PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Su Şişesi hayatımdan ediyordu beni!!!

cpeloo
11/04/2008, 14:00
arkadaşlar cok selamlar...bugun Ankara-eskişehir yolu üzerinde seyirederken (Diyanetin önü..)refüjün yenilenmesine katılan işçi arkadaşlardan biri içi yarım dolu 5 litrelik bir damacanayı yolun ortasına attı...şişenin camdan içeri gireceğini düşünerek can havliyle bir hamle yaptım fakat yerde sekerek gelen damacana aracın sağ aynasına çarptı ve tuzla buz oldu...arkamda seyir eden arkadaşın camı patladı...Hiç yapmayacağım bişey yaptım.o sinirle adamın sırtına bezbol sopasıyla vurdum.Aşırı tepki verdiğimi biliyorum ama herif benimle dalga geçiyordu.(hayırlı olsun falan, sana denk geldi diye.)Bunu vicdanımı rahatlatmak için soyluyorum..Ama cok korkmuştum çünkü büyük bir kazaya sebep olabilirdi...kaskom koç allianz var ama hangi servise nerede yaptırabilirim.bu arada arac yalova plakalı(77) ve araç ruhsatı akrabamın üstüne bunu burada ben yaptırabilirmiyim yoksa illa yalovada mı yaptırmam lazım.Beni aydınlatırsanız çok sevinirim teşekkürler...

femoli
11/04/2008, 14:17
Öncelikle çok geçmiş olsun valla şaşırdım desem yeridir bu nasıl bir dengesizlik tir adam şişeyi hangi akla mantığa yolun ortasına atabilir yada attıktan sonra bu şekilde rahat hareket edebilir sopa kırmayla iyimi yaptın onu bilemem ama bunun hiç bir şekilde biraz ilerimi gitttim acaba dahamı az tepki verseydim gibi bir düşünceye kapılman yanlış olur bana göre :) Ben çok daha fazla tepki verirdim mesela anlatmayayım şimdi..

Arkaaşım herhangi anlaşmalı servise gittiğin taktirde sorununu çözeceklerdir tekrar geçmiş olsun :)

plastro
11/04/2008, 14:18
Çok geçmiş olsun allah beterinden korusun adam beyzbol sopasını hakketmiş

Scorpex
11/04/2008, 14:53
evet hak etmiş, çok geçmiş olsun

cenkeri
11/04/2008, 15:43
Arkadaslar bazi yerlerde üst geçitlerden tas sarkitarak gecen kisiye kaza yaptirmak yoluyla arabalari soyuyorlarmis. Bu nasil bir vicdansizliktir? Umarim bu olay hicbirimizin basina gelmez, onlem alin diyecegim ama hangi ust gecitte yavaslayacaksin ne zaman denk gelebilir? Genelde issiz tabir edilecek yerlerde dikkatli olmak lazim bence.

kurtuluş
11/04/2008, 15:51
Geçmiş olsun. En iyisi koç allianz sigortanın anlaşma yaptığı servislere gidersen daha iyi olur. Anlaşma yapmadığı serviste yaptırısanız size borç senedi imzalatacaklardır bilginize..

jagar
11/04/2008, 15:54
büyük geçmiş olsun aracın işlemlerini burda yapabilirler sanırım ama ruhsat sahibinin bazı belgeleri imzalaması gerekiyo ...

wintermute
11/04/2008, 16:00
walla usta bence iyi yapmışsın o pişkinliğin üstüne ben iyice döverdim o adamı yani bence önemli olan ayna değil adamın bilinçli olması ben harbi iyice döverdim o adamı anlatınca bile sinirlendim böle insanlar warmı daha bilmiorum ama bence gayet güzel yapmışsın sıkma canını ;)

ERC
11/04/2008, 16:01
cok gecmıs olsun gercekten iste malum yurdum insanı malesefki vurdum duymaz ruhsuz ve dusuncesiz bezbol sopası az gelir o herife asmak lazım oylelerini cok sinirlendim arkadaslar kusura bakmayın

JASMINE
11/04/2008, 18:19
Çok geçmiş olsun. Umarım böyle düşüncesiz kişiler akıllarını başlarına alırlar da bir daha bu tarz olaylarla karşılaşılmaz. Sopa konusunda kesinlikle diğer arkadaşlarıma katılıyorum. Ellerine sağlık. Bu dayakta ona ders olur başkalarının canınıda yakmaz bari... (İnşallah)

Linos
11/04/2008, 19:03
Büyük geçmiş olsun Suat... Sana bir şey olmaması sevindirici!

Sopa olayında ise arkadaşlara katılmıyorum. Kendin de fevri davrandığını söylemişsin zaten, olan olmuş. Bir daha tekrarlanmaz umarım... ;)

chn73
11/04/2008, 19:11
SOPANA SAĞLIK.beyzbol güzel bir spordur,keşke türkiyede daha yaygın olsa.ben de bir ara polis aramasında beyzbol sopası yakalatmıştım,polis"adama bunla vuracağına tabancayla vur daha iyi "demişti.
geçmiş olsun

eril_83
11/04/2008, 19:16
geçmiş olsun ...

Genius
11/04/2008, 19:26
Geçmiş olsun. Hani bir laf vardır ya hırsızın hiç mi günahı yok diye, aynen öyle olmuş. O sinirle yine kontrol edebilmişsin kendini. Araba başkasının üzerine olduğu için anlaşmalı servis parayı kaskodan sizin imzanız ile alamaz. Bu yüzden araç sahibinin size noter vekaleti göndermesi gerek. Tekrar geçmiş olsun.

Ah-MeT
11/04/2008, 20:08
geçmiş olsun:(

civcivx
11/04/2008, 20:19
Geçmiş olsun, bu ülkenin medeniyet yolunda katetmesi gereken daha çok yol olduğunun iyi bir örneği maalesef.

İbrahimKC
11/04/2008, 22:18
Çok geçmiş olsun Suat..

Bu işin peşine bırakmamak lazım aslında, bu insanlıktan nasibini almamış şahsiyeti gerekli yerlere şikayet etmek gerekiyor...

ABNEW
11/04/2008, 22:28
Suat geçmiş olsun, büyük tehlike atlatmışsın.Her ne kadar şiddete karşı olsam da bazıları için bu yöntem kaçınılmaz oluyor maalesef...

nyesilyurt
11/04/2008, 23:50
geçmiş olsun

SteinGP
11/04/2008, 23:56
ellerine sağlık kardeşim,şişeyi kafasına geçirip hayırlı olsun deseydin bi de resmini çekip hatıra olarak arabanın aynasına assaydın keşke..

TunFeB
12/04/2008, 01:36
arkadaşım çok geçmiş olsun. böyle insanlara bunun dersini hak ettiği şekilde vereceksin ki bi daha başkalarının canını yakamasınlar. bence çok güzel vermişsin cezasını. hatta az bile denebilir. ellerin dert görmesin....