PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mardin'de beklenemeyecek kadar iyi servis *UMURTEKNİK*

dragon99
13/04/2008, 11:46
arkadaşlar bildiğiniz gibi Mardinde yaşıyorum ve nerdeyse ayda birkere Fiat yetkilisi servisi UMUR TEKNİK e gidiyorum. sorun yaşdığım için değil yolumun üstü olduğu için ve her seferinde sıcak bir ilgi ve sorun çözme gayretleriyle karşılaşıyorum . Marddine Böyle bir tesis kazandırdıkları için Umur Ve Timur Beylere teşekkür ediyorum.....

misafir3
13/04/2008, 12:52
ne guzel bole servıslerın olması cok guzel onca servıs tanıyorum ıstanbulda ama bızımle ılgıelnen derrdımızı anlıyan sıcak davranan tek bı yer var ıstanbulda oda evsan oto patronalrına kadar super ınsanlar servıse gıttımmı kesın patron olan cana hanımın yanına bıde servıs mudurunun yanıan gıderım .uzun lafın kısası benımle ılgılenen servıs ben hayatta bırakmam..MARDINDEDE OLE SERVIS OLDUGUNU DUSUNDUGUNUZ SERVISI SIZ HIC BIRAKMAYIN NAZINIZIN GECTIGI YER HER SEKILDE SIZI YARDIMCI OLURR SAYGIALRLA..İSTANBL YONETIMI

jonest
13/04/2008, 13:22
evet bende mardindeyim eskiden kasım tugmanere gidiyordum ama şimdi umur teknik oldu ikiside hoş insanlar hemşerilerini seviyorlar