PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Radyo-cd çalar

irgil
03/06/2008, 01:44
arkadaşlar bir sorunum var aracı ilk aldığım zamanlarda kontağı açtığımda cd çalar açılıyor kontağı kapattığımda kapanıyordu şimdi ne olduysa kontağı açtığımda çalışmıyor kendim açıyorum fakat stop edince kapanmıyor yine kendim kapatıyorum acaba ayarlarınımı bozdum cd çalar menüsünde gezdim ama ilgili bir şey bulamadım ne yapmalıyım teşekkürler.

ekorkut
03/06/2008, 09:12
CD menusunda bunun ayarı var. İsmini tam anımsayamıyorum ama bu ayardan arabayı kapatınca kaç dakika daha teypin çalışacağını ayarlayabiliyorsunuz. Eğer OFF konumunda ise arabayı kapatır kapatmaz anında kapanır. Eğer belli bir dakikaya ayarladıysanız, kapayınca o dakika kadar çalıştıktan sonra kapanır. Ayarlarda OFF konumunda olan birşeyi kurcalayın. Eğer dakika olarak değerleri değişiyorsa tamam işte doğru ayardasınız !

Ziyaretçi047
03/06/2008, 15:26
evet ayarlarda o seçenek. deneyerek bulabilirsiniz.

mustafaf
03/06/2008, 15:35
arkadaşlar bir sorunum var aracı ilk aldığım zamanlarda kontağı açtığımda cd çalar açılıyor kontağı kapattığımda kapanıyordu şimdi ne olduysa kontağı açtığımda çalışmıyor kendim açıyorum fakat stop edince kapanmıyor yine kendim kapatıyorum acaba ayarlarınımı bozdum cd çalar menüsünde gezdim ama ilgili bir şey bulamadım ne yapmalıyım teşekkürler.

menu butonuna basın, ordan RADIO OFF konumunun karsısındakı degerı "0" olarak degıstırırsenız sorun ortadan kalkacaktır...

Ah-MeT
03/06/2008, 20:34
menu butonuna basın, ordan RADIO OFF konumunun karsısındakı degerı "0" olarak degıstırırsenız sorun ortadan kalkacaktır...
aynen boyle yapın duzelecektir:)

irgil
04/06/2008, 01:43
hepinize teşekkürler arabaya binince kurcalıcam

anvil
04/06/2008, 12:44
baktın olmuyor fabrika ayarlarına dön