PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tavan Onarımı

HKNZHR
04/06/2008, 16:21
dun ufak bi kaza gecirdim yan binadaki komuslardan birinin halısı ağacın ustune dusmus dalı kırmıs kocaman dalda arabanın tavanına düşmüş.. tozdan bişi fark etmemiştim bugun yıkkatım arabayı ve tavanda göcükler oldugunu gördüm boyada her hangi bi hasar yok ama tavanda dalgalanma olmuş.auto king e gittim ve hasarı yapabileceklerini ama %70 oranında gecirebileceklerini söylediler.. sağ arka tarafta hafif elimizle bastırınca cok buyuk bi cukur oluşuyor ama içerden hafif vurunca duzeliyor... auto king tavanda tellerin cekili oldugunu ve gevşeme yaptıgından böyle bi sorun oldugunu bunun duzeltilmesi icinde tavan döşemesinin sökülmesi gerektigini ve bunun icinde 100 ytl istediklerini beyan ettiler :) bu durumda siz olsaydınız ne yapardınız.. tavanda olusan bu ufak hasarlar yuzunden cok zarar etmişmiyimdir.. komşuyla olan ilişkilerimi güclendirimmi karar veremedim canım biraz sıkkın :) :ranting2::gun_band::@:bash:

ekorkut
04/06/2008, 17:40
Artık ne gerekiyorsa yapmak lazım bu saatten sonra...Boyanmadan yapılması da çok önemli. Umarım orjinaline en yakın olacak şekilde zararsız ziyansız hallederler. Bence detaylı bir malumat aldıktan sonra içine sinerse vereceksin Autoking e. Böyle kalması daha kötü.

tolgaank88
04/06/2008, 19:47
auto king hiç gitmedim bugune kadar,ama işlerini iyi yaptıklarını duymuştum...ancak şunu soylemeden geçemiceğim,çok zorda kalmadıkça özellikle arabanın tavanını boyatmayın...

mustafaf
04/06/2008, 20:02
gecmıs olsun abı.olan olmus.bence bu saatten sonra kımseyle kotu olmaya gerek yok.zaten gereken arastırmayıda yapmıssın.ıcın rahat edecekse ve ımkan varsa ucretını odeyıp gereken ıslemlerı yaptırman, moralını yerıne getırecektır :) tekrar gecmıs olsun...

HKNZHR
04/06/2008, 21:38
tavanla ilgili bi sorun oldugu icin yaptırmaktan vazgeçtim.. satma gibi bi planımız yok ama zamanın ne getirecegi belli olmaz o yuzden yinede daha büyük bişi olmadan dokunmicam.. komsuya gelince sakinleştikten sonra hatanın dogal afet olduguna karar kıldım.. tabi komsu tebrini alsa yinede iyi olurdu... ne yapalım canımız saolsun :) dedik mersinde başına iş geliyor adanaya götürim arabaya her yerde bişi oluyor bende sans yok ... ilginize tesekkürler..

kartalli2001
04/06/2008, 21:53
2 ay önce lodosta arabanın üzerine tuğla parçaları düşmüştü ve sizinki gibi bir durum oluşmuştu. servis boyatmayın falan demişti ama göçük olması insanın canını sıkıyordu.neticede iç döşemeleri falan söktük, telleri düzelttik, vakumla çektik, lokal boya yaptık dediler ve araba eskisinden daha güzel:)) . yaptırmasaydım her sorana göçüğün nasıl oluştuğunu anlatacamda, ikide birde gözüme takılacak vs. vs. göçüğün fotolarını çektim satarsam alıcıya bir kere anlatır fotoları gösteririm değerini o kadar ekileyeceğini zannetmiyorum.değeri düşmüşsede yapacak bişey yok artık estetik daha önemli

HKNZHR
04/06/2008, 23:49
dalgalanma olması gercekten insanın canını sıkıyor bide sürekli böyle aksiliklerin beni bulması cabası.. sanada geçmiş olsun ileriki bir zamanda duruma tekrardan bakabilirim zaten ögrenci oldugum icin az bi masrafta olsa benzinin 3.540 tl oldugu bi donemde beni aşar :) bakalım hayırlısı

Ah-MeT
05/06/2008, 00:21
oncelikle gecmiş olsun... durduk yere arabanın başına bişi gelince insanın içi acıyor yaw:(

anvil
05/06/2008, 13:14
geçmiş olsun Hakan. ben aracı parkederken mümkün olduğunca evimin balkon altına parketmemeye çalışıyorum. ne olur ne olmaz. bazı çocuklar da aşağıya birşeyler atıyor.

HKNZHR
05/06/2008, 19:19
otopark 2 blogun ortasında nereye park edersem edim yinede başına bişi geliyor.. aracım için kapalı bir yer yapmayı düşünüyorum ama bi kaç kişi bunun mümkün olmadıgını yönetimin izin vermicegini söylediler.. sonucta herkesin belirli bir yeri yok.. bende mülk sahibi oldugum için ve burda benim bir araçlık yer sahibi oldugumu hatırlatarak yapacagımı söyledim.. toplantıyı bekliyorum suanda ölmek var dönmek yok..

şekerlioğlu
05/06/2008, 23:49
valla yönetim izin vermez ise yapacağınız hiçbirşey yok.bu gibi alanlar ortak kullanıma girer.kiracı veya malsahibi olmanızın hiçbir önemi yok.kendinize ait bir yer tahsis edilmesi mümkün değil.en azından yasal olarak.

HKNZHR
06/06/2008, 00:51
neyse hikmet abi saol aydınlattıgın icin :) konu sapmasın biz yinede deniyelim :) sonucta burası adana :)