PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ::..Görevimden İstifa ediyorum..::

femoli
14/05/2008, 17:52
Merhaba diyerek sözlerime başlamak istiyorum

Biz bu sitenin öncesinide biliyoruz sonrasınıda çok şeyler yaşadık çok şeyler yaptık organizasyon buluşma bilgi adabında iyi günündede kötü günündede hep beraberdik ama son zamanlarda çııkan bazı olaylar vede bazı sözler söyleyen kendini bilmez bir kaç kişi yüzünden görevlerimden istifa etmek istiyorum ... Ben hep buradaydım vede olmaya devam edeceğim ..

Gptr asla ticari bir forum olmamıştır olmayacaktırda bunu yanlış lanse edenlerde ve bunu bu şekilde yansıtanlarda bir gün hakkettiklerini bulacaklardır ..

Ben kemal oto firması sahibiyim bunu herkes biliyor ,burada bir ticaret yapılıyorsa bu benim üzerime olan vazifeden dolayı yapılmıştır bunu siteye mal eden kuş beyinli kişiler artık sitede yetkim olmadığını görsünler vede saçma sapan dedikodularını kendilerine saklasınlar..

Hepinize çok teşekkür ediyorum tüm üyelerimize bende dahil olmak üzere :) aktif forumlar diliyorum....

muratde
14/05/2008, 18:14
oldumu şimdi mehmet kardeşim kim ne derse desin senin görevinde kalman en doğrusudur.bu benim fikrim en azından.

Ah-MeT
14/05/2008, 18:19
Merhaba diyerek sözlerime başlamak istiyorum

Biz bu sitenin öncesinide biliyoruz sonrasınıda çok şeyler yaşadık çok şeyler yaptık organizasyon buluşma bilgi adabında iyi günündede kötü günündede hep beraberdik ama son zamanlarda çııkan bazı olaylar vede bazı sözler söyleyen kendini bilmez bir kaç kişi yüzünden görevlerimden istifa etmek istiyorum ... Ben hep buradaydım vede olmaya devam edeceğim ..

Gptr asla ticari bir forum olmamıştır olmayacaktırda bunu yanlış lanse edenlerde ve bunu bu şekilde yansıtanlarda bir gün hakkettiklerini bulacaklardır ..

Ben kemal oto firması sahibiyim bunu herkes biliyor ,burada bir ticaret yapılıyorsa bu benim üzerime olan vazifeden dolayı yapılmıştır bunu siteye mal eden kuş beyinli kişiler artık sitede yetkim olmadığını görsünler vede saçma sapan dedikodularını kendilerine saklasınlar..

Hepinize çok teşekkür ediyorum tüm üyelerimize bende dahil olmak üzere :) aktif forumlar diliyorum....

femoli kardeş sen ne yapıyorsun kuş beyinliler senin sitede yetkinin olmadıgını gorup nolcak zaten demişssin kuş beyinli diye ne anlar onlar:)
sen onlara aldırma senin ne oldugunu bilen biliyor sen elinden geldigince site icinde indirimli urunler, herkesin butçesine gore urunler sundun onumuze...
fena mı yaptın kotulukmu yaptın bize o insanlar işine nasıl geliyorsa oyle anlarlar....
sana laik gorulup verilen bu gorevini bu kuş beyinliler yuzunden iptal etme sen bu gorevi hak ettin layik goruldun ve sana verdiler...
"yapma etme uyma şu kuş beyinlilere" bu kuş beyinli insanlara kuş beyinli diyerek hakaret ettigim için forumdan 1 hafta uzaklaştırılmaya razıyım...
saygılar....

muratde
14/05/2008, 18:22
senin gitmen o dediğin malum arkadaşları dahada cesaretlendirmek önlerini açman demektir benden söylemesi mehmet.

Linos
14/05/2008, 18:45
Güzel kardeşim benim... Bugüne kadar yaptıkların için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da arkamızda olacağını biliyorum. Bu sitenin sağlıklı biçimde devam etmesi açısından, yapmış olduğun fedakarlık ve onurlu davranış nedeniyle de seni ayakta alkışlıyorum...

:clapping::clapping::clapping:

microab
14/05/2008, 18:48
Mehmet;

şimdiye kadar yaptıkların ve bundan sonra yapacakların için çok teşekkürler.

anvil
14/05/2008, 18:56
Mehmet hayırlısı olsun. Sonuçta yine burdasın, yine bizimlesin. Bu konu da o bahsettiğin kişilere kapak olsun.

mustafaf
14/05/2008, 19:16
abı kımse tepkı gostermedıgın gore vardır bı bıldıgınız.hayırlısı olsun..onemlı olan herkesın hala burda olması...

civcivx
14/05/2008, 19:41
Mehmet bu forumun en düzgün insanlarından biri olduğunu göstermiş oldu, benim gözümde.

Kimse bir yere gitmiyor, panik yok :D

femoli
14/05/2008, 19:48
neyse bişiler yazmıştım ama sildim kusura bakmayın:)

İltifat eden herkese teşekkür ederim :)

Genius
14/05/2008, 20:11
Eh artık bu forumda kaynayan kazanın içinde neler olduğunu birileri açıklasa iyi olur.

KaMiKaZe
14/05/2008, 20:16
neler oluyor neler, bugünlerde.

anvil
14/05/2008, 20:18
hepsi geçer merak etmeyin. her ailede olur bu tür şeyler. fazla büyütmeye gerek yok.

microab
14/05/2008, 20:21
aslında olan hiçbirşey yok

üyelerin aklını karıştırmaya çalışanların eline fırsat vermemek adına oluyor olanlar,

buradan gidip de yeni oluşumlar içinde olanların kafa karıştırmalarının önüne geçmek adına...

"Artık buradan da gol atamayacağız" demeleri için oluyor olanlar.

Yoksa benim bilip de senin bilmediğin bişey yok...

Linos
14/05/2008, 20:23
Arkadaşlar, kaynayan bir kazan yok esasında. Forumumuzdaki bölünmeleri biliyorsunuz hepiniz. Bu bölünme sebeplerinden biri de forum yöneticilerinin ticaretle uğraşmasının, sitenin çıkarsız ve sadece bilgi paylaşımı yapılan yönüyle örtüşmemesiydi. Bizim kanaatimizce böyle bir şey hiç olmamıştır ve olamaz da... Ancak söylentilerin ardı arkası kesilmiyor maalesef.

Mehmet de sağolsun, sitenin bekası ve ileride tekrar bu tarz yakıştırmalar yapılmaması adına, özveri göstererek görevinden feragat etti.

Netice itibariyle, sizlerin eleştirileri doğrultusunda yeniden bir yapılanma sürecine girmiş bulunmaktayız. Mesele budur...

Genius
14/05/2008, 20:24
Kafa karışıklığı neden olur? Ya eksik bilgiden kaynaklanır yada iyi anlaşılamamaktan. Forumda olan biten birşeyler var ve biz eksik bilgi sahibi olduğumuz için iyi anlayamıyoruz. Herşey açıklandıda biz mi anlamadık demeye daha gelmedik heralde. Daha dün femoli ayrılmak için konu açmaya gerek mi var, birlik beraberlik içinde olalım diyordu bugün konu açtı. Demek ki bazı şeylere oda dayanamadı.

tempesty
14/05/2008, 20:26
Yaw Mehmet biraz geç oldu ama sonunda doğru yolu buldun be kardeşim helal olsun sana walla beklemiyordum :)

Linos
14/05/2008, 20:28
Kafa karışıklığı neden olur? Ya eksik bilgiden kaynaklanır yada iyi anlaşılamamaktan. Forumda olan biten birşeyler var ve biz eksik bilgi sahibi olduğumuz için iyi anlayamıyoruz. Herşey açıklandıda biz mi anlamadık demeye daha gelmedik heralde. Daha dün femoli ayrılmak için konu açmaya gerek mi var, birlik beraberlik içinde olalım diyordu bugün konu açtı. Demek ki bazı şeylere oda dayanamadı.

Mehmet ayrılmıyor, sadece yönetimdeki görevini bırakıyor. Bunda tuhaf bir şey yok.

microab
14/05/2008, 20:29
Engin bir fark var,

Mehmet burdan ayrılmıyor

sadece yönetimdeki görevini bırakıyor.

Bunun sebebini de Murat çok güzel özetlemiş

Altında birşey aramayın arkadaşlar,şeffaflık temizlik adına adam görevini bıraktı yavv...

Genius
14/05/2008, 20:31
Anladım arkadaşlar, teşekkür ederim. Arkadaşlar birde forum içinde görmüş olduğum kendimce bazı aksaklıklar vardı, onları yönetimin yaptığı duyuru içinde dile getirmiştim ancak gelişen olaylar neticesinde silinmiş galiba, umarım okunabilmiştir.

Linos
14/05/2008, 20:36
Merak etme Engin... Yapılan eleştirilerin hepsi duruyor ve dikkate alınıyor... ;)

dejavu
14/05/2008, 21:52
femoli kardeş.. vardır bir bildiğin.. seni destekliyorum.. her zamanda yanındayım.. kendine iyi bakk..

halilim
14/05/2008, 22:05

Mehmet abi kimseye bıçak dayayıp alışveriş yapmıyorsun ya yukarıdaki düşünçeyi hangi mantıkla kurmuşlar akıl sır erdiremiyorum..Senin varlıgından rahatsız olanlardan daha fazla varlıgı isteyen üyelerin oldugunu düşünüyorum normal bi üye olarakta olsa aramızda olman beni mutlu eder.

SteinGP
14/05/2008, 23:28
Kemal Oto hiç bir zaman sitedeki arkadaşlarımız için tek alış veriş adresi olmadı arkadaşlar hepimiz biliyoruz Mehmet abi sadece ben bunu getirdim fiyatı bu dedi kimse hiç bir malı ondan almak zorunda değildi nitekim öyle de oldu herkes herşeyi istediği yerden aldı..Ben şahsen tanımamama rağmen Mehmet abinin bu sitedeki üyelerden kazanacağı fazladan 3 5 liraya tenezzül edeceğini düşünmüyorum,3 5 liralık adamlar zaten ayrılıyor birer ikişer siteden..Bırakınız gidenler gitsin arkadaşlar,bu site 300 kişiyken üye oldum bu siteye ve arabamın hakkında çoğu şeyide o azınlıktan öğrendim,site ne kadar kalabalık o kadar iyi diye bi şey olduğunu düşünmüyorum,aksine neresi kalabalık orası tuvalet bence...

Auto engineeR
14/05/2008, 23:42
mehmet abi tebrik ediyorum seni :)

yaptıkların we yapacakların için çok teşekkürler. iyi ki warsın

erdiyilmaz
15/05/2008, 00:17
bazen öyLe bir noktaya geLiriz ki, en sevdiğimiz şeyLerden fedakarLık etmek noktasına geLiriz. kişiseL duygu, istek ve arzuLarımızdan sıyrıLıp, başka bir şekiLde; istemeyerek de oLsa, davranmak durumunda kaLırız.

ama gönLümüzde o sevgi her zaman vardır. içimizdeki tutku ateşi, gptr ruhu hiçbir zaman dinmez..

mehmet abi'ye bu fedakarLığından doLayı teşekkür ediyorum. anLaması gerekenLere çok güzeL bir mesaj niteLiğinde bir başLık açtı. yönetimi sürekLi eLeştirenLere güzeL bir cevap niteLiği taşıdığına inanıyorum. tabi; bu oLaydan da nemaLananmak isteyenLer çıkacaktır eminim, buraya yazıyorum.

bir söz der ki; dünyada her şeyin bir öLçüsü tartısı vardır. sevginin tartısı da fedakarLıktır. fedakarLık yapmayanın sevgisine de inanıLmaz... mehmet abi'nin bu şekiLde içindeki GrandePuntoTR ruhunu yansıttığına inanıyorum.

teşekkürLer.
erdi yıLmaz

ekLeme:

.. Arkadaşlar birde forum içinde görmüş olduğum kendimce bazı aksaklıklar vardı, onları yönetimin yaptığı duyuru içinde dile getirmiştim ancak gelişen olaylar neticesinde silinmiş galiba, umarım okunabilmiştir.

yok mesajLarınız siLinmedi, niye siLeLim. burada duruyor: https://forum.grandepuntotr.com/genel/7802-grandepuntotr-yonetiminden-onemli-duyuru.html#post165476

yapıLan yapıcı eLeştiriLere kuLak asıyoruz her zaman. hata ve eksikLikLeri gidermek için çaLışıyoruz. teşekkürLer

06kaymak
15/05/2008, 09:49
sonuna kadar hep beraber.....

eakbas
15/05/2008, 10:53
yaptıkların için cok tesekkurler mehmet
sonucta buradasın ya yeter

NesT
15/05/2008, 11:18
Mehmet form görevinden ayrılmana üzüldüm. Konu hakkında bilgim yok önemlide değil. Önemli olan sen karar verdiysen doğrudur, bende seni destekliyorum.

onur1907
15/05/2008, 13:11
anladıgım kadarıyla mehmetı bu forumu tıcarı amacla suclayan biri veya birileri olmuş ve bunun sonucunda onurlu bir davranışla mehmet gorevınden ıstıfa etmıs...ılk once mehmetı bu davranısından dolayı tebrık edıyorum cunku o kısılere verılecek en guzel cevabı vermıs..bence tam aksıne mehmetim bu foruma cok onemlı bir katkısı olmustur ve halada oluyor..kimseye zorla bişey satmıyor aksine kimin ne ihtiyacı varsa yardımcı oluyor hatta bununlada yetınmıyor ihtiyacımız olan seyi nerden ne kadara ve nasıl alacagımızı soyluyor...bir insan eger cıkar guduyo olsaydı sadece kendi ürünlerini pazarlamaya calısırdı ve kimseyede bu konularda destek vermezdi...tekrar mehmeti bu onurlu davranısından dolayı tebrik eder ve siteye yaptıgı katkılarından dolayı tesekkur ederim..

saygılarımla

femoli
15/05/2008, 13:17
onur iki kere teşekkür hakkım olsa ikisinide kullanırdım ama malesef bir tane uzaklarda olupta beni anlayıp anlatan nadir insanların içindesin teşekkür ederim...

tolgaank88
15/05/2008, 13:48
mehmet abi,aramızda olman bile bize (en azından bana) mutluluk veriyor,neden boyle bişey yaptıgını başta anlamadım,ama yazılanları okuyunca kafamda bişeyler belirdi,herkesin kolay kolay yapamıcağı birşeyi yaptın bana göre,gösterdiğin cesaret ve onurlu hareket ornek olmalı bence,gerçekten helal olsun,dediğim gibi aramızda olman bile yeterli...

holigan
15/05/2008, 13:53
mehmet abi seni tanımıyorum ama güzel bir insan oldugunu düşünüyorum ve bu fedakar,onurlu ve kendince dogru olan bu hareketınden dolayı uzuntuyle seni tebrık ediyorum.

herşeyin hayırlısı be femoli abi,,

şekerlioğlu
15/05/2008, 14:26
mehmet kardeşim,önce hayırlısı olsun diyeyim.daha önce bir konu başlığında,arkadaşlara yardımcı olmak için açmış olduğun konu ile ilgili,a.... şehrine mensup bazı arkadaşların,şahsen çok gereksiz ve abartılı bulduğum bazı sözleri ve onlarla olan dialoglarını takip etmiş ve bu arkadaşların serzenişlerini kendimce haksız bulduğumu,konuya yazarak düşüncemi söylemiştim.zaten o arkadaşların şimdi nerede olduğuna bakınca neden öyle davrandıkları daha bir,anlaşılır hale geliyor.yinede aldığın karar hayırlı olsun.önemli olan sen ve senin gibi arkadaşların ve tabii bizde dahil hep birlikte olmamız.

TunFeB
15/05/2008, 19:50
en doğru ve akıllıca kararı vermişsin. kendini yıpratmanın canını sıkmanın hiç gereği yok. önemli olan burda olman ve burda hep beraber bişeyleri paylaşabilmek.

Ziyaretçi047
15/05/2008, 20:29
Mehmet şimdiye kadarki yardımların için sağol. Görevden istifa etmene gerek yoktu bence ama karar senin tabi ki. Görev felan zaten benim umrumda değil. Önemli olan burda olman, mesajları okuman, elinden geldiğince 1-2 cevap atmandır. Nice beraber günlere.

MethyLen
15/05/2008, 22:42
Mehmet arkandan konuşanın nerden yiyeceği malum. Sen örnek davranışınla büyüklüğünü göstermişsin. Hayırlısı.

plastro
16/05/2008, 00:58
Mehmet bey aldığın karara saygı duyuyorum hayırlısı olsun yinede yanımızdasın ya o yeter bize

femoli
16/05/2008, 10:22
Arkadaşlar valla gözlerim yaşardı :) hepinize birkez daha teşekkür ediyorum ..

Aldığım karar kendimce haklı olduğum bir karar umarım daha fazla sorun çıkıpta kalan güzelikleride feda etmeyiz...

kurtuluş
16/05/2008, 14:03
Yorum yapmayacağım ama üzüldüm ayrılmanıza. Hayırlısı olsun...

Fuzuli
16/05/2008, 23:35
Aracımı aldıktan hemen sonra üye olmuştum..
6 ayı geçti...
O zamandan beri kendime göre aktif ama forum geneline göre pasif bir forumcuyum..
Şu ana kadar femoli'nin kendi dükkanını ön plana çıkardığını,sorulmadan söylediğini görmedim..Aynı şey 06müslüm isimli üye için de geçerli...

Ama sorulan tüm soruları yanıtlamaya çalıştığını,elinden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalıştığını gördüm...

Ben bir forum kullanıcı olarak şu ana kadar yaptığı ve gelecekte de yapacağı yardımlar için ve konuşan insanlar ağzına geleni söylese de görevinden istifa etme hassasiyetini göstererek örnek bir davranış sergilediği için teşekkür ederim...

Art niyetlilere not: İş gereği 6 aya yakın süredir haftaiçi istanbul'dayım..Evim Balıkesir/Erdek'te...Foruma üye olduğum/Gp aldığımdan beri Ankara'ya gitmedim..Gp'ma da yangın söndürücü ve trafi seti hariç hiçbir parça almadım...

faruktuzlu
21/05/2008, 16:13
arkadaşlar aslında Mehmeti tanıyıp da yaptığı olay hakkında çok fazla yorum yapmaya gerek yok! Adam gibi adam işte! benim siteden şahsen tanıdığım ilk arkadaşım! kim ne derse der... kimsenin ağzı torba da değil ki büzesiniz. ben hafta sonları alırım iki gram tatlı bişeyler dükkanında muhabbetle oturur yeriz içeriz! herkese kapısı açık olan bir adam! onurlu bir hareket yapması da Mehmetin Mehmet olduğunu perçinler! bilenler bilirler zaten!

ctesi oradayım kardeşim! 1 kilo bomba yeter mi! çayla iyi gider!:D:D

femoli
21/05/2008, 18:37
Ey olum yaw alemsin valla teşekkür ederim kardeşim :)

Bu arada bombayı tanımlayayımda yanlış anlaşılmasın :D kakaolu bir pasta çeşidi çok güzel birşey gündüz yiyen gece uyuyamıyor :D

akin78
22/05/2008, 15:43
Nick'inin altında mod yazmıyor olması beni hiç bağlamaz.Sonuçta buradasın ve paylaşıma devam ediyorsunya o yeter.Onurlu davranışın içinde tebrik ederim ayrıca.

ufukbzk84
23/05/2008, 12:34
ya bizim millete biraz kızdım şimdi... sanki herkes kabullenmiş gibi. artniyetli bir iki kişi olmaz yere atıp tutarak laf söledi diye insanlar geldikleri yerden bu kadar kolay vazgeçmemeli ve bence bu forumdaki en çok hakedenlerden biri mehmet kardeş (şahsen tanımasamda siteye olan katkılarından ) neden durduk yere bi iki ikişi laf söliicek diye ayrılsın ben herkesin aksine görevine geri dönmesini istiyorum... çünkü hakediyo insanlar hakettikleri yerde olmalılar... "ben femoliden bu forumdan çok şey öğrendim ve daha hiç alışveriş yapmadım firmasından"... bu cümle herşeyi açıklamakta onun hakkında densiz konuşanlar için...evet yaptığı doğrudur onurlu ve kişilikli bi davranış ama ben o onurlu davranışın bir hata yaptığında insanlar hatalarını kabul ederek evet ben hata yaptım ve bu yüzden ayrılıyorum demesi bence onurlu bir davranıştır... femolinin kardeşimiz bence haksız yere suçlanmıştır ve istifa ederek onların olmasını istediği şeyler olmuştur...