PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dayanıklılık

luckfortune
06/05/2008, 18:56
Arkadaslar daha once de bahsettıgım gıbı aracım 1 aylık ve bulundugum il de yollar bıraz kötü yalnız bu ayın sonunda ılk uzun yolumu yapıp ankaraya gıdecegım soyle bır korkum var aracı hızlı kullanmadan gıdıp gelıyorum karsılasanlar oldumu acaba amortısor ve ıc plastık aksamdan ses gelme olayı yaparmı tamam bırsuru testten gecıyor ama benımki sadece hastalık ses dınleme hastalıgı:))

ismetarisal
06/05/2008, 19:10
tabi ki bi miktar yapar ama hiç üzme kendini.aracınızı güle güle kullanın.kazasız belasız inşallah

goldumut
06/05/2008, 19:13
valla ugur kardes bu sınıf araclardakı en tok araca bınıyorsun.bu yuzden dert etme.

ABNEW
07/05/2008, 18:16
Uğur aracın hayırlı olsun.Kronik olarak iç mekandan ses gelme durumu yok araçlarımızda.Yalnız ayarsız kapı nedeniyle ses yapabilir.Bunu da serviste kolayca ayarlatmak mümkün...

ugurozer
07/05/2008, 21:42
bir sure sonra başlıcak esas yapmaya kardeş merk etme :) dur daha bunlar bişey diğil :) kedigozlerinden vs gecerken direksyonun titredigini hissedeceksin ama normal yani bişe yok :)

ekorkut
08/05/2008, 09:21
Uzun yolda pütürlü asvaltta süper ses yapıyor )) Araba daha ses yapmaya başlamadan ses yapacak mı diye düşünmenin anlamı yok. Yapmaya başlasın sonra düşünürsün. Bu arabalarda kim ne derse desin var işte tıkırtı çıkırtı sorunu.

goldumut
08/05/2008, 10:34
evet puturlu asvallata gosterge panelı tıtreme yapıyor bu dogudur...
ama genel olarak sınıfına gore bence araclarımız cok tok ve sessız dıyebılırım

cok ses yapıyor bızım araclar dıyn arkadaslar bu sınıfta baska aracları kullanmadılar herhalde...

Alp
08/05/2008, 11:14
Ses yapacaktır hiç merak etme Önemli olan tespit edip giderebilmek.
İyi sürüşler :)

ugurozer
08/05/2008, 11:38
gostergelerin onundeki o zımbırtı daha once ses yapıyordu serviste garanti kapsamında tum torpidoyu degistirdiler, simdi yine basladı yapmaya, :) anladımki kurtuluş yok arada bi tokatlıyorum yada vakit ayırırsam bi kenarına birsey sıkıştırır kendim cozerim problemi :)

ABNEW
09/05/2008, 23:43
Gösterge tablosundaki sesi gidermek çok kolay.Önlenemeyen bir problem değil.Ya 2 vida sıkılacak ya da çerçeveye yalıtım malzemesi konulacak...