PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : --İmpetus sport lassa gayet başarılı--

manivela
09/04/2008, 17:00
eski nankang marka (kumho Yan ürünü) lastiklerimin patlaması sebebiyle lastikleri yeniledim ve almışken uzakdoğu malı deilde iyi bişey olsun dedim ve lassa impetus sportları araca taktırdım ölçüleride biraz geliştirerek tabii :) eski lastiklerim 205/40/17 şimdikiler ise 215/40/17...

lastiklerin yol tutuşu eskiden kullandığım kumho ve nankanglara göre rahatlıkla söyleyebilirim en az 3 kat daha iyi (aracımı herzaman denediğim çok sert virajlara girerek onayladım (eskisine göre daha yüksek hızlarda :))) araç 4 tekerden yan kaymaya başlasada bunu süzülerek gerçekleştiriyor ve gerçekten bu anda bile güven veriyor

lastikler çok konforlu titreşimleri az yansıtıyor ve gerçekten çok sessiz lastiklerde hiç hışırtı yok ilerleyen günlerde daha çok tecrübe fırsatı bulurum ama ilk izlenimlerim bunlar ve çok başarılı eğer lastik yenileyecekseniz lassa yı tavsiye ederim. uzakdoğu mallarına göre çok fiyat farkı yok bu farkta vermeye değer bir fark bence...

TEŞEKKÜRLER...

TunFeB
10/04/2008, 09:26
kardeş fiyatı ne bu lastiklerin?

manivela
10/04/2008, 13:51
valla tuncay 185 ten aldım tanesini işte rot balans fln herşeyide yaptılar yani kumholarda 130-135 civarı fln

jackal
13/04/2008, 23:57
Hayırlı olsun Emrah güle güle kullan Nankang diyince aklıma KİNG-KONG yada Vietkonglar geldi ne biçim marka beaaa :) hahahahaha

manivela
14/04/2008, 02:36
muhaha :) bende kıllanmıştım senin gibi ilk alırken :D aynen kötü çıktı lastikler.. teşekkürler bu arada kemal abi

SteinGP
14/04/2008, 06:02
arkadaşım hayırlı uğurlu olsun lastiklerin ama 75 HP motora 215 lastik çok değilmi?tamam kişisel bi tercih akıl vermeye filan da asla niyetim yok ama bana biraz büyük geldi lastik boyutu..Yinede güle güle kulllan,Lassa nın o rezalet GT2 GT3 serisinden sonra nihayet adam akıllı lastikler ürettiğini duymak güzel..

manivela
14/04/2008, 16:48
teşekkürler. evet aracı biraz zorladı gibi geldi ama gün geçtikce alışıyo diğerleride bi zaman zorladı ve alışmıştı ama araç 75 bg olmasına rağmen tork yeterli gibi geldi ama bakalım zaman gösterecek ama bi uzun yol ardından ben kendine getiririm aracı gibi geliyor bana :)..
evet lastikler çok güzel gt serisi kullanmadım ama birkaç şey duymuştum :D

TunFeB
14/04/2008, 22:23
hayırlı olsun. güle güle kullanman dileğiyle....

manivela
14/04/2008, 23:33
hayırlı olsun. güle güle kullanman dileğiyle....

teşekkürler saolasın

ERC
19/04/2008, 21:11
arkadaslar lassa hic kullanmadım bilmiyorum ama bende pirelli var oda kesinlikle parasını sonuna kadar hak ediyor bundan sonra da lassa kulanırız neden olmasın;)