PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Boya koruma rezaleti

anvil
22/04/2008, 15:03
Bulunduğum yerde yapılan boya işleminden dolayı arabamın üzerinde minik minik boya partikülleri vardı. Aynı şekilde 30-40 araç daha böyleydi. Firma bu boyaları temizletmek için bir yerle anlaştı ve geçen hafta götürdüm temizletmeye. Ama rezil bir yermiş. Camlarda yer yer çizikler oluşmuş. Arabanın da plastik aksamlarındaki boyaları çıkarmamışlar. Çoğu yerde macun kalıntıları duruyor. Geçen sene de aynı durum olmuştu, o zaman kendi paramla yaptırdığımda tertemiz olmuştu. Ama bunlar yapamamış. Şimdi firma başka yerle anlaşıp oraya benimkini tekrar yaptıracak. Henüz yaptırmamış olanlar da direkt oraya yaptıracak. Şimdi benim ne yapmam lazım? Camlardaki çizikler çıkar mı? Arabadan iyice soğuttular valla beni :(

mustafaf
22/04/2008, 15:07
Bulunduğum yerde yapılan boya işleminden dolayı arabamın üzerinde minik minik boya partikülleri vardı. Aynı şekilde 30-40 araç daha böyleydi. Firma bu boyaları temizletmek için bir yerle anlaştı ve geçen hafta götürdüm temizletmeye. Ama rezil bir yermiş. Camlarda yer yer çizikler oluşmuş. Arabanın da plastik aksamlarındaki boyaları çıkarmamışlar. Çoğu yerde macun kalıntıları duruyor. Geçen sene de aynı durum olmuştu, o zaman kendi paramla yaptırdığımda tertemiz olmuştu. Ama bunlar yapamamış. Şimdi firma başka yerle anlaşıp oraya benimkini tekrar yaptıracak. Henüz yaptırmamış olanlar da direkt oraya yaptıracak. Şimdi benim ne yapmam lazım? Camlardaki çizikler çıkar mı? Arabadan iyice soğuttular valla beni :(

sıkma abı canını yaa.uzuldum valla gecmıs olsun :( duzelır abı yapılmayacak sey yoktur sen canını sıkma yınede. arabandanda soguma bence mersındekı sayılı gp lerden :cool0000:

şekerlioğlu
22/04/2008, 15:48
camdaki çizikler çıkmaz zannediyorum.geçmiş olsun

ABNEW
22/04/2008, 20:19
Geçmiş olsun.Cam onarılıyor ama çiziği tam olarak giderebileceklerini sanmıyorum.Tabi siz yine de bir sorun...

microab
22/04/2008, 20:24
çizikse zor be usta :(

Linos
22/04/2008, 21:07
Geçmiş olsun üstad, eğer şikayetle bir yere varamayacağına inanıyorsan, kasko şirketinle bir görüş bence...

anvil
22/04/2008, 21:20
şansımı deneyecem bakalım ama nereye kadar

civcivx
22/04/2008, 21:46
Cam çizildiyse firma bunun değişimini de karşılasın, sonuçta görüşü engelleyen önemli bir husus.

anvil
22/04/2008, 21:54
genellikle arka yan camlarda var. aslında ufak tefek ama yine de midemi bulandırıyor.

anvil
14/05/2008, 18:30
bugün firmaya gösterdim. karşılayacak herhalde ama ne marka cam takar acaba. değiştirtmişken yan camların 4ünüde mi değiştirtsem acaba? arka camı da değiştirtsem mi? ön camda pek birşey yok. acaba cam filmi çektirince çizikler kaybolur mu? adamlarla anlaşsam cam filmini onlara yüklesem nasıl olur? vs. vs...

mustafaf
14/05/2008, 18:39
abı degıstıreceklerse camları ımkan varsa degıstırırken fıyat farkını ode renklı cam taktır bence...

KaMiKaZe
14/05/2008, 21:04
bugün firmaya gösterdim. karşılayacak herhalde ama ne marka cam takar acaba. değiştirtmişken yan camların 4ünüde mi değiştirtsem acaba? arka camı da değiştirtsem mi? ön camda pek birşey yok. acaba cam filmi çektirince çizikler kaybolur mu? adamlarla anlaşsam cam filmini onlara yüklesem nasıl olur? vs. vs...

babamın arabasında sağ ön cam çizik üstündede film var bariz belli oluyor.

civcivx
14/05/2008, 21:05
Film kaplatınca tam tersine, en ufak çizik bile çok belli oluyor.

KaMiKaZe
14/05/2008, 21:13
Film kaplatınca tam tersine, en ufak çizik bile çok belli oluyor.

kesinlikle ka tı lı yo rum.
:serenade: