PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 06 BN 7320 Building in progress

KaMiKaZe
12/05/2008, 20:56
.

KaMiKaZe
12/05/2008, 21:00
.

Ah-MeT
12/05/2008, 21:07
orhan cok super olmus allah nazardan saklasın... tekrar hayırlı ugurlu olsun,
bodrum a geldiginde bir buluşma yapalım:) resimleri koyarız siteye:)
ha bide arka kampanaları komple boya topram:)

CaGRi
12/05/2008, 21:18
ya hepsi iyi güzel hoşta plaka BA diilki BN:S

KaMiKaZe
12/05/2008, 21:25
ya hepsi iyi güzel hoşta plaka BA diilki BN:S

çağrı çok sağol :D pazartesi günü aldım heralde en az baktığım yer plaka oldu bende ba diye seviniyorum :D

KaMiKaZe
12/05/2008, 21:26
orhan cok super olmus allah nazardan saklasın... tekrar hayırlı ugurlu olsun,
bodrum a geldiginde bir buluşma yapalım:) resimleri koyarız siteye:)
ha bide arka kampanaları komple boya topram:)

bencede abi cumartesi pazar yetişmedi o renk boya bulursam diye bekledim yoksa soba boyasına devam. Abi kısmetse yaza malum iş güç fena yoğun gelirsem kesinlikle haberin olur :D

MethyLen
12/05/2008, 21:29
jantlar ve lastik harika olmuş. güle güle kullan içeriye gelen seslerde değişme varmı ?

KaMiKaZe
12/05/2008, 21:32
jantlar ve lastik harika olmuş. güle güle kullan içeriye gelen seslerde değişme varmı ?

valla stock hali ile sadece 350 km yaptım inanki ne desem yalan olur ama müziğin sesini biraz fazla açınca ses mes kalmıyor :D

MethyLen
12/05/2008, 21:34
o bizde de kalmıyo :) ilerleyen zamanlarda aracı yorup yormadığını ve seslerde değişim hissedip hissetmediğini yazarsan sevinirim.

Tekrar hayırlı olsun

KaMiKaZe
12/05/2008, 21:39
Tamam aracı yorup yormadığı konusuna geliyim jantları 1 ay kadar önce aldım babamın aracına taktım (megane I) öle çok hissedilir bir yorgunluk söz konusu değildi yakıt konusuda kesinlikle artış olmadı. Bu arada jantların konig marka olması yani kaliteli olmasıda buna etkiye n bir sebep.

Ah-MeT
12/05/2008, 22:07
Tamam aracı yorup yormadığı konusuna geliyim jantları 1 ay kadar önce aldım babamın aracına taktım (megane I) öle çok hissedilir bir yorgunluk söz konusu değildi yakıt konusuda kesinlikle artış olmadı. Bu arada jantların konig marka olması yani kaliteli olmasıda buna etkiye n bir sebep.
bodruma gelince sana jant gosterim:) iyice bi incele hatta sana bi gp gosterim bastan sona incele:)

KaMiKaZe
12/05/2008, 22:12
750 km yi gelicem sadece jantmı göstercen abi :D

yaw o değil abi rezil olduk plakaya baksana nerde bu admin arkadaşlar :D

helllllppppp

Ah-MeT
12/05/2008, 22:17
750 km yi gelicem sadece jantmı göstercen abi :D

yaw o değil abi rezil olduk plakaya baksana nerde bu admin arkadaşlar :D

helllllppppp
gelmiş geçmiş en iyi gp yi gostercem:)

KaMiKaZe
12/05/2008, 22:19
gelmiş geçmiş en iyi gp yi gostercem:)

hehe bunlar sansasyonel konuşmalar. O zaman kadar en iyi gp kavramı benle birlikte değişebilir :D :hotornot:

zaferkaplan
12/05/2008, 23:05
aracın süper olmuş Allah nazardan esirgesin

femoli
13/05/2008, 09:49
allah nazardan korusun maşallah güle güle kullan .araç çok güzel en önemlisi yanıma geldiğinde daha 300 deydi, benimkide bir zamanlar 300 deydi şimdi 25 000 de :(

mustafaf
13/05/2008, 10:19
hayırlı ugurlu olsun.logolar guzel olmus.jantlara takılanlardan yokmu ?? jantlar lastıkler cok guzel olmus.bıde ahmetın dedıgı gıbı kampanalarıda boyama fırsatı bulursan super olur.kazasız belasız ıns...

KaMiKaZe
13/05/2008, 15:44
valla mehmet kardeş benimkide 550 oldu :D geri geri gidicem bir süre :d

hayırlı ugurlu olsun.logolar guzel olmus.jantlara takılanlardan yokmu ?? jantlar lastıkler cok guzel olmus.bıde ahmetın dedıgı gıbı kampanalarıda boyama fırsatı bulursan super olur.kazasız belasız ıns...

benim orta göbek çok farklı oraya sticker olmaz zaten kendi stickerıda çok hoş duruyor bence. Bu arada abarth için 2 tanede kapılar için logom var daha monte etmedim.

ewet lastikleri değiştirme akşam saatine kaldı o yüzden boyama fırsatımız olmadı.

bu arada lastikçide aracı liftten indirdik yanlış bilezikleri taktığımızı farkettik geri kaldırdık araba az daha liftten düşüyordu takozlar yan döndü araba üstümüze yattı ama allahtan destekliyerek tuttuk.

anvil
13/05/2008, 17:30
maşallah Allah nazardan saklasın.

OzzY
13/05/2008, 18:26
Geçmiş olsun az kalsın nazar değiyomuş :)

KaMiKaZe
13/05/2008, 19:42
maşallah Allah nazardan saklasın.

Geçmiş olsun az kalsın nazar değiyomuş :)

sağolun arkadaşlar nazarlık işin şanındandır olacaksa yapacak birşey yok :D

bu arada sürüş dinamikleri ile ilgili kafamda 1 sürü soru işareti oluştu.

Yol tutuş ?

Çok kötü demiyorum belki görüntüye aldanarak birazda hızlı giriyorum ama çabuk kayma eğilimi gösteriyor gibi geldi belkide sürati belli etmiyor gerçektenden süratli giriyorum.

Ani Frenaj ?
Döner kavşağa girerken süratli geldim 75 derece sola kırıp ani fren yaptım evet durmak istediğim yerde durdu ama birşeyler kırıldı gibi geldi :D

Değişik sesler ?
Direksiyonu çevirirken ara sıra kalkarkende geliyor acaba hill holder danmı geliyor diye soruyorum kendi kendime.

Auto engineeR
13/05/2008, 21:45
güzel olmuş kazasız belasız bin inşallah :)

kimse söylememiş ama araba feci derecede yay istiyor. kesinlikle yaysız binme. 3.5 ideal olur yol şartları we görüntü için

Hande
13/05/2008, 21:54
güle güle kullan

KaMiKaZe
13/05/2008, 22:25
güzel olmuş kazasız belasız bin inşallah :)

kimse söylememiş ama araba feci derecede yay istiyor. kesinlikle yaysız binme. 3.5 ideal olur yol şartları we görüntü için

alper öle istiyorla olmuyor abi gel bir gün götürüyüm seni alalım falan der insan :D

güle güle kullan

teşekkürler tanışma bölümüne uğrarsan seviniriz :D

MethyLen
13/05/2008, 22:44
yaysız binerse nolcak ki ? :) kesinlikle binme demişsin de alper.

KaMiKaZe
13/05/2008, 22:47
illada birşey olucak değilde. yay gerçekten şart jeep gibi araba yaylanıyorda yaylanıyor :D

OzzY
13/05/2008, 22:49
Aman abi Bilkentte yaylı arabaya yazııık.

MethyLen
13/05/2008, 22:49
şart da çok para be orhan :) ben o paraya on beş gün çalışıyorum dile kolay :)

KaMiKaZe
13/05/2008, 23:02
Aman abi Bilkentte yaylı arabaya yazııık.

hehe yok abi yaw yaysız arabaya yazık bence :D hopluyoruz arabanın içinde yolda.

jackal
13/05/2008, 23:03
Maşallah allah nazardan saklasın güle güle kullanın

KaMiKaZe
13/05/2008, 23:04
şart da çok para be orhan :) ben o paraya on beş gün çalışıyorum dile kolay :)

valla bende bir süre çalışıyorum benim aksesuar parası bol mesai ile çıktı çoktan izmir projesi sağolsun parası mühim değil hepsini ayırdımda servis olayını bir aşalım yeterki :D

Auto engineeR
13/05/2008, 23:13
abi yay dediin parça + takma max 420 ytl.. arabaya şimdiye kdr harcamaların arasında önemi yok we aldığı görünümü fazlaca güzelleştirecek + yol tutuşunu şarşırtacak şekilde değiştirecek bişi..

bilkente 3 günde gidiorm hacettepeden daha ii yolları we ankara yollarıyla kıyaslanmaz bile :) ben tam 1 senedir 3.5 cm yay we 205-45-17 lastikle kullanıyorum 1 kere bile balon yapma, jant yamulma gibi durumla karşılaşmadım. ayrıca bu 1 senede 25.000 km yaptım inanabilio musun :)

MethyLen
13/05/2008, 23:24
Ben geçenlerde sordum 1100 fiyatı verdiler , tek bir yere sormamak lazımmış meğer :) Dediğin gibiyse önce jant ve lastik sonra yay , 2 sene dokunma arabaya ;)

KaMiKaZe
13/05/2008, 23:25
Benim kullandığım yol hacettepenin arkadaki kapısına çıkan hastanenin ordan giden yol o yolda çukur yok sadece dalgalanma var aracın yaylarının çok yumuşak olması daha çok sıkıntı veriyor. Alper 25000 çok değil 500 km 7 günde kaba bir hesapla 52 * 500 = 25000 km edicek :D

OzzY
14/05/2008, 00:06
abi yay dediin parça + takma max 420 ytl.. arabaya şimdiye kdr harcamaların arasında önemi yok we aldığı görünümü fazlaca güzelleştirecek + yol tutuşunu şarşırtacak şekilde değiştirecek bişi..

bilkente 3 günde gidiorm hacettepeden daha ii yolları we ankara yollarıyla kıyaslanmaz bile :) ben tam 1 senedir 3.5 cm yay we 205-45-17 lastikle kullanıyorum 1 kere bile balon yapma, jant yamulma gibi durumla karşılaşmadım. ayrıca bu 1 senede 25.000 km yaptım inanabilio musun :)
yaw Alper bilkentin yolları fena değilde kasisleri öldürcek beni

2+2 gün araba kullandım bilkentte bezdirdi valla ki araba albea epey yüksek yaylı bi araba olsa geçmeye korkarım heralde :D:D

gp46
14/05/2008, 09:16
hayırlı olsun jantlar güzelmiş

jagar
14/05/2008, 13:57
kazasız belasız güzel araç maşallah ...

Auto engineeR
14/05/2008, 15:14
Benim kullandığım yol hacettepenin arkadaki kapısına çıkan hastanenin ordan giden yol o yolda çukur yok sadece dalgalanma var aracın yaylarının çok yumuşak olması daha çok sıkıntı veriyor. Alper 25000 çok değil 500 km 7 günde kaba bir hesapla 52 * 500 = 25000 km edicek :D

onu kastetmedim :) şu 25.000 km içinde hiç bir sıkıntım olmadı yaylardan dolayı..ne yürüyen aksamda ne yaylarda. yaylar harika çıktı we inşallah böyle dewam eder.

KaMiKaZe
14/05/2008, 19:56
yaw Alper bilkentin yolları fena değilde kasisleri öldürcek beni

2+2 gün araba kullandım bilkentte bezdirdi valla ki araba albea epey yüksek yaylı bi araba olsa geçmeye korkarım heralde :D:D

abi o kasis olayına bende fit olmayı başladım millet evinin önüne bile koyuyor kafasına göre yokmu bunun bir kuralı kaidesi dur kalk dur kalk gerçi kasise gerek yok bizim yollarda bol bol dur kalk oluyor zaten :D

hayırlı olsun jantlar güzelmiş

teşekkürler jantları beğenen nadir arkadaşlarımızdansınız :D

kazasız belasız güzel araç maşallah ...

teşekkürler daha iyisi sizlerin olsun.

onu kastetmedim :) şu 25.000 km içinde hiç bir sıkıntım olmadı yaylardan dolayı..ne yürüyen aksamda ne yaylarda. yaylar harika çıktı we inşallah böyle dewam eder.

alper zaten insan gibi kullanıldığı sürece yaydan dolayı sıkıntı yaşanacağını bende düşünmüyorum. normal olanda sıkıntı yaşamamak olsa gerek.

34HGS93
15/05/2008, 16:29
allah kaza bela wermesin kardeş.güle güle kullan aracı we kampanaları boyatacagın zamn h.werde bi sır werecm sana ;)

whiteaction
15/05/2008, 17:07
fotolar güvercinlik lojmanda mı çekildi yoksa anıttepe mi?
araban çok güzel olmuş kazasız belasız

KaMiKaZe
15/05/2008, 21:19
allah kaza bela wermesin kardeş.güle güle kullan aracı we kampanaları boyatacagın zamn h.werde bi sır werecm sana ;)

teşekkürler valla bu hafta sonu boyarım heralde sırrı vermeye başlayabilirsini :D

fotolar güvercinlik lojmanda mı çekildi yoksa anıttepe mi?
araban çok güzel olmuş kazasız belasız

teşekkürler anıttepede çekildi fotoraflar :D

34HGS93
16/05/2008, 13:32
suan sana resim atmak isterdim ama iş yerinde yoq we h.sonu ufak bi operasyon geçirecegim ondn artık bi kaç gün sonra atarım bakarsın.
boyamadan 1 gün sonra kliperler t-jet yazdırdım.benm araç t jet die geçiyor diye giderken kliperlerde t jet yazısı çıkıyor böle bile düşünebilrsin ki senn jantların geniş aralık lı eminim ki çok belirdigin olur yolda giderken. :)

Ah-MeT
16/05/2008, 18:46
suan sana resim atmak isterdim ama iş yerinde yoq we h.sonu ufak bi operasyon geçirecegim ondn artık bi kaç gün sonra atarım bakarsın.
boyamadan 1 gün sonra kliperler t-jet yazdırdım.benm araç t jet die geçiyor diye giderken kliperlerde t jet yazısı çıkıyor böle bile düşünebilrsin ki senn jantların geniş aralık lı eminim ki çok belirdigin olur yolda giderken. :)
yolda gidenler nasıl okuyabiliyor bu yazıyı:) başı doner be insanın:)

KaMiKaZe
16/05/2008, 21:26
herkesin okumasına gerek yok sadece kabiliyetliler okuyacak :D

jackal
16/05/2008, 23:53
abi o kasis olayına bende fit olmayı başladım millet evinin önüne bile koyuyor kafasına göre yokmu bunun bir kuralı kaidesi dur kalk dur kalk gerçi kasise gerek yok bizim yollarda bol bol dur kalk oluyor zaten :D

teşekkürler jantları beğenen nadir arkadaşlarımızdansınız :D

teşekkürler daha iyisi sizlerin olsun.

alper zaten insan gibi kullanıldığı sürece yaydan dolayı sıkıntı yaşanacağını bende düşünmüyorum. normal olanda sıkıntı yaşamamak olsa gerek.

Aşkolsun bize teşekkür yokmu bakın bende ankaradayım yolda görürüm felan görmezden gelebilirim bu güzelliği :))

KaMiKaZe
17/05/2008, 00:10
Aşkolsun bize teşekkür yokmu bakın bende ankaradayım yolda görürüm felan görmezden gelebilirim bu güzelliği :))

abi özür dilerim çok dikkat etmeme rağmen kaçırmışız seni arada :D olurmu abi görmemezlikten gelmek ben bakınıyorum sürekli tanıdık birileri olursa diye ama ilginçtir arabayı aldığımdan beri stickerlı 1 tane bile punto göremedim.

jackal
17/05/2008, 00:17
İlgin ve nezaketin için teşekkür ederim. benim araç Aoç Süt Fabrikasının Bahçesinde 07:00- 18:00 Arası canın yazın serinlemek isterse uğra dondurma ikram edeyim :)

KaMiKaZe
17/05/2008, 00:27
sağol abi teşekkürler inşallah fırsat olursa uğrarım.

KaMiKaZe
18/05/2008, 15:02
Çoğu arkadaşımla hem fikir olduğum paslı gibi gözüken kampana ve kaliperleri boyamaya başladım. Koçtaştan bugün 11 ytl aldığım üzerinde 690 dereceye kadar dayanıklı olduğu yazan metalik renk boyadan satın aldım ve 1 kat attım. Gayet güzel oluyor tam bitmedi bitince akmı karamı belli olucak :D

MethyLen
19/05/2008, 01:54
Keşke altın sarısı bi boya falan atsaydın mavi araca ama yinede zevk meselesi :) Resimleri atarsan görürüz.

KaMiKaZe
19/05/2008, 10:06
Valla serkan gönül isterdi altın sarısı yada mavi atmayı ama koçtaş ta siyah ve gri boya vardı. he sadece bu boya koçtaştamı var diyorsan tabiki öle değil ama bende vakit sıkıntısı var denk gelirde görürsem başka renk alırım:D

sinan1907
19/05/2008, 18:47
bende geçen gün tunalıda gördüm arabayı jantların kolları arabanın arkasından bakarken çok güzel parlıyo Allah kaza bela vermesin

KaMiKaZe
19/05/2008, 19:21
bende geçen gün tunalıda gördüm arabayı jantların kolları arabanın arkasından bakarken çok güzel parlıyo Allah kaza bela vermesin

sinan seninmiydi arkamdan gelen orleans punto sanırım bayan arkadaşında vardı yanında ? stickerın olsa duracaktım valla tanışmak için neyse kısmet bir dahakine.

bu arada umarım artık yolda giderken horon tepmek zorunda kalmıyacağım. Yanlış yönlendirme sonucu 58.1mm / 70.3mm aldığım jant bileziklerim yüzünden bayadır arabada horon tepiyorduk ailecek :D Bugün bilezikleri 56.6mm / 70.3mm olanlarla değiştirdim zaten yeni aldıklarım göbeğe zor geçiyorlar buda demekki tam jant bileziği boyutu iç taraf 56.6mm olmalı.

sinan1907
23/05/2008, 17:08
benimdi orhan:) sticker ı bekliyorum ya daha gelmedi. o gün de kelebek camı kırmışlardı hırsız girmişti sende baksaydın camı göstercektim nazar değdi senin arabayı Allah nazarlardan korusun die :)

KaMiKaZe
23/05/2008, 19:39
geçmiş olsun. umarım birşey çalmamışlardır diyecem ama içerde çalacak birşey görmeseler kırmazlardı heralde camı neyse arabayı çalmadıklarına dua etmek lazım. bu arada stickerlarla ilgili bir sıkıntı olmuş bende 1.5 ay önce sipariş vermiştim gelmedi ama mehmetin dükkana gittiğim için direk stickerlandım :D

sinan1907
23/05/2008, 21:55
saol sorma ya 2 koltuğun arasındaki bardaklıktan 2 ytl yi çalmışlar diycek bişi yok yani neyse cana geliceine mala gelsin

KaMiKaZe
23/05/2008, 22:17
yani abi 2 ytl için cam kırıyorlar nasıl bir ortamda yaşıyoruz.

KaMiKaZe
24/05/2008, 15:21
Yeni fotoraflar için

https://forum.grandepuntotr.com/165575-post2.html

jackal
26/05/2008, 00:33
Çok Güzel olmuş allah kaza bela vermesin ağız tadıyla bin gez dolaş:)

KaMiKaZe
26/05/2008, 13:25
Sağolasın bugün itibari ile 3.5" H&R yaylarıda sipariş verdim.

34HGS93
26/05/2008, 13:39
kardeş gzl olmuş araç ya bişey soracam sana pedal takımlarının soldaki ayak koyma yerine takıtıgın parçayı nerden temin ettin bende açıkçası arıyorum we aslında bizin puntoların ayna ayma yerlerini we direksiyodaki sol we sagdaki iki parçayı karbon yada krom yaptırmak istiyorum sen böle bişey düşündüm mü belki bilgin wardır boşa hayal kurmayayım :D allah kaza bela wermesn kardeşim.

tolgaank88
26/05/2008, 14:30
kardeş gzl olmuş araç ya bişey soracam sana pedal takımlarının soldaki ayak koyma yerine takıtıgın parçayı nerden temin ettin bende açıkçası arıyorum we aslında bizin puntoların ayna ayma yerlerini we direksiyodaki sol we sagdaki iki parçayı karbon yada krom yaptırmak istiyorum sen böle bişey düşündüm mü belki bilgin wardır boşa hayal kurmayayım :D allah kaza bela wermesn kardeşim.

sanırım ayak dayamadan bahsediyosunuz,femoli nick li arkadaşla irtibata geçerseniz o size yardımcı olur...

34HGS93
26/05/2008, 14:52
teşekkürler.

KaMiKaZe
26/05/2008, 19:36

tolga sağolsun cevap vermiş :D aynı şekilde bende cam açma tuşlarının olduğu parçayı direksiyondaki kumandaların olduğu parçaları karbon görünümlü hale getirmek istiyorum ama hala kaliteli karbon folyo bulabilmiş değilim.

KaMiKaZe
29/05/2008, 17:01
Sağolasın bugün itibari ile 3.5" H&R yaylarıda sipariş verdim.

o gün itibariyle sipariş verdiğim h&r lar halen gelmediği için 350 ytl karşılığında 5cm eibach sportline aldım. Cumartesi kavaklıdere serviste karter korumasının ve yayların montaj işlemini gerçekleştirecez bilgi olması açısından aracı sabit bir yere koyup eski fotorafları ile yeni fotoraflarını buraya koyucam bölece farkı net birşekilde anlamış olucaz :D

Bu arada ampüllerde biraz değişikliğe gittim
sis farlarmı Mtec h1 lerle
ön sinyalleri Osram Diadem lerle
park lambalarını Dipsiz Mtec lerle değiştirdim.

Daha önce philipsin diamond vision serisini kullanmış 1isi olarak şunları belirtmek istiyorum. Görüntü olarak mtec ler tartışmasız olarak güzeller fakat aydınlatma konusundan kesinlikle çok zayıflar. Philipsin dipsiz park ampülleri duvarda yansıma yaparken mteclerin açık olup olmadığını fark edemiyorum bile. Philips lerle sisler + park lambalarını yakarak alacı karanlık havada gayet rahat ilerlerken mteclerle önümü göremez oluyorum. Tabiki philips fiyat olarak h1 de 25 ytl dipsiz parkta 2-3 ytl kadar daha pahalı olsada önünüzü görmek istiyorsanız philips alın derim.

Ah-MeT
29/05/2008, 19:14
philips sonucta:) kıyaslanamaz...

KaMiKaZe
29/05/2008, 23:51
philips sonucta:) kıyaslanamaz...

valla bazen bende marka takıntımmı var diye düşünüyorum ama bazen markaya para vermek şart oluyor. Zaten bu h1leri ve dipsiz parkları babamın arabasına takıcam kendime philips alıcam.

KaMiKaZe
30/05/2008, 19:52
.

KaMiKaZe
31/05/2008, 12:51
.

femoli
31/05/2008, 17:39
tamam artık istediğin gibi olmuş güle güle kullan

Yanlız bu ses olayını pek anlamadım nereye bant takıyorsunda sesi kesiyor..

KaMiKaZe
31/05/2008, 22:24
Yarın ilk fırsat fotoraflarım abi bantlanan yeri :D

KaMiKaZe
31/05/2008, 23:31
.

CaGRi
31/05/2008, 23:34
heeeeeeh. şimdi olmuş:) hayırlı ossn güle güle yaylan. yannız bnm gibi gaza gelip, viraj içinde makasa girme. çünkü yol tutuşu harbi çok süper, yere çiviliyor resmen...:)

KaMiKaZe
01/06/2008, 10:34
çağrı dün orandan gölbaşına inen yokuşta ve enka tarafında yeminimi bozdum biraz yüzümü kara çıkartmadı gerçi o süratlerde kara çıkartsa burda olamayabilirdim :D

Ah-MeT
01/06/2008, 12:29
hayırlı ugurlu olsun guzeldüşmüş yahu:)

KaMiKaZe
01/06/2008, 12:43
ahmet güzel düştü ama girdiğim her çukurda içim sızlıyor sorma.

trhunter
01/06/2008, 14:58
yok yok birz dikkat edersin tamam yaw :) çankaya belediyesi taraflarına takılma:P şaka bir yana jant ve sportif aksesuarlı puntolarda olan tek eksiği tamamlamışsın çok da yakışmış ;)

- bu arada bora abinin(tempesty) mavi arabası gibi bi egzos ya da egoz başlığı takarsan süper olur gibime geliyor;)

Ah-MeT
01/06/2008, 15:13
hiç tip yok walla :)

nazar değdircekler arabana benden soylemesi :)

KaMiKaZe
01/06/2008, 19:59
yok yok birz dikkat edersin tamam yaw :) çankaya belediyesi taraflarına takılma:P şaka bir yana jant ve sportif aksesuarlı puntolarda olan tek eksiği tamamlamışsın çok da yakışmış ;)

- bu arada bora abinin(tempesty) mavi arabası gibi bi egzos ya da egoz başlığı takarsan süper olur gibime geliyor;)

Umut aracı lifte çıkarınca alt tarafın çift eksoz takmaya çok uygun olduğunu fark ettim. Arka tarafa tampon altına eklenti düşünüyorum ondan sonra çift eksoz yapıcam büyük ihtimalle :D

hiç tip yok walla :)

nazar değdircekler arabana benden soylemesi :)

canları sağolsun ahmet :D

KaMiKaZe
01/06/2008, 21:17
.

KaMiKaZe
08/06/2008, 18:16
.

Ah-MeT
08/06/2008, 18:24
Jant çevresine mavi renk ve reflektörlü bant çektik. Bant çektik diyorum çoğul konuşuyorum oruçta la birlikte yapmayı planlıyorduk ufak bir hesap hatasından dolayı elimizdeki bant sadece benimkine yetti. burdan tekrar oruçtan özür diliyorum ellerinede sağlık diyorum işin önemli kısmını oruç halletti. Çokda güzel oldu fotoraflarda göründüğünden daha güzel bu arada artık jantların kromunu bir süreliğine rafa kaldırdım sadece göbek takılı üstünde feciii duruyor gece ışık yakıp bakıcam birde :D

https://img507.imageshack.us/img507/4056/resize0035yp3.th.jpg (https://img507.imageshack.us/my.php?image=resize0035yp3.jpg)https://img185.imageshack.us/img185/5652/resize0036tq5.th.jpg (https://img185.imageshack.us/my.php?image=resize0036tq5.jpg)https://img507.imageshack.us/img507/1815/resize0037ot5.th.jpg (https://img507.imageshack.us/my.php?image=resize0037ot5.jpg)https://img378.imageshack.us/img378/1662/resize0038ui3.th.jpg (https://img378.imageshack.us/my.php?image=resize0038ui3.jpg)
https://img528.imageshack.us/img528/3199/resize0039bs6.th.jpg (https://img528.imageshack.us/my.php?image=resize0039bs6.jpg)https://img296.imageshack.us/img296/579/resize0040of4.th.jpg (https://img296.imageshack.us/my.php?image=resize0040of4.jpg)https://img501.imageshack.us/img501/8947/resize0041bm0.th.jpg (https://img501.imageshack.us/my.php?image=resize0041bm0.jpg)
eline sağlık güzel olmuş, 2 lastik seninkin 2 lastik oruç unkine yapsaydınızya :)

tolgaank88
08/06/2008, 18:26
orhan,kardeşim araba hakkaten çok guzel,yalnız ben yanlış mı hatırlıyorum senin kollar krom deilmiydi???ha kromsa eger ve siyah yaptıysan super olmuş mavi çizgilerle :D

CaGRi
08/06/2008, 18:28
oy oy oy oyyy:) ne güzel olmş o öyle yaaaa. bende bugun verdm siparişi. haftaya bende koyarım fotoları.... ama fotolarda bişi dikkatimi çekti. daha doğrusu bişi fotoların güzel çıkmasını engellemiş. oruç abiiiii. o ne pis araba öyle yaaa:D:D orhanın arabasının güzellğini bile bozmuşş:D

KaMiKaZe
08/06/2008, 18:32
eline sağlık güzel olmuş, 2 lastik seninkin 2 lastik oruç unkine yapsaydınızya :)

valla oruç dedi ilk önce seninkini yapalım diye :D

orhan,kardeşim araba hakkaten çok guzel,yalnız ben yanlış mı hatırlıyorum senin kollar krom deilmiydi???ha kromsa eger ve siyah yaptıysan super olmuş mavi çizgilerle :D

sağolasın tolga jantlar krom değil krom kapak takabiliyorum istediğimde :D

oy oy oy oyyy:) ne güzel olmş o öyle yaaaa. bende bugun verdm siparişi. haftaya bende koyarım fotoları.... ama fotolarda bişi dikkatimi çekti. daha doğrusu bişi fotoların güzel çıkmasını engellemiş. oruç abiiiii. o ne pis araba öyle yaaa:D:D orhanın arabasının güzellğini bile bozmuşş:D

feci oldu çağrı. bu arada benim arabanında diğer tarafı pis oruç ve bezi sağolsun 2 dakkada hallettik :D

tolgaank88
08/06/2008, 18:39
ben sorulara başlıyorum orhan :D
1) şeritleri jant'a mı çektiniz,lastiğe mi (gorunuse gore jant'a çektiniz sanırım)
2)ben lastiğe çekmek istiyorum olur mu
3)sanırım sen internetten sipariş etmiştin bunu,ben internetten alışveriş yapmıyorum,ankaradan nerden temin edeceğimi biliyo musun ??? (kırmızı rengini)

ekleme : birde fiyatı,sana maliyeti ne kadar oldu?(işçilik ne kadar tuttu :D:D,oruç abi görmesin :D:D)

KaMiKaZe
08/06/2008, 18:48
ben sorulara başlıyorum orhan :D
1) şeritleri jant'a mı çektiniz,lastiğe mi (gorunuse gore jant'a çektiniz sanırım)
2)ben lastiğe çekmek istiyorum olur mu
3)sanırım sen internetten sipariş etmiştin bunu,ben internetten alışveriş yapmıyorum,ankaradan nerden temin edeceğimi biliyo musun ??? (kırmızı rengini)

ekleme : birde fiyatı,sana maliyeti ne kadar oldu?(işçilik ne kadar tuttu :D:D,oruç abi görmesin :D:D)

janta çektik lastiğe tutması çok zor zor olmasını geçtik çabuk atar. İnternetten 20 ytl ye aldık ama emek 4 ve birlik mahallesindeki motorcularda rahatça bulursun. İşçilik 3 bardak soğuk su oldu oruç sağolsun.

KaMiKaZe
08/06/2008, 23:20
bu arada h1 mtecleri sisleri söktüm h1 5000k philips diamond vision taktım renk gene mavi fakat önümü biraz daha iyi görüyorum. 30 milyon fazla verin philips alın diyorum. Bu arada philipsin dipsizleri uyarı ışığı yakıyor onu fark ettim :D

unik06
08/06/2008, 23:45
Jant çevresine mavi renk ve reflektörlü bant çektik. Bant çektik diyorum çoğul konuşuyorum oruçta la birlikte yapmayı planlıyorduk ufak bir hesap hatasından dolayı elimizdeki bant sadece benimkine yetti. burdan tekrar oruçtan özür diliyorum ellerinede sağlık diyorum işin önemli kısmını oruç halletti. Çokda güzel oldu fotoraflarda göründüğünden daha güzel bu arada artık jantların kromunu bir süreliğine rafa kaldırdım sadece göbek takılı üstünde feciii duruyor gece ışık yakıp bakıcam birde :D

hesap hatasını aynı gün, 1-2 saat sonra hallettim orhan :)

birlik mahallesinde, bir motor aksesuarları dükkanı var..ordan aldım bir tane ve hemen çektim kalan tekerlere de :cool:

gece performanslarına da baktım, ali'nin değişiyle, "ateş ediyorlar" gerçekten...

.... ama fotolarda bişi dikkatimi çekti. daha doğrusu bişi fotoların güzel çıkmasını engellemiş. oruç abiiiii. o ne pis araba öyle yaaa:D:D orhanın arabasının güzellğini bile bozmuşş:D

senin sıran med'de gelicek çağrıcım :whip0000:

janta çektik lastiğe tutması çok zor zor olmasını geçtik çabuk atar. İnternetten 20 ytl ye aldık ama emek 4 ve birlik mahallesindeki motorcularda rahatça bulursun. İşçilik 3 bardak soğuk su oldu oruç sağolsun.

orhan'ın da dediği gibi,
lastiğe yapışmasına yapışır da.. 2 güne kalmaz atıverir.

ulusan motor da,
bir de onun hemen yanındaki dainese mağazasında mevcut.

acele etmeden ve tekeri döndüre döndüre yapıldığı sürece sorunsuz uygulanabiliyor.

KaMiKaZe
08/06/2008, 23:50
emektede varmış abi ben sordum ogünde sen ses etmeyince zaten anladım bulduğunu :D allahtan 2 saate bulmuşun yoksa feci bunalım oldu :d

KaMiKaZe
12/07/2008, 19:54
.

Ah-MeT
12/07/2008, 20:47
orhan hayırlı ugurlu olsun çok tatlı olmuş bu ek, ama onceden de dedigim gibi bu eke işlem yaparak aracın üzerinde daha kibar durmasını sağlayabilirdin, ama zevk senin.
sağdaki iki eksozların ikisimi yoksa soldaki eksozların ikisimi üflüyor:P:P
güle güle kullan

KaMiKaZe
12/07/2008, 20:54
ahmetcim sağolasın :D sanırım kaynak olayından bahsediyon valla kaynak olsun istemedim :D ama ilerde bakarsın onu beğenir gözüm öle yaparız :d
eksozlarında üflemesi gerekenler üflüyor işte :D

tolgaank88
12/07/2008, 21:06
foto lardan belli çok guzel oldugu orhan,yarın bide canlı canlı bakarız :D...

KaMiKaZe
13/07/2008, 00:22
teşekkürler tolgacım inşallah görüşürüz yarın :d

Genius
13/07/2008, 00:49
Çok güzel olmuş, herşey yerli yerinde. Kazasız belasız kullanmak kısmet olur inşallah.

KaMiKaZe
13/07/2008, 01:31
teşekkürler engin abi senin aracıda takip ediyorum gayet güzel işler yapıyorsun.

Ziyaretçi047
13/07/2008, 02:23
Benim aracın son haline çok benzemiş sanki arka taraf :)

Genius
13/07/2008, 11:49
teşekkürler engin abi senin aracıda takip ediyorum gayet güzel işler yapıyorsun.

Teşekkür ederim, bir süredir pek birşey yapamadım, sanırım bir iki haftaya tatile çıkmadan yine birkaç detay yapıcaz inşallah. Bu arada ben geri vites lambasını kırmızı folyo ile kapladım çok güzel durdu. Şeffaf biraz göze batıyordu, istersen sende bir dene ;) arka plakalığıda söküp neden ön plaka gibi yapmıyorsun ?

KaMiKaZe
13/07/2008, 11:57
engin abi önerin için teşekkürler stoplar sis farı ve geri lambasına birşey yapmayı düşünüyorum tek sorun vakit sıkıntısı.

Benim aracın son haline çok benzemiş sanki arka taraf :)

cihan egonu tatmin etmek için aracımı ve beni kullanma lütfen. Eğer aracın benimkine benziyorsa emin ol bu senin kopya çekmenden kaynaklanıyordur.

CaGRi
13/07/2008, 15:39
ya sanki bnm aracın arka kısmına da benzio gibi yaaaa:):)

masaallah bı yakından göremedik .:)

bi ekleme yapiim unutmuşum. o plakalık beenmmmmm :D:D ver onu gerii :D

jagar
13/07/2008, 18:59
güzel olmuş hocam kazasız belasız ...

KaMiKaZe
14/07/2008, 00:39
ya sanki bnm aracın arka kısmına da benzio gibi yaaaa:):)

masaallah bı yakından göremedik .:)

bi ekleme yapiim unutmuşum. o plakalık beenmmmmm :D:D ver onu gerii :D

hacım bugün geleydin görecektin :D alemlerde akmaktan vakit kalmıyor görüşmeye :D

güzel olmuş hocam kazasız belasız ...

teşekkürler.

KaMiKaZe
14/11/2009, 17:57
.

Romeo_er2
14/11/2009, 21:57
abım masallah ya =) bı ara cevreyoluna gıdek yıne ehehehe =)))

GP COSKUN
14/11/2009, 23:40
yanılmıyorsam fotoğraflar photoshoplu
çok güzel gözüküyor
güle güle kullan

plastro
14/11/2009, 23:52
Çok güzel maşallah

KaMiKaZe
15/11/2009, 00:09

ertuğ her zaman :D

yanılmıyorsam fotoğraflar photoshoplu
çok güzel gözüküyor
güle güle kullan

üst grup oynanmamış alttaki 3 tanesi photoshoplu.

Çok güzel maşallah

teşekkürler.

Yaza çok daha farklı girecek değişiklikler başladı.

OzzY
15/11/2009, 13:46
Tekrar hoşgeldin abi :)

Ah-MeT
15/11/2009, 14:18
Orhan Senin için Öldü demişlerdi:) nerlerdesin sen...

KaMiKaZe
15/11/2009, 18:33
Tekrar hoşgeldin abi :)

teşekkürler.

Orhan Senin için Öldü demişlerdi:) nerlerdesin sen...

ahmet ufak bir gezintiye çıkmıştım geri geldim ;)

Ah-MeT
15/11/2009, 20:56
teşekkürler.

ahmet ufak bir gezintiye çıkmıştım geri geldim ;)

Tekrar Hoşgeldin:)

KaMiKaZe
15/11/2009, 22:56
Tekrar Hoşgeldin:)

eyvallah kardeşim sağolasın.

Romeo_er2
16/11/2009, 00:01
abi bi dahaki resimleri 3 lü yapalım =) siyah kırmızı mavi =)

KaMiKaZe
16/11/2009, 08:56
kısmet ertuğ ama güzel olur iddalı 3 renk.

Romeo_er2
16/11/2009, 13:12
aynen abi..

tolgaank88
25/11/2009, 09:19

ne gerek var çevreyoluna
çık sabah 8.30 da eskişehir yoluna
konya yolu kesişiminin orda gorursun
ama gazlama bence
sağını solunu toplayamıyo arabanın :D

OzzY
25/11/2009, 11:30
ne gerek var çevreyoluna
ama gazlama bence

oooo kimler gelmiş, hoşgelmiş :)

Ogulcan.Öğüt
25/11/2009, 12:30
Abi Maşallah Çok güzel gerçekten araba ... Ellerinize Sağlık Fotoraflarda Cok Güzel ...

KaMiKaZe
25/11/2009, 12:51
ne gerek var çevreyoluna
ama gazlama bence

tolga sen yenisin o yollarda üzülmeyesin diye oynamadım seninle.

oooo kimler gelmiş, hoşgelmiş :)

teşekkürler ozan.

Abi Maşallah Çok güzel gerçekten araba ... Ellerinize Sağlık Fotoraflarda Cok Güzel ...

teşekkürler oğulcan baharda yeniliklerle birlikte yeni fotorafları koyacam.

ExTReMe_
25/11/2009, 17:02
Araç çok güzel gerçekten Garajda çekilen fotoğraflarda Çok hoşuma gitti gerçekten ...

KaMiKaZe
28/11/2009, 17:28
Bir süredir montaj yapmaya fırsat bulamadığım Apexi Pen Turbo Timer ımı araca bağlamış bulunmaktayım.
Daha önce HKS Type 0 kullanıyordum, yani bu ikinci. Aracını seven herkeze tavsiye ederim.

Apex Auto Timer aracınızın kontak kapatıldıktan sonra, kontaksız istenilen süre kadar çalışmasını sağlar. Ürün piyasada bulunabilecek en iyi ve en ufak "Turbo Timer" dır. Kalem biçimdeki şekli ve kompakt yapısı sayesinde araç içinde istenilen yere monte edilebilir. Üzerindeki joystick, menüler arasında kolayca gezinmenizi sağlar. Zaman ayarı 0-10 dakika arasında 16 farklı şekilde ayarlanabilir. Oksijen sensörüne bağlanarak teorik olarak hava yakıt karışımını ölçebilir.

Turbo Timer Ne İşe Yarar ?Turbo motora sahip bir aracı kullanırken dikkat edilmesi gereken konuların başında, özellikle performanslı kullanımlardan sonra motoru hemen stop etmeme gerekliliğidir. Motoru durdurmadan önce motoru bir süre rölantide çalıştırmak oldukça faydalıdır. Bunun da nedeni turbonun içindeki havanın boşalmasına izin vermek, çok yüksek devirlerde dönen pallerin yavaşlamasına imkan tanımak ve soğumasına izin vermektir. Turbo pallerinin yavaşlamasına imkan vermeden motor stop edilirse, yağsız kalan paller dönmeye devam edecek ve aşınacaktır. Bunun için geliştirilen turbo timer gibi sistemler de vardır. Turbo timer, siz kontağı kapatıp, otomobili kilitleseniz bile motorun çalışmasına imkan tanır. Motor, daha evvel sizin belirlediğiniz süre kadar çalışıp kendiliğinden stop eder.

bymehmet
28/11/2009, 19:57
maşallah çok hoş bir araba olmuş
bu arabayı geçen gun sabah işe giderken gormus olabilirim belki benziyodu biraz
eskişehir yolunda kırmızı bi grandepuntoyla deli deli gidiyodunuz yanılıyorda olabilirim çünkü jantları tamamen siyahtı mavi arabanın

KaMiKaZe
28/11/2009, 20:01
mehmet bey pişti diyelim ;)

bymehmet
28/11/2009, 20:17
yaşını bilmediğimden oturu yazdıklarımı yanlış anlamanı istemem,benim yaşım 37
ben sizi gördüğümde servisteki arkadaşlarım napıyor bunlar diye mırlıldananlar oldu
hatta bi ara baya bi yürekler agza geldi aman diyelim biraz dikkat
gerçi gidişiniz arkadan izlemeye değerdi ya neyse
benim açımdan sevindirici tarafı ise yaşlandıgımı dusundugum su gunlerde hatırlayabilmem :)

KaMiKaZe
28/11/2009, 20:25
mehmet bey, arkadaki araçta forumdan bir arkadaşın sabah sabah adrenalin patlaması oldu, eski alışkanlık diyelim artık daha dikkatliyim. uyarınız için teşekkürler.

Romeo_er2
28/11/2009, 20:52
şık durmuş abi hayırlı olsun..bende başka yere koydum =)

CaGRi
28/11/2009, 23:26
artık kitlenio mu kapılar :D :D :D

Romeo_er2
29/11/2009, 00:16
benimde kitleniyo len ne var :D

KaMiKaZe
29/11/2009, 01:26
şık durmuş abi hayırlı olsun..bende başka yere koydum =)

teşekkür ettim canım iyi etmişin.

artık kitlenio mu kapılar :D :D :D

puntonun sorunu o timerın değil.

benimde kitleniyo len ne var :D

nasıl kilitleniyormuş bir anlat bakıyım.

Romeo_er2
29/11/2009, 02:08
gidip 2 kapıyıda anahtarla delikten kitleyince :D

KaMiKaZe
29/11/2009, 11:51
dua et 2 kapın var, neyse illa kitlemek istiyorsan uzaktan kumandalı oto alarmı taktırman gerekecek.

femoli
01/12/2009, 10:24
Alarm da taktırsan araç çalışır vaziyetteyken kapıları kilitleme yapmaz :)

KaMiKaZe
01/12/2009, 11:19
o senin taktığın alarmlar için geçerli iyi bağlayamıyon sen ben takarsam olur.

femoli
01/12/2009, 13:49
Her zamanki gibi yine herşeyi sen iyi biliyorsun kontak ucunu bağlama araba çalışırken öttüre ötürre git ;)

ekoclu
01/12/2009, 17:22
onun yöntemi var bir ara öğreteyim sana :hotornot:

tolgaank88
01/12/2009, 21:14
tolga sen yenisin o yollarda üzülmeyesin diye oynamadım seninle.

haha seni sakacı,senin altında punto yokken ben o yolların haritasını çizdim

yaşını bilmediğimden oturu yazdıklarımı yanlış anlamanı istemem,benim yaşım 37
ben sizi gördüğümde servisteki arkadaşlarım napıyor bunlar diye mırlıldananlar oldu
hatta bi ara baya bi yürekler agza geldi aman diyelim biraz dikkat
gerçi gidişiniz arkadan izlemeye değerdi ya neyse
benim açımdan sevindirici tarafı ise yaşlandıgımı dusundugum su gunlerde hatırlayabilmem :)

sabah sabah geldi buldu beni,yoksa uymazdım ben ona :)

mehmet bey, arkadaki araçta forumdan bir arkadaşın sabah sabah adrenalin patlaması oldu, eski alışkanlık diyelim artık daha dikkatliyim. uyarınız için teşekkürler.

arkadaki araç mı
bırak yoklamadım seni
bilkentten niye kaçıyosun yuru beytepeye kadar yolu vardı ;)

KaMiKaZe
01/12/2009, 22:03
tolga hadi kum havuzuna sen uğraştırma beni.

tolgaank88
01/12/2009, 22:18
ama sende az biraz çık kum havuzundan evladım,sen çıkta biraz biz oynayalım :D :D

femoli
02/12/2009, 10:23
Kapak güzeldi tolga :D

CaGRi
02/12/2009, 16:36
tolgaaaaa büyüksünnn :) :) :D :D

ReNoVaTio
02/12/2009, 17:02
ooo beyler kapışmaya başmamışsınız bile:D

femoli
02/12/2009, 17:35
ule rezil oldu yine adamın konusu :)

KaMiKaZe
02/12/2009, 18:03
burak abi biliyorsun bir laf var

etme çoluk çocukla muhabbet küstürürsün silme poponu cam kırığıyla kestirirsin.

çoluk cocukla muhabbetin sonu bu işte mehmette onlara uyuyor neyse.

femoli
02/12/2009, 18:28
Diyen farklı olsa Arkadaşını söyleki, sana kim olduğunu söyleyim :D

CaGRi
02/12/2009, 19:45
hop hop burada bizi de topa koydun femoli :) hadi tolga neysede benim ne suçum günahım var :)

femoli
03/12/2009, 09:41
Estafurullah çağrıcım, sen tolga ali yeriniz apayrı :) Ben bununla kimse arkdaşlık yapmazda ona mahsuben söledim :D

Doğum gününde kum havuzu alacakmış tolga artık evinden çıkmaz kurtulmuş olursunuz ;)

KaMiKaZe
03/12/2009, 09:56
yahu mehmet açtırma ağzımı :D

femoli
03/12/2009, 10:01
Takılıyoz ule sende :)

CaGRi
03/12/2009, 18:26
aç aç aç aç :D :D

KaMiKaZe
03/12/2009, 23:59
gecekulübünde sandın sen kendini hadi sen fazla dolanma finaller gelir nasıl olsa

Romeo_er2
04/12/2009, 00:13
ahaha özlemişim :D gençleer gelin çevreyolunda devam edelim:D

femoli
04/12/2009, 09:16
Orhan senden aç aç cı olmaz zaten kaçar millet :D çağrı en iyisi sen derslerine devam et orhan tehlikelileşmeye başladı :D

CaGRi
04/12/2009, 10:57
dikkat ateşle yaklaşmayın gaz patlar :D :D :D

KaMiKaZe
12/03/2010, 22:15
ufak bir güncelleme
geçen sene sonunda lastikçi çekmiş :D

** könig feather gold && toyo proxes t1r 215 40 17

aracın güncel hali değil,
şuan önde grande punto yeni tip nfs tampon eki arkada t-jet sport siyah tampon ve hks tipi eksozla geziyorum :D

GPtolga
12/03/2010, 22:43
maşalllllah cok iiii kazasız belasız.... birtek sorun var bence arac cok yuksek duruyor....

KaMiKaZe
12/03/2010, 22:55
5 lik benzinli model için olan eibach var,
yatay şekildeki 1 litrelik şişe takılıyor daha nasıl alçalır bilmem :D

Erdem Bozdağ
12/03/2010, 22:59
Maşşallah ben baya pısmış araç sürtme yapıyor mu diyecektimki mesajı gordum çok yüksek diye şaşırdım:)

Kazasız belasız
Son halini de bekliyoruz ama

GPtolga
12/03/2010, 23:17
bendede 40mm eibach var

https://img215.imageshack.us/img215/711/18022010022.th.jpg (https://img215.imageshack.us/i/18022010022.jpg/)

CaGRi
13/03/2010, 00:16
süper olmuş sayın erdoğan. güle güle kullanmanız dileğiyle.... :D

KaMiKaZe
13/03/2010, 19:51
süper olmuş sayın erdoğan. güle güle kullanmanız dileğiyle.... :D

eyvallah çağrı yevarum. bunlarda buharlı temizlikten sonra cep telefonu ile çekilmiş fotoğraflar.

demon
13/03/2010, 19:54
Jantların bu hali çok daha güzel durmuş

KaMiKaZe
13/03/2010, 20:08
altın rengi bir kumar bizde o kumar oynadık sanki tuttu gibi.

Mjet
13/03/2010, 23:12
deişik ve güzel olmuş orhan :] sarı mavi siyah hepsi bi arada :)

Erdem Bozdağ
13/03/2010, 23:15
hey maşallah ya
gerçekten çok şık ve dozunda
kazasız belasız

alperyonar
13/03/2010, 23:22
Gayet şık olmuş. Bu arada ön panjuru boyatmak lazım;)

KaMiKaZe
13/03/2010, 23:31
deişik ve güzel olmuş orhan :] sarı mavi siyah hepsi bi arada :)

şenol kardeşim teşekkürler.

hey maşallah ya
gerçekten çok şık ve dozunda
kazasız belasız

teşekkürler erdem.

Gayet şık olmuş. Bu arada ön panjuru boyatmak lazım;)

ön panjur benim değil ertuğnun bu panjur geçici olarak duruyor ;)

tempesty
14/03/2010, 05:35
Bence kumar değil kardeşim sarı jantlar hakkaten çok yakışmış harika gözüküyor güle güle kullan...Araba genel itibariyle çok güzel zaten ama ben başından beri bu renge ısınamadım nedense :) yoksa zevkli adamsın dicek bişey yok :D

KaMiKaZe
14/03/2010, 11:45
eyvallah bora abi sen az çok biliyorsun daha iyisi olacak yakında.

magic
15/03/2010, 02:09
Jantlar süper görünüyo Orhan kardeşim, çok yakışmış, güle güle kullan, kazasız belasız inşallah. Marka ve fiyat hakkında bilgi verirsen sevinirim.

KaMiKaZe
15/03/2010, 09:32
teşekkürler tolga abi, marka könig feather 6.4kg olanlardan. Fiyat olarakta benim aldığım fiyat örnek teşkil etmeyeceği için, yenisinin fiyatını veriyorum oda 1050 tl.

sowhat788
15/03/2010, 09:37
Jantlar çok yakışmış

BuRaK-BG
15/03/2010, 10:09
jantlar benxcede çok hoş durmuş,kazasız belasız

KaMiKaZe
15/03/2010, 10:23
teşekkürler arkadaşlar yakında oğulcandan aldığım fun farlarınıda takınca dahada güzel olucak.

femoli
15/03/2010, 10:49
Kendin gibi bir jant bulmuşsun orj orhan :)

KaMiKaZe
15/03/2010, 10:53
her zamanki gibi yan sanayi mehmet.