basta Nadır Bey'e ve ordakı ılgılenen ustalara tesekkur ederım...

noktasından virgülüne kadar katılıyorum. her türlü sorunda hemen yardımcı oluyorlar. cuma günü 30bin bakımı yaptırdım bilen otoda. fiyatlar yaklaşık aynı zaten. ama hizmet süper.