PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Euro 2008 Avrupa Şampiyonası

kadoku
08/06/2008, 09:03
Euro 2008 dün akşam milli takımımızında yer aldığı A Grubunda yapılan maçlar ile başladı. Bu uva ve Milli Takımımız ile ilgili görüşlerimizi buradan paylaşalım.

Dün akşama gelicek olursak, uvaya başlangıcımız her zamanki gibi mağlubiyetle oldu Çeklerin İsviçreyi yenmesinden sonra bizimde mağlup olmamız hiç iyi olmadı. Artık İsviçre ve Çeklerin yenmekten başka çaremiz kalmadı.

Dün akşamki maçta benim gözüme takılan iyi oynadı diyebileceğim bir oyuncu yok diyecek kadar azdı belki biraz Kazım ve M.Topal ve Aurelio onun haricinde bütün oyuncularımız beklenen performansı sergileyemedi ama dün gecenin bence en formsuzu çıkarttığı kadro ve yaptığı değişikliklerle Terimdi.

TunFeB
08/06/2008, 10:49
ya biz bu kupayı alsakta fatih tekke bu kadroya nasıl giremez ben bunu anlayamayacağım. adam uefa kupasında çatır çatır final oynadı, maçın adamı seçildi, kupayı aldı ve kadroda yok. peki bi soru arkadaşlar. biz millet olarak ersun yanalın üstüne yürüdük. hakana kastı var, kaprisleri yüzünden almıyo kadroya diye. bence doğruda yapmıştı aslında. bu nedenle görevinden ayrıldı bu adam. sizce fatih tekke ümit karan niye giremedi bu kadroya. Allah' a şükür fanatik bir fenerliyim ama tekke dururken semihin kadroda olması vatana ihanet bence....

tolgaank88
08/06/2008, 10:49
takım olarak bi organizasyon yapamadık ileride,ama savunma olarak ilk gole kadar iyi bir iş çıkardı takımımız.ancak ilk golden sonra gelen moral bozuklugu,portekizin tamamen kapanması vs. keybetmemize neden oldu.bana sorarsanız bu takım bizi yenebilecek bi takım deildi,bi anlık dalgınlıkla gelen gol sonucu butun duzenimiz dağıldı.ancak sunuda belirteyim ; malesef bana gruptan çıkamıcaz gibi geliyor :(

oyuncu performanslarına gelince kadir abinin dediği gibi one çıkan bi topçumuz yoktu.aurelio takımın en iyisiydi diyebiliriz.ozellikle sol kanatta hakan baltanın hiç oyuncu geçmeye çalışmaması dikkatimi çekti,bu tuncaydada (tuncay denedi ama hiç başarılı olamadı diyebiliriz) olunca sol kanadı neredeyse hiç kullanamadık...gozlerim ugur boralı aradı yani...neyse artık onümüzdeki maçlara bakıcaz,isviçreyi yenelimde gruptan çıkmasakda olur :)

birde kadir abi mehmet topal dunku maçta oynamadı,sanırım yazarken bi hata oldu :)