PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Plakalık çıkmıyor!

uLTRa GP
05/06/2008, 22:24
arkadaşlar plakalığı kırcam sonunda bir türlü çıkaramadım plaka yı öyle bir sarmışki plaka yamuldu:(çıkarmaya çalışırken

yardım edermisiniz?
TEŞEKKÜRLER...

tolgaank88
05/06/2008, 23:17
ben yarın sabah erkenden femolinin dükkanına gidiceğim,bi kaç yaptırcağım bişey var,ona bahsediyim boyle bi durum oldugunu,mehmet abi yazar buraya...ancak sunuda ekleyim benim işlerimi hallettikten sonra soylerim :D:D

Linos
06/06/2008, 00:38
arkadaşlar plakalığı kırcam sonunda bir türlü çıkaramadım plaka yı öyle bir sarmışki plaka yamuldu:(çıkarmaya çalışırken

yardım edermisiniz?
TEŞEKKÜRLER...

Çok problem çıkardıysa, tamamen sök, yenisini tak bence...;)

OzzY
06/06/2008, 00:50
Plakalığın alt kısmında plakayı yukarı doğru iten 2 parça var bunları çıkarıp playı aşağı ittirdikten sonra kendinize çekerek çıkarabilirsiniz olmuyorsa eğer amacınız plakalığı iptal etmekse kerpeten vb yardımıyla kenarlarını kırarsanız plaka rahatlıkla çıkar sonrasındada muhtemelen 2 vida tutuyodur.

irgil
06/06/2008, 04:41
evet plakalığın altında 2 adet soket var önce tornavidayla bunları çıkarmanız gerek

femoli
06/06/2008, 11:34
Plakalığı eğer direk yapıştırdın isen onu plakayı eğmeden çıkarman biraz zor ama plakalık varsa onuda kırarak çıkarırsan boyaya zarar vermezsin plakalık altında iki adet tırnak var onları çıkarıp plakayı aşşağı iteceksin üst taraf boşa cıkınca plakayı alacaksın daha sonra arkada tutan civataları söküp çıkaracaksın ....