PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bor, araçlara % 30-50 tasarruf sağlıyor

yıldıray
28/04/2008, 11:04
Mr arkadaşlar.Yakıtlara zam gelmişken bu bilginin dikkatinizi çekeceğini tahmin ediyorum.Arkadaşımla telefonda görüşürken bu olaydan bahsetti.Arkadaşı kullanıyormuş ve oldukça ekonomikmiş.Benim bu konuda hiçbir fikrim yok.Daha önce bilgisi olan yada şu an kullanan varmı .
KAYSERİ GÜNDEM | Bor, araçlara % 30-50 tasarruf sağlıyor (https://www.kayserigundem.com/haber_detaylari.asp?id=3527)
Daha detaylı bilgiyi bu linkten alabilirsiniz

onur1907
28/04/2008, 12:35
keske bizim dizellerdede olsaydı...ama benzinli arac kullanan arkadasla ıcın tavsiye ederim..

Fuzuli
28/04/2008, 12:59
98 Vectra 2.0 da kullandı bir arkadaşım..
Uzun yolda tüketimin biraz düştüğünü ama hissedilir bir fark görmediğini söyledi...
Ama araçtaki çekişin arttığını söyler dururdu...
Ben kullandım aracı tek kullanığım 2.0 vectra olduğu için fark falan anlamadım...
Ama aynı arkadaşım aracını değiştirince yeni aracına taktırmadı..

Sonuçta ya vadedilen tasarrufu yapamıyor ya da benim arakadaşın arabasına montaj düzgün yapılmadı...Taktıran olursa görüşlerini dinleyelim ama bana pek güven vermedi..

plastro
28/04/2008, 13:42
Benim bir akrabamdada vectra 2.0 vardı oda kullandı pek bir fark göremedi daha sonra aracını sattı, araca ayrı bir su tankı takıyorlar 5 lt.lik şişe suyuna konsantre üründen bir miktar koyuyorlar ondanda yeni takılan su tankını dolduruyorsunuz normal yakıtla beraber yanıyor bittikçe dolduruyorsunuz su tankını

tolgaank88
28/04/2008, 14:13
keske bizim dizellerdede olsaydı...ama benzinli arac kullanan arkadasla ıcın tavsiye ederim..

ben dizel araçlar içinde oldugunu duymustum,yanlış duymuşda olabilirim ama :) istersen bi araştır...

onur1907
28/04/2008, 14:22
malesef bizimkilerde yok dizelde sadece Hyundai Strex ve Ford Transitlerde oluyormus..neyse zaten bizim dizel 160 yakıo bunada sukur..

bu arada paylasım ıcın tesekkur ederim..

trocky
22/05/2008, 00:48
paliom da kullandım gerçekten motor sesinde fark yapıyor ama yakıtta o kadar çok fark ettiğini söyleyemem