PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetim Odasi

microab
05/02/2007, 17:58
Sevgili yönetici arkadaşlar,forum ile alakalı konuları görüşmek adına bir oda açabilirsiniz.Sadece yönetim e özel...
Diğer sitede vardı ve faydalı olduğunu düşünüyorum.Böylelikle yöneticiler birbirinden haberli olurlar--yapılacak değişiklikler seri bir şekilde hayata geçer...

Auto engineeR
05/02/2007, 18:00
ozan bana böle bi odanın olduğunu sölemişti ama bende gözükmüyor

AWD
05/02/2007, 18:23
ewt bencede olsa ii olur ama sadece yeöneticiler diil modlarda görebilmeli bizde sonuçta yönetimde sayılırız :)

microab
05/02/2007, 18:36
Ben hepinizi kastettim zaten-yönetici,mod ayırmadım...

erdiyilmaz
05/02/2007, 22:49
yönetici odası var. ancak sadece yönecitiLer görebiLiyor. moderatör odası fikrini henuz düşünmemiştik.

bir de zaten içinde buLundugunmuz bu forum başLıgının amacı bu tür site iLe iLgiLi durumLarın herkesLe birden görüşüLmesi maksadırLa açmıştık.

İstek, Öneri, Şikayet Grande Punto TR forum sitesi ile ilgili istekler, şikayetler, sorunlar ve çözümleri.

Forumun fazLaca genişLetiLmesinden yana degiLim. Mümkün oLdugunca compact bir yapı hepimizin, istedigimiz yere koLay uLaşımını sagLar.

shoparr_
06/02/2007, 00:06
compact olsun da kardeş belli ana başlıklarda daha güzel olabilir.Ser bölge çok karışık örneğin..spor sanat gırıgr teknologi diğer gibi alt başlıklara bölersek daha iyi olucak 10 tane farklı komik içerikli topik var örneğin .bir arada toplamak mantıklı olacak ya da bizim eski sitedeki gibi adm ve modların irtibatını sağlayacak bir bölüm olmalı çünkü msn de meşgul olauyo çevrimdışı oluyo çoğu arkadaş..

OzzY
06/02/2007, 00:30
ya ben açıcaktımda açıkçası unuttum :D

shoparr_
06/02/2007, 00:38
bir süre foruma giremeyeceğim.ankaraya ailemi ziyarete gidiyorum ve internete ulaşmam bu kadar sık olmayacak.tüm arkadaşlarıma kolaylıklar ve iyi sohbetler..

OzzY
06/02/2007, 00:46
tmm açtım.