PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık 1.4 fire 77

xmen
09/06/2008, 10:55
Merhaba Arkadaşlar,

Daha yüksek performanslı araç alacağımdan dolayı 30.000 km deki 2007 model 1.4 active 77 bg 3 kapılı aracımı satıyorum.Aracım titanyum gri. . İstediğim rakam 19.500 ytl. Takas tekliflerine açığım...

herkese iyi forumlar

tolgaank88
09/06/2008, 11:07
hayırlı satışlar arkadaşım,inşallah istediğin fiyata satarsın aracını...

holigan
09/06/2008, 11:51
hayırlı satışlar.

mustafaf
09/06/2008, 12:15
hayırlı satıslar...

ERC
09/06/2008, 13:58
hayırlı satıslar fiyat biraz yuksek sanki...

grandecaglar
09/06/2008, 14:15
hayırlı satışlar :busted_b:

xmen
09/06/2008, 16:51
teşekkürler

Ah-MeT
09/06/2008, 21:08
utku alalım sana bu gp yi:)

Ziyaretçi047
09/06/2008, 23:39
mutlaka fiyat yüksek diyen biri çıkar mı ya :)

sorumsuzzz
09/06/2008, 23:53
o allahın emri cihan hiç şaştığını görmedim :)

ERC
10/06/2008, 00:45
mutlaka fiyat yüksek diyen biri çıkar mı ya :)
cıkıyormus demek...

oguzhan ozcan
10/06/2008, 07:32
Hayırlı satışlar...

onur1907
10/06/2008, 10:28
hayırlı satıslar..bence fiyat cazip...inşallagh istediginiz fiyata alıcı bulursunuz kerem bey..

puntoloji
10/06/2008, 11:47
hayırlı satışlar

akin78
10/06/2008, 12:25
Bir değişiklik yapıp fiyat ucuz yazayım bende hemen satılsın şu araba :)

Ziyaretçi047
10/06/2008, 12:37
hayır fiyat ucuz olsa pahalı diyenler direk kendi alacak sanki :D

iongun
10/06/2008, 12:53
fiyatı normal yazarsın pahalı derler bıraz daha ucuz yazarsanda bu arabanın kesın bi sorunu var derler derrrrleeer deeerrlleerrr

xmen
10/06/2008, 18:11
arkadaşlar tşk yorumlar için.. aracımı satmaktan vazgeçtim....

peugeot 207 GT 1.6 THP 150hp 3K alıcam (tamamına kredi şeklinde)

peugeot süren var mı ? yorumlarınızı bekliyorum

ERC
10/06/2008, 20:47
arkadaslar bir yorum yazdım nedir bu mesajla alakalı problemleriniz ogrene bilirmiyim???

xmen
10/06/2008, 21:42
slm ercan.. daha önceki mesajlarda (satılık araba ile ilgili) satan kişilerin belirlediği fiyat ile ilgili yorum yapılmaması rica edilmişti. sonuçta satıcı bu istediği fiyatı belirler. ciddi alıcı ise zaten onunla özelden konuşup pazarlık yapar.

alıcı olmayıp da fiyat konusuna yorum yapanlar antipatik görünüyor. mesele bu...

iongun
10/06/2008, 21:46
slm ercan.. daha önceki mesajlarda (satılık araba ile ilgili) satan kişilerin belirlediği fiyat ile ilgili yorum yapılmaması rica edilmişti. sonuçta satıcı bu istediği fiyatı belirler. ciddi alıcı ise zaten onunla özelden konuşup pazarlık yapar.

alıcı olmayıp da fiyat konusuna yorum yapanlar antipatik görünüyor. mesele bu...

Çok hak veriyorum eger pahalı oldugunu düşünen varsa özelden iletmeli aracın sahibine aracı satana zarar vermiş olunuyor bu durumda herkesin kendi malına istediği bi fiyat vardır pahalı veya deil saygı duymak gerekir...

ERC
10/06/2008, 22:59
merhaba iyi geceler yasını bilmedigim icin kerem diye hitap ediyorum.sımdı burası forum sitesi degil mi forum sitesinin asıl amacı nedir bilgi edinmek ve fikir danısmak ve bildigin seyleri ve yorumlarını yazmaktır forumun amacı budur kaldı ki burası da benim ilk forum sitem degil o yuzden buna anti patik olucak birsey yok kerem.ayrıca artık bu forumda kimseyle ugrasamıyacagım cunku gercekten bazı mesajlar beni ciddi sinirlendiriyor ve buyuzden bunu yazan insanlarda beni don derece irite ediyor artık bu foruma kimse umarumda degil(bazı kisiler haric).o yuzden isteyen beni antipatik bulsun valla hic umrumda olmaz cunku gercekten bazı kisilerin mesajları artık sacma diye sıfatlandıracagım bir boyuta geldi.bu tur mesajları yazan kisilerin artık kendine ceki duzen verme zamanı diye dusunuyorum...her mesaja her seyede bir sey bulunmaz ki kardesim bazı kisiler mesajlarımda acık yakalamaya calısıyorlar yeter artık yani herseyin bir limiti var bu nasıl forum anlamadım...

OzzY
10/06/2008, 23:04
Ercan bi bakıma haklısın bi bakıma haksızsın.
Haklı olduğun konu düşünceni özgürce belirtmek.
Haksız olduğun konu malın fiyatını satıcısı belirler yani bizim buna müdahale etmeye hakkımız yok sonuçta.
Tabi senin böyle bi niyetin var demiyorum.

Neyse konuyu uzatmaya ve tartışmaya gerek yok hayırlı satışlar...

ms777
10/06/2008, 23:04
207 hakkında kimse yorum yapmamış benden olsun :), 207 güzel bir araç b sınıf düşündüğünüz araç tek kapı 5 kapısında 150 hp motor olsa düşünürdüm bende. 0-100 km hızlanması yanılmıyorsam 7.7 saniye olması lazım performans açısından ihtiyaçları karışılacak derecede fiyatıda 42.000 ytl civarında olması lazım bence makul bir araç ama gp sport 120 hp tek kapısını çok daha aşağı fiyatlara alabilirsin bence onuda göz önüne alın, bu tip araçlar 2. elde çok değer kaybederler böylede bir durum var. Eğer aldıysanız hayırlı olsun kötü bir tercih değil eminim keyif alacaksınızdır.

ERC
10/06/2008, 23:13
ozanım sende olmasan valla. neden art niyetim olsun ozanım ki bir daha soylemem.arkadasım insallah istedigi fiyata satar istedigi arabayıda alır.

xmen
10/06/2008, 23:41
merhaba iyi geceler yasını bilmedigim icin kerem diye hitap ediyorum.sımdı burası forum sitesi degil mi forum sitesinin asıl amacı nedir bilgi edinmek ve fikir danısmak ve bildigin seyleri ve yorumlarını yazmaktır forumun amacı budur kaldı ki burası da benim ilk forum sitem degil o yuzden buna anti patik olucak birsey yok kerem.ayrıca artık bu forumda kimseyle ugrasamıyacagım cunku gercekten bazı mesajlar beni ciddi sinirlendiriyor ve buyuzden bunu yazan insanlarda beni don derece irite ediyor artık bu foruma kimse umarumda degil(bazı kisiler haric).o yuzden isteyen beni antipatik bulsun valla hic umrumda olmaz cunku gercekten bazı kisilerin mesajları artık sacma diye sıfatlandıracagım bir boyuta geldi.bu tur mesajları yazan kisilerin artık kendine ceki duzen verme zamanı diye dusunuyorum...her mesaja her seyede bir sey bulunmaz ki kardesim bazı kisiler mesajlarımda acık yakalamaya calısıyorlar yeter artık yani herseyin bir limiti var bu nasıl forum anlamadım...

ercan yaşım 32 . iyi forumlar :)

207 hakkında kimse yorum yapmamış benden olsun :), 207 güzel bir araç b sınıf düşündüğünüz araç tek kapı 5 kapısında 150 hp motor olsa düşünürdüm bende. 0-100 km hızlanması yanılmıyorsam 7.7 saniye olması lazım performans açısından ihtiyaçları karışılacak derecede fiyatıda 42.000 ytl civarında olması lazım bence makul bir araç ama gp sport 120 hp tek kapısını çok daha aşağı fiyatlara alabilirsin bence onuda göz önüne alın, bu tip araçlar 2. elde çok değer kaybederler böylede bir durum var. Eğer aldıysanız hayırlı olsun kötü bir tercih değil eminim keyif alacaksınızdır.

yorum için teşekkürler ,

blackpunto35
11/06/2008, 09:52
peugeot firma olarak bakaliti biraz seven bir marka diye biliyorum bunu 206 da çok hissettim umarım 207 grubunda bunu yapmamıştır çünkü 206 kullandığımda araç bana gürültülü gelmişti birde 1.4 benzinli motoru 75 civarında hp üretmesi lazım çok yaktığından yakınıyorlardı hdi teknolojisi iyi ama malesef benzinde o kadar başarılı görmüyorum senin alacağın aracın 1.6 olacağını ve 150 hp olacağını düşünürsek bence yakıt olayını bir kez daha düşün yada 1.4 t-jet 120 hp sana tavsiyem

cgty
11/06/2008, 12:30
dert etmeyin böyle şeyleri, bellimi olur belkide fiyat yüksek diyen arkadaşımız alıcı gözüyle yaklaşıyordur.. neyse... 207 zaten ben alıcaktım, punto yerine ancak fiyatı uygun olan aracın motoru ve renk seçenegi olmadıgı için vazgeçtim ve punto aldım, şunu söyleyebilirim ki hiç pişman olmazsınız.

şekerlioğlu
11/06/2008, 14:20

ercan kardeşim,bazen herkesin haklı olduğu durumlar vardır.tabiiki burası bir forum,hepimiz saygı çerçevesinde ,eleştiri ve görüşlerimizi açıklayacağız.satıcı açısından bakacak olursak.(kaldıki bence düşük bir fiyat)satmak istediğim malın, değerini düşürür mahiyetteki bir eleştiri hoşuma gitmez'di.
eleştiri yazanın gözünden bakacak olursak,kendimce araştırıp, doğruluğuna inandığım bir konuda, yazmış olduğum bir yazı için,bir çok kişinin eleştirel tavır sergilemesi,benimde hoşuma gitmezdi.
sonuçta olması gereken, olaylara bakışımızı, kendimizi karşımızdaki insanın yerine koyarak yaparsak, kimse incinmez.