PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık 2008 model Grande Punto 1.3 90 HP

ekorkut
08/04/2008, 17:12
Arkadaşlar, arabamı tamamiyle keyfe keder olarak satılığa çıkarıyorum. Aracım 4000 km' yi yeni geçti. Çok titiz bir kullanıcı olduğum için 3500 km de ilk yağını ve filtrelerini, Ankara Kartaş' ta değiştirdim. Aracım 1.3 90 HP Active olmasına karşın, ABS, ASR, ESP, HILLHOLDER, MSR, HBA(bunlar eski modellerde güvenlik paketi olarak opsiyondu), 3 satır yol bilgisayarı, gövde rengi ve ısıtmalı yan aynalar, aydınlatmalı direksiyondan kumanda butonları gibi, bazı dynamic versiyonlarda bile olmayan artıları mevcuttur.

Araba çok dikkatli ve özenli kullanılmış olup, 3500 km yapılana kadar 3500 devir geçilmemeye dikkat edilmiş, box chip vesaire takılmamış, her defasında 10ppm Petrol Ofisi yakıt alınmış, ısıtmadan kesinlikle zorlanmamış, stop etmeden önce turbo yağlamasına her defasında dikkat edilmiş, her defasında fırçasız ve püskürtme yöntemi ile yıkama yapılmıştır. Orjinallik bozulmasın diye hediye edilen park sensörleri bile taktırılmamıştır. Yaza girerken Fiat Kasko' nun hediyesi olan araç boya koruma da yaptırılacaktır.

En önemli belirtilmesi gereken konulardan biri de, arabam 5 sene garantilidir. Daha 3-4 aydır biniyorum. Nereden baksanız 4 bucuk sene garantisi devam ediyor.

Arabam titanyum gri 5 kapı olup, kaza boyayı bırakın, rötüş fırçası değmemiştir. En ufak bir park tıklaması bile yoktur. Arabamı servisten sıfır alırken bile boya kalınlık cihazı ile herhangi bir boyama olup olmadığına dair kontrolü bizzat kendim yaptım.

Şu andaki Fiat liste fiyatı 32580 YTL görünmektedir. Aracıma istediğim fiyat 28500 YTL dir. Aracımı satılığa çıkarmamdaki sebep, Eylül sonu gibi yaklaşık 3 seneliğine yurt dışına iş sebebi ile çıkacak olmamdır. Bu durumu zaten zamanında bilmiş olsam hiç gidip de araba almazdım. Açıkçası satılırsa satılır satılmazsa kapalı garajıma koyarım, yurt dışı dönüşümde binerim diye düşünüyorum.

Kimse ile fiyat konusunda muhattap olmamak için şu anda gidip de hiçbir ilan sitesine arabamı koymadım. Sadece buradan gören arkadaşlar, yine Grande Punto satın alacak başka tanıdıklarına tavsiye edebilirler diye düşündüm. Aracımı sadece haftasonu gösterebilirim. Hafta içi de kullanılmıyor ve emniyetli bir park yerinde muhafaza ediliyor.

Hatırlatmak isterim ki arabamı kredi kullanarak satın aldım ve daha 8 taksidim daha var. Arabaya alıcı çıkarsa hemen peşin para krediyi kapatıp satışa uygun hale getirebilirim.

Saygılarımla,

ekorkut
08/04/2008, 18:42
Arkadaşlar arabanın satışı dışındaki konular için lütfen bana özel mesaj veya ekorkut@hotmail.com dan ulaşınız.

dejavu
08/04/2008, 23:05
ama zaten pazarlıkla o fiyatlara yakın sıfır alınır diye düşünüyorum.. yanlış anlama ama ben 1000 ytl daha verir pazarlık da yapar sıfırını alırım.. ama beni yanlış anlama lütfen...

KaMiKaZe
08/04/2008, 23:43
28 şubat siparişli 29700 sp paketi ve sensör olmadan 1.3 mj 90bg dynamic fiyatı. gerçi fiyatlara baya zamlandı ama genede liste fiyatından kimsenin araba alacağını düşünmüyorum :D

bu arada yazmayı unutmuşum 3kapı fiyatı arada 800-1000ytl kadar oynuyor 5kapı ile

ekorkut
09/04/2008, 08:54
Fiyatta bir miktar elbette pazarlık var. Sıfır almak da bir risk. Bunun 2 satırı var, aydınlatmalı direksiyonu var. Sıfır alıp da sonra forumlarda ağlamak var neden 2 satır geldi diye...)))))))))
Dediğim gibi fiyatta ikramım olacaktır. Bunun dışında satılmazsa satılmasın açıkçası hiçbir ihtiyacım da yok arabadan gelecek olan paraya. Alacak olan gitsin fiyat alsın sonra konusalim.

Şunu net bir şekilde söylüyorum. Alıcısına fiyat konusunda yardım edeceğim. Ama müşteri olmadan fiyat konusunda yorum yapılmasını istemiyorum.

Not: Aracım zaten 5 kapı. Yani 3 kapıya göre 1 milyar da daha pahalı. Kamikaze arabayı 3 kapı düşünerek bu konuda yorum yaptı sanırım.

ABNEW
09/04/2008, 16:08
Emre aracını titiz kullandığın belli, umarım istediğin fiyata kısa sürede satarsın...

mustafaf
09/04/2008, 18:59
ısın sevındırıcı kısmı kotu bırsey ıcın satmıyorsun. hayırlı satıslar abı ınsallah ıstedın fıyata satarsın...

ekorkut
09/04/2008, 21:01
Arda ve Mustafa, teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Kısmet bakalım şimdiden kulağının bir köşesine girsin de böyle bir punto nun satılık olduğu, yaza bakarız müşterisi çıkarsa veririz çıkmazsa bineriz.

ABNEW
09/04/2008, 21:55
Emre, çevremde alıcı olursa tavsiye ederim tabi, hayırlısı diyelim:)...

rubin_e
16/04/2008, 12:08
Dostum Haziran başı gibi araç almayı düşünüyorum. Eğer satmamış olursan konuşabiliriz ikinci olarak ta resimlerini koysan çok memnun oluruz valla..:)

Genius
16/04/2008, 12:46
Dün 15 nisanda fiat %2 ikinci bir zam daha yaptı, ay sonuna kadar yada mayıs ayında bir %2 daha gelecek ;) Yaz sonuna kadar toplam artış %11-12 civarında olacak...

multijet 75 hp active fiyatı 31.000 lira.

ekorkut
16/04/2008, 16:37
Engin Bey, zamlı fiyatlar sanırım daha Fiat' ın sitesine yansımamış. Araçla ilgilenen arkadaşlar email adreslerini yazarlarsa arabamın fotolarını gönderebilirim.
İlginize teşekkürler

Auto engineeR
16/04/2008, 17:02
walla kendi gözümle gördüm, kendimden daha titiz biri kendisi :D
sıfırdan farksız diyebilirim kesinlikle. arabanın üstüne öyle titriyor ki :)

inşallah istediğin fiyata satarsın abi

ekorkut
16/04/2008, 17:26
Sağolasın Alpercim yaa...))

rubin_e
17/04/2008, 17:45
abanozeren@hotmail.com adresine fotoları yollarsan memnun olurum arkadaşım...

KaMiKaZe
17/04/2008, 20:14
emre ben fiyatla ilgili yorum yapmadım sadece bilgilendirme yaptım :D umarım değerinde bir satış olur hayırlı satışlar

alican35
21/04/2008, 12:14
Arkadaşlar, arabamı tamamiyle keyfe keder olarak satılığa çıkarıyorum. Aracım 4000 km' yi yeni geçti. Çok titiz bir kullanıcı olduğum için 3500 km de ilk yağını ve filtrelerini, Ankara Kartaş' ta değiştirdim. Aracım 1.3 90 HP Active olmasına karşın, ABS, ASR, ESP, HILLHOLDER, MSR, HBA(bunlar eski modellerde güvenlik paketi olarak opsiyondu), 3 satır yol bilgisayarı, gövde rengi ve ısıtmalı yan aynalar, aydınlatmalı direksiyondan kumanda butonları gibi, bazı dynamic versiyonlarda bile olmayan artıları mevcuttur.

Araba çok dikkatli ve özenli kullanılmış olup, 3500 km yapılana kadar 3500 devir geçilmemeye dikkat edilmiş, box chip vesaire takılmamış, her defasında 10ppm Petrol Ofisi yakıt alınmış, ısıtmadan kesinlikle zorlanmamış, stop etmeden önce turbo yağlamasına her defasında dikkat edilmiş, her defasında fırçasız ve püskürtme yöntemi ile yıkama yapılmıştır. Orjinallik bozulmasın diye hediye edilen park sensörleri bile taktırılmamıştır. Yaza girerken Fiat Kasko' nun hediyesi olan araç boya koruma da yaptırılacaktır.

En önemli belirtilmesi gereken konulardan biri de, arabam 5 sene garantilidir. Daha 3-4 aydır biniyorum. Nereden baksanız 4 bucuk sene garantisi devam ediyor.

Arabam titanyum gri 5 kapı olup, kaza boyayı bırakın, rötüş fırçası değmemiştir. En ufak bir park tıklaması bile yoktur. Arabamı servisten sıfır alırken bile boya kalınlık cihazı ile herhangi bir boyama olup olmadığına dair kontrolü bizzat kendim yaptım.

Şu andaki Fiat liste fiyatı 32580 YTL görünmektedir. Aracıma istediğim fiyat 28500 YTL dir. Aracımı satılığa çıkarmamdaki sebep, Eylül sonu gibi yaklaşık 3 seneliğine yurt dışına iş sebebi ile çıkacak olmamdır. Bu durumu zaten zamanında bilmiş olsam hiç gidip de araba almazdım. Açıkçası satılırsa satılır satılmazsa kapalı garajıma koyarım, yurt dışı dönüşümde binerim diye düşünüyorum.

Kimse ile fiyat konusunda muhattap olmamak için şu anda gidip de hiçbir ilan sitesine arabamı koymadım. Sadece buradan gören arkadaşlar, yine Grande Punto satın alacak başka tanıdıklarına tavsiye edebilirler diye düşündüm. Aracımı sadece haftasonu gösterebilirim. Hafta içi de kullanılmıyor ve emniyetli bir park yerinde muhafaza ediliyor.

Hatırlatmak isterim ki arabamı kredi kullanarak satın aldım ve daha 8 taksidim daha var. Arabaya alıcı çıkarsa hemen peşin para krediyi kapatıp satışa uygun hale getirebilirim.

Saygılarımla,

Ekorkut Arkadaşım,
foruma yeni üye oldum, iyi temiz bir Grande Punto almak niyetindeyim ve ank. da ikamet ediyorumç
Senin araban şu an nerede bulunuyor ?
Mail adresim alican35@hotmail.com , resimleri varsa yollarsan sevinirim, ayrıca mailine mümkün olan en son fiyatı da yazarsan irtibata geçelim..
Saygılar

ekorkut
22/04/2008, 14:16
Ekorkut Arkadaşım,
foruma yeni üye oldum, iyi temiz bir Grande Punto almak niyetindeyim ve ank. da ikamet ediyorumç
Senin araban şu an nerede bulunuyor ?
Mail adresim alican35@hotmail.com , resimleri varsa yollarsan sevinirim, ayrıca mailine mümkün olan en son fiyatı da yazarsan irtibata geçelim..
Saygılar

e-mail attım.

ekorkut
27/07/2008, 10:27
Arkadaşlar konuyu güncelleyelim. Sene sonunda yurt dışına çıkmak dışında aynı zamanda mevcut sahip olduğum evimi de değiştirmek gibi planlarım var.
Tekrardan güncel ve satılık. Arabanın durumunda 10.000 km yi yeni geçmesi dışında herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır. Salı gününe randevu aldım 10.000 bakımı da yapılacaktır. Ayrıca araç yeni sahibine Kaskomun hediyesi olan boya koruma ile birlikte gidecektir. Fiyat olarak 27.000 düşünüyorum, gerçek alıcısına bir miktar ikramım olacaktır. 5 aylık kredi taksidim var. Alıcıyla anlaşıp önce bu borcu kapatıp sonra da satışını derhal verebilirim.

AGUS
27/07/2008, 13:41
bir de gp nizin fotolarını görsek daha etkili olurdu diye dşünüyorum şimdiden hayırlısı olsun... :)