PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : istanbul yöenetiminden duyuru

misafir3
22/04/2008, 00:03
gp kullanıcısı oldugun günden beri özenle bu form sitesinde normal üye olarak bulundum bayadırda istanbul yöneticiligi yaptım cogu bulusmalara ımza attım ve istanbul gurup baskanlıgı görevini aldım..20 nisan 2008 tarihli bulusmada benim son buluşmam oldu...acıkcası gp.tr ust düzey yöneticileri le gerekli veya gereksiz sebeplerden dolayı bu görevden artık cekiliyorum..benim yapmıs oldugum emege saygı duyulmaması( üyeler hariç )yaptıgım organizasyona destek verılmemesı gibi cok sebeplerden dolayı istanbul yönetiminden istifamı istiyorum Grande Punto TR | Fiat Grande Punto Türkiye Forumu | 2006 - 2008 ® (https://www.grandepuntotr.com) adresınde doyasıya keyıf aldım cok guzel dostluklar arkadaslıklar kazandım ...benı tanıyan herkese hep yakın oldum herkese kendımı sevdırdım ..ama bazı seyler vardırkı kaldırılmıcak seyler ...uzulerek sölüyecem artık bu form sitesinde yer almıcam acıkca sölim kendı form sıtemızde yer alıcam kimse yanlıs anlamasın benım amacım ayrımcıgıgı saglamak degıl herkes herseyınde özgürdür..herkes istedigini yapabilir ben burda kımseye düsman degılım sadece verdigim emege karsılıgın üst yöneticiler tarafından böle bu sekılde olmamalıydı..ben bu faaliyetlere yine devam edicem grandepunto dostlugunu bitirmicem ama bu form sitesınde degıl..

lütfen eskı cok eskı gergınlıkler gıbı anlasılmasın ben kımseyı yarı yolda bırakmadım bu böle bilinsin..gerekli yetkililerde üyeligimi silmesini önemle rica ediyorum herkese saygılar.bi kusur islediysem afola..herkes allaha emanet olsun ....hayatda basarılar herkese..
...

OzzY
22/04/2008, 00:13
Bugune kadar yaptıkların için teşekkürler.

ACTOROFTHEROAD
22/04/2008, 00:24
hayırLı OLsun bu kararınız..

cann
22/04/2008, 01:46
ben söylediklerinden bişey anlamadım ama,galiba biraz iç hesaplaşma gibi.dolayısıyla fazla meraklılık yapıp ortalığı bulandırmayayım.seni son buluşmamızda tanıdım.gayet sempatik ve iyi niyetli bi arkadaşımız olarak aklımda kaldın.son organizasyon (benimki ilkdi)benim adıma muhteşemdi,herşey için teşekkürler.

bahcelili_ali
22/04/2008, 01:50
ahh orhan ahh diyecek bişey bulamıyorum

erdiyilmaz
22/04/2008, 05:27
bugüne kadar ki çaLışmaLarınız oLarak, teşekkür ederiz.

zaten kendi forum sitenize geçiş yapacağınızı beyan etmişsiniz, daha önceden de benzer durumLarı yaşadığımız için, yönetim oLarak bizLere sadece teşekkür edip, yeni sitenizde koLayLıkLar diLemek düşüyor. unutmayınız ki; grande punto dostLukLarının devam edeceği adres her zaman grandepuntotr'dir.

grandepuntotr yönetim oLarak her zaman kendi yaptığımız işLere destek oLduk. zaten destek oLmayan bir yönetim ortaLama 150-200 ytL kişiseL masraf edip, ankara'dan vs. kaLkıp buLuşmaLara katıLmaz, bu buLuşmaLara gerekLi katıLımın sağLanması için çabaLamazLardı... bu noktada site yönetimiyLe iLgiLi, emeğe saygı gösteriLmedi vs. tarzındaki söyLemLerin boşa çıktığını görüyoruz.

kuruLuşLar kaLıcı, görev aLanLar geçicidir, bu noktada; GrandePuntoTR her zaman geLişim ve büyümesine devam edecektir.

konunun farkLı merciiLere çekiLmemesi amacıyLa gerekLi açıkLama yapıLıp konunuz kiLitLenmiştir.

saygıLarımızLa

GrandePuntoTR Yönetim

femoli
22/04/2008, 10:22
Orhan sen tanıdığım nacizane kişiliklerden birisin ,Gercekten emeğin ödenemez çok iyi bir arkadaş çok iyi bir dostsun aramızdan ayrılacağın için çok üzüldüm ama ne varki erdi'ninde söylediği gibi kuruluşlar baki görevler geçicidir .. Sen her zaman bizim dostumuz arkadaşımız olarak kalacaksın bunu unutma emeğine yüreğine sağlık bu a'na kadar yapmış olduğun tüm uğraşlar için teşekkür ederim :)

Femoli
Mehmet Özcan