PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Servis kampanyasına dahil miyiz?????

grandelmus
11/06/2008, 00:00
10-15 gün önce başlayan kampanyada, 5 yaş üstü araç sahiplerinin , 200 ytl'den - 400 ytl 'ye kadar servis harcaması yapması durumunda, (yaptığı harcamaya göre) "trafik seti,park sensörü, alarm" bunlardan birinin hediye edileceği ilan ediliyor.
Acaba diyorum bazı servisler kıyak geçip garantili araçlarımızı da bu kapsam altına alabiliyor mu?

ERC
11/06/2008, 00:42
ben denedim yasın tutmaz dediler valla:D:D:D

nghn
11/06/2008, 07:32
10-15 gün önce başlayan kampanyada, 5 yaş üstü araç sahiplerinin , 200 ytl'den - 400 ytl 'ye kadar servis harcaması yapması durumunda, (yaptığı harcamaya göre) "trafik seti,park sensörü, alarm" bunlardan birinin hediye edileceği ilan ediliyor.
Acaba diyorum bazı servisler kıyak geçip garantili araçlarımızı da bu kapsam altına alabiliyor mu?

bu kapsama alınmanız oldukca zor olur..ancak bayi kendi cebinden bu parayı ödeyip bu da size hediyemiz olsun derse olur..kampanyaya dahil etme şansları yok çünkü iş kartı acıldıgında bu kampanyaya dahil olmadıgınızdan o ekran servis danısmanlarına cıkmıyor sadece kampanya dahilindeki araclara acılıyor.

Ama sevilen bir müşteri iseniz size gönüllerinden kopup hediye verebilirler tabiki:)

FoR_ReaL
11/06/2008, 21:09
bu kapsama alınmanız oldukca zor olur..ancak bayi kendi cebinden bu parayı ödeyip bu da size hediyemiz olsun derse olur..kampanyaya dahil etme şansları yok çünkü iş kartı acıldıgında bu kampanyaya dahil olmadıgınızdan o ekran servis danısmanlarına cıkmıyor sadece kampanya dahilindeki araclara acılıyor.

Ama sevilen bir müşteri iseniz size gönüllerinden kopup hediye verebilirler tabiki:)

yok yok siz servis personeli gibisiniz :)

zaferkaplan
11/06/2008, 22:13
bencede servis personelisiniz :D

yoksa bunları nerden bilebilirsinizki?

bu arada bende yarın aracımı kartaşa yıllık bakıma götürücem 6800 km de aracım:cool0000:

nghn
12/06/2008, 09:04
Değilim dedim ya :) Bir yakınım calısıyor serviste ondan detaylı biliyorum..:ohmy0000:

Kartaş çok iyi servislerdendir..Servis Danısmanlarından Dilek Hanım vardır oldukca basarılı bi danısman :)

holigan
12/06/2008, 14:40
kesinlikle servis personelisiniz siz.aksini idda etmeyin inanmam:)

unik06
12/06/2008, 14:54
selçuk, sıkıştırma işte nghn'ı! =D

mesela, bende ankara'daki tüm servislerde tanıdığım, güvendiğim ustalar mis'ler var :)

yoksa bende mi bayi çalışanıyım? ;)

femoli
12/06/2008, 14:56
Her neyse arkadaşlar bu kadar zorlamasak ;) hani belki öyledir belki değildir ;) Önemli olan bize faydasının dokunması diilmi fazla kurcalarsak kaçar gider bize külleri kalır :D iyisimi gelin biz sorunumuzu şikayetimizi yazalım cevaplamak isteyen (ler ) cevaplar :)

nghn
12/06/2008, 15:00
bu gidişle küllerim bile kalmayacak :D itiraf ediyorummm...puntomu sattım bravo alıyorum :)

femoli
12/06/2008, 15:04
size alfa yakışır diyeceğim ama siz seçiminizi yapmışsınız nasılsa koç indiriminiz var :D

nghn
12/06/2008, 15:05
koç indirimi de ne oluo ki :) Mehmet Bey alfa da güzel de(hatta bi ara onu alacam diyordum biliyorsunuz) lancia Delta düşünüyorum seneye bravoya da benziyor :D

femoli
12/06/2008, 15:13
bilmem allah söyletti herhal:D:D

unik06
12/06/2008, 15:16
"konu başlığına" dönecek olursak, (!)

kaşla göz arasında,
50.000km ye dayandık :)

acaba herhangi bir kampanya var mıdır ki..."dahil" olabileceğim ;)

nghn
12/06/2008, 15:17
Birazdan yöneticiler gelip konuyu dağıtmıssınız diye bi heytt diyecekler :)

saygılar arkadaslar :play_bal:

"konu başlığına" dönecek olursak, (!)

kaşla göz arasında,
50.000km ye dayandık :)

acaba herhangi bir kampanya var mıdır ki..."dahil" olabileceğim ;)

var ama temmuz sonunda :D:D

DAYI
12/06/2008, 22:24
Arkadaşımızın da değindiği gibi bu kampanya fıat tarafından düzenlenen bir kampanya ve servislerin bu konuda herhangi bir insiyatifi yok hediyeler fıat tarafından servislere gönderiliyor.Yakında fıat düzenleyeceği yaz kampanyasını açıklayacak.Saygılarımla..

Ziyaretçi047
13/06/2008, 02:36
dOstum mantıklı bir konuya değinmişsin. bu tamamen servisle olan ilişkine ve sana bağlı. servis istedikten sonra sana her şeyi istediği gibi yapar. 1001 türlü hediye verebilir.

enginakin
13/06/2008, 17:20
Arkadaşlar ben üç gün önce aracıma debriyaj baskı balata değişimi yaptırdım.bana kampanyadan dolayı park sensörü hediye ettiler . Fakat taktırması ücretli onun içinde 100 ytl istiyolar. Ben pazarlık yaptım taktırdım gerçekden faydalı bi cihaz. Taktıkları sensörün satış fiyatı 75 ytl (ekransız) ekranlıları 200 ytl imiş fark verip taktırmaya değer bulmadım sesli uyarı veriyor. Bence servisinizden talep edin ben etmedim çünkü haberim yokdu ama Antalya Pınarbaşı servis bana kampanya dahilisine girdiğimi ve park sensörü hakettiğimi söyledi. Servisime teşekür ediyorum.

grandelmus
17/06/2008, 10:54
arkadaşımızın Da Değindiği Gibi Bu Kampanya Fıat Tarafından Düzenlenen Bir Kampanya Ve Servislerin Bu Konuda Herhangi Bir Insiyatifi Yok Hediyeler Fıat Tarafından Servislere Gönderiliyor.yakında Fıat Düzenleyeceği Yaz Kampanyasını Açıklayacak.saygılarımla..
Hazir Arkadaşlar Konu Dişina çikmişken Ben De çikayim... Nadir Bey ,mersin Servisi Olarak Bir Kaç Konuda Bizi Aydinlatirsa Sevinirim.
--forumda Müslüm Bey Yaptiği Iskontolarla Gp Tr üyelerini Ihya Ediyor,sizde Mersin'deki Müşterilerinize Ayni Ayricaliği Gösterebilir Misiniz,ve Servis Sirasinda Ben Kesinlikle Aracimin Başinda Olmak Istiyorum Ve Yapilan Her Işlemi Sadece Aracima Olan Tutkumdan Izlemek Istiyorum (mesleğinizi çalma Gibi Bir Derdim Yok:ç) Bu Mümkün Mü?

nghn
17/06/2008, 11:17
Bildiğim kadar servis içerisine girmek yasak..Müşterinin güvenliği açısından..

tolgaank88
17/06/2008, 11:21
Bildiğim kadar servis içerisine girmek yasak..Müşterinin güvenliği açısından..

neden ki???yani müşteri güvenliğiyle olan ilişkiden bahsedebilir misiniz???

nghn
17/06/2008, 12:47
neden ki???yani müşteri güvenliğiyle olan ilişkiden bahsedebilir misiniz???

Şimdiye kadar hiç olmamasına rağmen güvenliği konusunda önlem alınması gereken en önemli şeyler lifler..Örneğin usta calısıyor (Allah korusun)bir aksaklık oldu ve lifteki araç düştü servislerin kaskosu oldugundan aracın masrafı karsılanır ama olabilecek kaza da müşterinin sorumluluğunu kimse alamaz bu 1.neden..

Diğer neden usta calısırken aniden calıstıgı yerden bir vida fırladıgını farzedin bunun müşteriye bir şekilde temas ettiğini..ya da ustanın elindeki aletin bir şekilde düştüğünü vs vs...

Sizler belki aracıma ne yapıyor da servise beni almıyorlar diye düşünürsünüz ama bunun içinde alınan önlem servislerde bekleme odalarından aracınızı uzaktanda olsa yapılım esnasında izleyebiliyorsunuz..

femoli
17/06/2008, 13:02
Evet çok güzel aydınlatmışsınız servise girmeme konusunda :D

Siz bunları yazınca nedendir bilmem ama güzel bir değiş geldi aklıma herhalde kızıcahamamlılar kullanıyordu bu değimi yanlış söylediysem düzeltin ..

Daşta düşebülür ,Ayıda çıkabülür :D:D :D

nghn
17/06/2008, 13:12
daş düşebilür ayu çıkabülür ..
ben de foruma o cümleyi yazarken aklıma gelmişti ama benim kullanmam yanlış olur diye söylememiştim :D:D
yazamadıklarıma her zaman tercüman oluyorsun femoli eyvallah :):):)

femoli
17/06/2008, 13:24
Ne demek bacum başım gozum üstüne :D:D:D

ms777
17/06/2008, 13:29
İş güvenliği ve sağlığı peki aklıma takıldı, servis çalışanları için ne gibi güvenlik önlemleri alınıyor?

nghn
17/06/2008, 14:42
İş güvenliği ve sağlığı peki aklıma takıldı, servis çalışanları için ne gibi güvenlik önlemleri alınıyor?

çalışanlar işlerinde profesyonel olduklarından dolayı olabilecek kazaları göz önüne alarak çalısıyorlar.Müşteri nereden nasıl bir sorunla karsılıp hangi nokta tehlikelidir bunu göremez ama calısan personel bunu görür ve buna göre hareket eder...ayrıca çalısanlarında özel yaşam kaskoları oluyor..çok şükür ki fabrika da dahil(ufak iş kazaları hariçç :D ) bugüne kdr hiç böyle birşey yaşanmadı..Allah kazadan beladan korusun.