PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir buluşması

AGUS
20/05/2008, 02:05
sayın arkadaşlar, abilerim, ben gruba daha yeni katılmış bir arkadaşım fakat hepiniz ile reel de de tanışak çok ama çok istiyorum bence izmir grubu olarak bir paintball ve veya bilardo uvası düzenlesek nasıl olur ?

punto35
20/05/2008, 02:28
aynen katılıyorum yapalım artık bi buluşma her topice yazmaktan sıkıldım valla can bişeler yapalım artık herkez buluşma istiyo:)geçen buluşmayada gelememiştim zaten iyice buluşma isteği arttı:D

AGUS
20/05/2008, 13:01
dostum katılıyorum sanaben karşıyakada oturuyorum iş yerim k.altında her gün yolda gördüğüm gp lerin arkasında ablemaramaktan cok sıkıldım artık toplanalım diyorum piknik falan filan maksat beraber olmak ve bir aile olmak... :)

SteinGP
20/05/2008, 14:39
arkadaşlar ben bu aralar vakit olarak pek müsait değilim buluşma için fakat yapalım derseniz herkese uyan bir tarihte katılmaya çalışırım :) siz fikirlerinizi yazın ne istediğinizi vs. bişeyler ayarlayalım..

AGUS
20/05/2008, 14:43
evet herkese uygunsa ben hzırım hemde istediğiniz tarihte...

punto35
20/05/2008, 17:24
ayın 25 uygunsa buluşabiliriz tabi çoğunluğa uyuyosa hem sezgin abi jantlarıda buluşmada bi bakarız:)liste yapalım ozaman olurmu

Ah-MeT
20/05/2008, 20:00
izmir yine canlanıyor:)

SteinGP
20/05/2008, 22:29
25 Mayıs erken bir tarih ama gelmeye çalışıcaz tabiikide..26 sında benim okulumun ve bi çok üniversitenin finalleri başladığından pek rağbet görmeyebilir buluşmamız ama en azından ben 2 3 saatte olsa gelirim :)

punto35
20/05/2008, 22:33
can ben hemen olsun diye 25 mayıs dedim:)dediğinde doğru aslında 31-1 tarihlerindede açık öğretim sınavları var:)demekki 8 haziranda olabilir ama herkez artık tatil beldelerine gidebilir bi çoğunluk olalımda daha kimse bişe demedi bi sezgin abiyle ben istiyom :)

AGUS
20/05/2008, 22:35
ayın 25 uygunsa buluşabiliriz tabi çoğunluğa uyuyosa hem sezgin abi jantlarıda buluşmada bi bakarız:)liste yapalım ozaman olurmu
tamam anılcım bana uyar yeterki pazar olsun baska hacet yoq ben her zaman hazırım...

punto35
20/05/2008, 22:37
banada uyar ama bir çok üniversitenin finalleri başlıyomuş ondan fazla kişinin gelebileceğini zannetmiyorum bakalım artık izmir grubu görsünler konuyu bişler yazarlar ona göre harek edices artık

AGUS
20/05/2008, 22:41
banada uyar ama bir çok üniversitenin finalleri başlıyomuş ondan fazla kişinin gelebileceğini zannetmiyorum bakalım artık izmir grubu görsünler konuyu bişler yazarlar ona göre harek edices artık

evet katılıyorum sanada anıl konuyu gören yapmak istediğimiz aksiyonları planlarız artık..

punto35
22/05/2008, 00:34
ya herkez çatır çatır buluşuyo bizde buluşalım artık arkadaşlar noldu bu izmire ya:(

AGUS
22/05/2008, 00:44
ya herkez çatır çatır buluşuyo bizde buluşalım artık arkadaşlar noldu bu izmire ya:(

ahdi arkadaslar ist. gurubu buluşmalarını youtube vermiş hade artık bişeyler yapalım...

Halook!!!
22/05/2008, 11:48
Arkadaşlar final sınavlarım başladığı için şu ara yapılacak bir buluşmaya katılamayacağımı belirtmek isterim...

sorcarer
26/05/2008, 09:37
İşlerim oldukça yoğun ancak yine de haziran ayın içinde gerçekleştirilecek bir etkinliğe katılımda bulunabilmek için çaba harcarım...

Saygılarımla

Birol Ünal

bysmoke
26/05/2008, 10:30
arkadaşlar ben sitenize yeni üye oldum 2,3 aydır gpunto almayı düşünüyordum ve sonunda poyraz da çalışam dayımın oğlu gel sana alalım dedi gittim baktım stokta bir tane kalmış oda rock siyahı bende biraz araştırayım dedim sitenizi buldum ve gerçekten çok güzel çalışmalar var hasta kaldım 10 haziranda teslim alıcam toplantı tarihi denk gelirse gelmek isterim bide gp mi aldıktan sona sticker ı nerden temin edebilirim...

İbrahimKC
26/05/2008, 12:33
arkadaşlar ben sitenize yeni üye oldum 2,3 aydır gpunto almayı düşünüyordum ve sonunda poyraz da çalışam dayımın oğlu gel sana alalım dedi gittim baktım stokta bir tane kalmış oda rock siyahı bende biraz araştırayım dedim sitenizi buldum ve gerçekten çok güzel çalışmalar var hasta kaldım 10 haziranda teslim alıcam toplantı tarihi denk gelirse gelmek isterim bide gp mi aldıktan sona sticker ı nerden temin edebilirim...

Aracın Hayırlı olsun Mustafa.. Güle güle ve kazasız cezasız kullanmanı dilerim..

Sticker için aşağıdaki sticker talep formunu doldurman yeterli olacaktır. Taleplerin durumuna göre kısa bir süre sonra sticker'ın elinde olur. Stickerlar karşı ödemeli kargo ile gönderiliyor.

https://forum.grandepuntotr.com/yonetimden-duyurular/4258-grandepuntotr-sticker-talep-formu.html

AGUS
26/05/2008, 12:50

aracın hayırlı losun mustafa bende poyraz elif ten almıştım gp mi :) inşallah herkesi bir alevliyebilirsek umarım güzel bir buluşma yaparız bir etkinlik gibi :) hi olmadı bir kaç kişi bile olur maksat tanbışmak :)

tolgaank88
26/05/2008, 14:28

aracınız hayırlı olsun,aramıza hosgeldiniz...izmirli arkadaşlar,bu hafta sonu bi izmir buluşması varmı???(gerçi daha geçen gun yapıldı :))

AGUS
26/05/2008, 15:48
aracınız hayırlı olsun,aramıza hosgeldiniz...izmirli arkadaşlar,bu hafta sonu bi izmir buluşması varmı???(gerçi daha geçen gun yapıldı :))
GECEN GUN BEN KAC GUNDUR YAPALIM DIYORUM ASK NOLSUN ARKADASLAR BENDEN HABERSIZMI TOPLANDIZ :)

tolgaank88
26/05/2008, 18:05
GECEN GUN BEN KAC GUNDUR YAPALIM DIYORUM ASK NOLSUN ARKADASLAR BENDEN HABERSIZMI TOPLANDIZ :)

dur sezgin hemen üzülme :),ben bi arkadasın fotolarında gordum,2 tane yanyana gp vardı,belkide denk getirip çekmiştir,ayrıca buluşmalar onceden mutlaka duyurulur merak etme...kesin değil ama,buyuk ihtimalle bu haftasonu bi iş için izmire geleceğim,pazar aksamına kadar kalırım eger gelirsem,bu haftasonu için bi buluşma ayarlanabilinirse bende katılabilirim...

Ah-MeT
26/05/2008, 18:52
haziran 20 de izmirdeyim gaziemir havalanına araba getirecem:) aynı gun doncem

OzzY
26/05/2008, 19:15
Tolga abi, malum finaller katılım pek olmaz ama istersen bi başlık aç ufakta olsa bi görüşme olur.

tolgaank88
26/05/2008, 22:11
Tolga abi, malum finaller katılım pek olmaz ama istersen bi başlık aç ufakta olsa bi görüşme olur.

haklısın ozan,malum bu aralar final haftaları,henüz kesin olmadıgı için ayaklandırmayım insanları dedim...bir iki gune belli olucak,kesinleşirse yeni başlıkta belirtirim...

punto35
26/05/2008, 22:46
dur sezgin hemen üzülme :),ben bi arkadasın fotolarında gordum,2 tane yanyana gp vardı,belkide denk getirip çekmiştir,ayrıca buluşmalar onceden mutlaka duyurulur merak etme...kesin değil ama,buyuk ihtimalle bu haftasonu bi iş için izmire geleceğim,pazar aksamına kadar kalırım eger gelirsem,bu haftasonu için bi buluşma ayarlanabilinirse bende katılabilirim...

tolga fotolar bize aitti biz buluşma olmuyo diye protesto edelim dedik:D siyah punto zaten benim komşum arabaları yıkatmak için çıktık bi kaçta foto çektik ama bu hafta olursa katılım az olur ozanında dediği gibi açık öğretim sınavı üniversitelerin finalleri sezgin abi buluşma olurda ben haber vermemmi sana ya:)

SteinGP
27/05/2008, 23:36
yapıcaz arkadaşlar yapıcaz acele etmeyin :)

BlackCat
28/05/2008, 00:00
Ben haziranın 5 inden sonra müsaitim

punto35
28/05/2008, 01:02
8 haziranda buluşma yapmamız şart oldu artık:D

tolgaank88
28/05/2008, 09:56
arkadaşlar,sevinsem mi üzülsem mi bilemedim...biliyorsunuz bu haftasonu izmire gelme durumum vardı,bir iki gune netleşicek diyordum ve bugun netleşti;gelemiyorum...gelemicek olmama üzüldüm aslında,malum okulun bitmesi,değişiklik arıyor insan.ancak bi yandanda sevindim,buluşma olursa ona denk getirmek siz izmirli kardeşlerimle,abilerimle tanışma fırsatı bulmak istiyordum...neyse artık hayırlısı diyelim,iyi gunlerde gorusmek uzere...