PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç Bakım Koruma

xmen
25/04/2008, 11:50
Arkadaşlar merhaba bahçelievler civarında jfk hastenesinin arka sokağında bir yer keşfettim. Komple detaylı iç dış ve motor bakımı için 250 ytl istedi.bugün aracımı bıraktım. akşam 7 gibi teslm alcam. Adamlar 3m ve meguiars ürünlerini kullanıyorlarmış. Sonuçları , izlenimlerimi ve resimleri burda yazarm yine...

shenka61
29/04/2008, 19:14
Arkadaşlar merhaba bahçelievler civarında jfk hastenesinin arka sokağında bir yer keşfettim. Komple detaylı iç dış ve motor bakımı için 250 ytl istedi.bugün aracımı bıraktım. akşam 7 gibi teslm alcam. Adamlar 3m ve meguiars ürünlerini kullanıyorlarmış. Sonuçları , izlenimlerimi ve resimleri burda yazarm yine... hala arabayı alamadın galiba :)

shenka61
29/04/2008, 19:19
Arkadaşlar merhaba bahçelievler civarında jfk hastenesinin arka sokağında bir yer keşfettim. Komple detaylı iç dış ve motor bakımı için 250 ytl istedi.bugün aracımı bıraktım. akşam 7 gibi teslm alcam. Adamlar 3m ve meguiars ürünlerini kullanıyorlarmış. Sonuçları , izlenimlerimi ve resimleri burda yazarm yine...

xmen
30/04/2008, 11:09
aldım aldım :) sonuç gayet başarılı :)

gerçi iç temizlik özellikle tavan bölümü pek tatmin etmedi beni (hala bir kaç küçük sarı nokta var. bunlar geçmezmiş ???)

fotoları cep ile çektim Bluetooth cihazı bozuk , birkaç gün içinde atacagım resimleri...

TunFeB
02/05/2008, 09:03
bu boya koruma dahil fiyat mı kardeş

xmen
02/05/2008, 17:52
merhaba tuncay

evet hepsi dahil

TunFeB
04/05/2008, 18:34
iyi fiyat. güle güle kullan....

umutmert
27/12/2008, 01:10
arkadaşlar bende 1.3 mj 75 hp ile GP ailesine katıldım...aracımı kütahya gibi soğuk bir ilde kullanıyorum...motorun soğukta çalıştırılması motora zarar verirmi...diesel mix karışımı kullanmalımıyım...birde dizellerin 10 bin 20 bin bakımları ortalama ne kadar...teşekkürler bütün gp culara slmlar

brmrsrvsbrc
06/01/2009, 23:00
aldım aldım :) sonuç gayet başarılı :)

gerçi iç temizlik özellikle tavan bölümü pek tatmin etmedi beni (hala bir kaç küçük sarı nokta var. bunlar geçmezmiş ???)

fotoları cep ile çektim Bluetooth cihazı bozuk , birkaç gün içinde atacagım resimleri...

tavanda ki lekeler muhtemelen kusma yapmış sanıyorum ki onlarda bir daha temizlememek için bunlar geçmez demişlerdir.
tekrar başka bir yere denetebilirsin diye düşünüyorum.
ayrıca 250.00 iyi fiyat piyasanın altında sonax yada ziebart farklı bir şey yapmıyor zaten sadece isme para veriyorsun...