PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Müslüm Bey'e bir sorum var

xmen
29/05/2008, 16:47
Müslüm bey merhaba ,

Bir konuda yardımınızı istiyorum. Daha doğrusu bir bilgi istiyorum.

Aracımın sağ arka çamurluğu düzeltilip boyanacak ve sağ aynası değişecek.
Yapılması gereken işlem bu. İstanbulda 3 ayrı servisle görüşmemde bana 7 ila 10 gün süre verdiler. Yani 10 gün sürermiş. Bu normal bir süre mi yoksa işi yavaştan mı alıyorlar. Şimdiden vereceğiniz bilgiler için çok teşekkürler...

06kaymak
29/05/2008, 17:30
Normal olarak tüm ekpertiz işlerin bitmesinden itibaren maksimum 3 iş gününde teslim edilebilinir.Yaz ayları yaklaştığı için kaporta boya işleride artış gösterir.Buna bağlı olarak servisler teslim gününü uzatabiliyorlar...Ama aracın yürümesinde engel bir durum yoksa servisten kaporta boya için randevu alınır ve 3 iş gününde teslim edilir.Biz böyle yapıyoruz..Ama şu da bir gerçek ki kaporta ve boya işi kolay bir iş degil...İyi sonuçlar için süreçlerde uygulanan zamana anlayış göstermek gerektiğine inanıyorum...

xmen
29/05/2008, 17:33
Müslüm bey , öncelikle hızlı cevap için çok çok teşekkürler....

o zaman süreyi normal kabul etmeliyiz... tekrar tşk...

peki sizce auto king gibi firmalara boya konusunda güvenebilir miyiz ? çünkü adamlar kasko işleri dahil toplam 2 iş günü veriyor.

06kaymak
29/05/2008, 17:51
Eğer boya lokal boya olacaksa neden olmasın...Çünkü onlarda yaptıkları işlere garanti veriyorlar...

OzzY
29/05/2008, 18:06
Müslüm abi yazın neden artıyo kaporta boya işleri?

Ah-MeT
29/05/2008, 19:16
Müslüm abi yazın neden artıyo kaporta boya işleri?
sanırım sıcaklardan milletin beyni bulanıyor dikkatı azalıyor küt bi yerlere carpıyor... bugun hava 37 derecedeydi sersem tavuk gibi sıcaktan mayışmıştım 2 sefer kaldırıma surtmekten son anda kurtuldum...

ERC
29/05/2008, 19:21
sanırım sıcaklardan milletin beyni bulanıyor dikkatı azalıyor küt bi yerlere carpıyor... bugun hava 37 derecedeydi sersem tavuk gibi sıcaktan mayışmıştım 2 sefer kaldırıma surtmekten son anda kurtuldum...
ahmet cok gulduruyorsun beni ya sersem tavuk ne alakaysa hahaha aman valla dikat et sanada puntoyada birsey olmasın;)

ekorkut
29/05/2008, 20:57
Yazın boya işlerinin artmasını sebebi, hala bizim Türk milletindeki kışın soğukta macun boya kuruması, uyumu iyi olmaz aman biz en iyisi macunlu macunlu dolanalım da yazı bekleyelim mantığıdır. Fırın boya sistemiyle o devir kapandı ama işte kafa hala böyle.

06kaymak
30/05/2008, 00:01
Bence buyuk bır olasılıkla dıkkatsızlıkten kaynaklanıyor....