PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sis Fari

KeOpS
06/02/2007, 19:36
Arkadaslar sıs farı taktırmak ıstıyorum orjınallerı uygunmu sdedıler yuvalarına baska bulabılırmıyız dısardan yoksa fıattan mı temın edılcek bıde sol konsoladkı arka sıs farının ustunde bı bos buton var benımkının orjınalında sıs farı olmadıgı ıcın orası bos oraya mı yapcaklar bı ıkı yere sordum beynın de oyle bısey olmadıgı ıcın ayrı bı buton konur dedıler ama servıs o konsolun tamamen degısıp oraya koyulabılıcegını soyledı sastım ya hangısı dogru bıde fıyatlar nedır ayrı bı buton koyulcaksa yaptırmıycam cunku ama bence oradakı bos buton yerıne beyınlede uyumluysa konulması gerekır ???

otoritec
06/02/2007, 19:50
benimde bildiğim komple beyin operasyonu dolayısı ile takılmıyor gibi bir cevap almıştım ben.

KeOpS
06/02/2007, 19:52
ee ne olcak pekı ıcerıye ayrı bı butonmu koydurmak gerekcek yanı yapan baska bı arkadas yokmu ?
bılgı vercek bıze?
yanı baska bı cozumu olmalı ya bu ısın :(

ABNEW
06/02/2007, 20:11
Serviste yapılır ama denildiği gibi komple değiştirmek gerekebilir.Fiyat ise bu durumda oldukça kabarır gibi...

KeOpS
06/02/2007, 20:12
yapılırsa sorun degıl fıyatını hallettırım be;)

x-troy
06/02/2007, 20:18
hocam ben taktırdım.. arabalarımız aynı.. ancak şöyle oluyor biraz bilgi vermeye çalışayım.. arka sis farı düğmesinin üstündeki yere olmuyo maalesef. komple değşitirmek gerekiyor. yekpareymiş o parça maalesef. şimdi ben burda fiat servisde takdırdım, arka sis farına bağladılar paralel ancak olmadı, araba arıza kodu verdi sürekli. o yüzden onu iptal edip sigortanın altına ufak bir devre anahtarı bağladı usta, ordan da sigortaya falan bi şişer yaptı tam anlamadım orayı. valla güzel oldu canavar gibi de çalışıyor. ama dediğim gibi sis farı yanıyor ikaz lambası yanmıyor çünkü bizim araçlarda o tesisat çekimediği için. neyse 2 saat gibi bir çalışma sonucu bitti.fiyatı kdv ve işçilik dahil 220 ytl tuttu. . yardımcı olabilmişimdir umarım. kolay gelsin. açıp kapamaya gelince elin alıştıktan sonra hiç farketmiyo ha orjinal düğmesinden açmışım ha alttan. sorun değil yani
https://img119.imageshack.us/img119/3842/sisfar305xg0.jpg (https://imageshack.us)

KeOpS
06/02/2007, 20:24
tesekkur ededım tabıkı yardımcı oldun yanı benımde dedıgım gıbı baska yolu yok onu anladık benım derdım ayrı bı dugme taktırmamaktı zaten ama baskada tolu yok dımı?
yanı yenı arabaya extra harıcten bı dugme can sıkar dıye dusunmustum ben
bu arada pakan 61 hemserımyız bende trabzon dogumluyum ama ok kucuk yasta ayrıldık ordan ızmıre yerlsetık sımdı mersınde yasıyorum sen?

x-troy
06/02/2007, 20:32
dostum ben doğma büyüme izmirliyim:icon_lol: :icon_lol: burada görev icabı bulunuyorum..uzun zamanda kalacağım heralde.. ah izmirim ahhhhhh..:icon_lol: :icon_lol: haa o düğme altta kalıyor hiç gözükmüyor bile.. sorun değil yanii.. taktır gitsin çok kullanışlı oluyor ve güzel de duruyor...

KeOpS
06/02/2007, 20:36
anladım ee o dahada ıyımıss :D
neresınden ızmırın ben bostanlı sehıtler bulvar gode cengız tesıslerının orada oturdum yıllarca

x-troy
06/02/2007, 20:41
ancak şuna dikkat et bazı servisler 300ytl gibi fiyat çekiyor.. sis farının tanesi 75 ytl+kdv. ben balçova da oturuyorum.. sizin tam karşınızda yanii.. görüşmek üzere..:bye:

KeOpS
06/02/2007, 20:44
Ok Cok Saol
Bende 330 Ytl Fiyat Almistim Ama O Sorun Degil Hallederim Ben Onu Bi Abim Var Serviste ;)
Bu Arada Ben Suan Mersinde Yasiyorum Cok Ozledim Izmiri Offffffffff