PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Bursa Yönetimi Seçiyoruz...

Sezgintr
07/04/2008, 10:24
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar diliyorum. Herkesin bildiği gibi Bursa yönetimi şuanda benim. İşlerimin yoğunluğundan ve yakında söz nişan v.s gibi bi durumum olmasından dolayı foruma çok fazla vakit ayıramıyorum.

Bursa olarak artık çok güzel işlere imza atmaya başladık. Bu güzel ortamın bozulmadan devam etmesini herkesten çok istiyorum. Bu sebepten dolayı aramızda konuşup anlaşıp yeni bi Bursa yönetim ekibi seçelim. Çünkü aramıza yeni katılan arkadaşlarımız oldu belki onların daha iyi bi fikri vardır.

Sözün özü Bursa yönetime talip olan arkadaşlarımız varsa bu topikte tartışalım ve yeni bir yönetim ekibi seçelim.

https://img210.imageshack.us/img210/6546/05042008116wt4.jpg

misafir3
07/04/2008, 10:34
hadı hayırlısı olsun bakalım neler cıkacakk..ortayaa.

yucelakar
07/04/2008, 13:30
aman sakın işi siyasiler gibi yapıp sonradan bölünmeyelim başkanı destekleyenler ve diğer başkan adayını destekleyenler diye :D aslında bu seçimin sonucu şimdiden kesin sayılır

ayrıca resim çok güzel açıdan çekilmiş eklediğin için tşkr

efekayhan
07/04/2008, 13:34
arkadaşlar kolay gelsin yeni yönetime başarılar

dogu
07/04/2008, 19:36
bursa için hayırlı ugurlu olsun.

İbrahimKC
07/04/2008, 21:06
Şimdiden seçilecek arkadaşlara hayırlı olsun..

Bursa ve çevresi son zamanlarda süper işlere imza atıyor. Umarım ki bu birliktelik artarak devam eder...Herkese teşekkürler...

yucelakar
08/04/2008, 00:46
bence semih arkadaşımızın (herby ) yaptığı teklif gayet mantıklı. zaten erol abi kensinin de dediği gibi bu işler gönül işi diyerekten elinden gelen çabayı gösteriyo . benim fikrim de onun başkanlığının yanında bir de yönetici olması. çünkü erol abi yi yönetici seçtiğimizde bu işi farkında olmadan tamamen onun üstüne yıkmış oluruz . ama birde yanına yönetici seçersek bu kişi bu işe zaten gönüllü olacağından bursa için daha faydalı olur diye düşünüyorum. zaten erol abinin bu tip bir yöneticiliği pek umursamadığını hepimiz biliyoruz . yönetici olarak semih in yerine başka adaylarda çıkarsa bunları arasında değerlendiririz. ama bence bu yol gayet mantıklıdır. zaten buluşmalara sürekli katılan her arkadaşımız bir yönetici benim gözümde .ama erol abi derse ki ben yönetime tek başıma adayım diye en başından beri olduğu gibi desteğim onadır.

dogu
08/04/2008, 18:24
erol abi gönüllerin başkanı zaten bunda kimsenin tereddütü yok,eger işlerinin yogunlugundan dolayı kabul etmiyorsada saygı duymak lazım,semihin söyledigide gayet mantıklı şimdi diger adayları görmek lazım,kimin içinde böyle bir istek varsa çekinmeden paylaşsın hepimiz arkadaşız kimse kimseyide çekemeyecek degil

yucelakar
08/04/2008, 19:12
evet yönetim grubu olması mantıklı en azından darılma çıkmaz aramızda hemde daha aktif bir yönetim olur

shadow
08/04/2008, 20:09
Merhaba arkadaşlar,
Bütün arkadaşlar güzel ve mantıklı yazılar yazmış ama semihin dediği gibi herkes başkan olarak erol arkadaşımızı görüyor,ama erol'unda işlerinden dolayı bu işe sıcak bakmıyor sanırım.onun için derimki zaten bütün toplantı ve buluşmalara aşağı yukarı gelen arkadaşlar belli(burda diğer üye arkadaşları saf dışı ettiğim anlaşılmasın sakın).Bütün bu arkadaşlarla bir gün (Özdilek olabilir)akşam yada gündüz fark etmez buluşup bu konuyu en azından eğrisiyle doğrusuyla konuşup,kimin ne yapacağı kimin ne yapamacağına karar verilmesi,ayrıca eski yönetiminde fikirleri alınarak bir karar verilmesi bence daha mantıklı olacağının kanısındayım.
En azında sitede bu konuda boşuna görüntü kirliliğine yol açmamamış oluruz.
Tabiki bu benim şahsi düşüncem.Diğer arkadaşlarında düşünce ve yorumlarına her zaman saygılıyız tabiki.
Bu konuda buluşma içinde ayrı bir topik açabiliriz bence.

Tüm arkadaşlara hayırlı akşamlar.

yucelakar
08/04/2008, 23:41
ben bu siteye üye olup buluşmalara katılmaya başladığım ilk günden beri erol abiden sonra buluşmaların gerçekleşmesi için en çok çabalayan kişi crow olmuştur.(tabiki yeni üyelerimizde şu an bu konuda çaba gösteriyolar ona lafım yok) eğer yeni bir yapılanmaya gideceksek onunda söz sahibi olacağı bir yapılanma olmalıdır diye düşünüyorum. ama bence mevcut düzeni bozmaya gerekyok. çünkü şu an herkes bir başkan gibi çalışıyor ve son zamanlarda en ii işlere bursa grubu olarak biz imza atıyoruz. kısacası ben son birkaç aydır olduğu gibi herkesin başkan olduğu düzenin ddevam etmesi taraftarıyım.çünkü hem ii işler yaptık hemde en ufak bir anlaşmazlığımız olmadı.

eril_83
11/04/2008, 00:59
su aralar islerimin ( fabrikada yeni model calismasi ve haftada 6 veya 7 gun calismam gerekiyor ayrica 3 vardiye calisiyorum ) yoğun olduğunu ve bu yüzden böyle bir görevi üstlenmemin bana gore zor olacagini semihte yazmisti .Ama yinede secilecek arkadaslara ve butun kardeslerime her konuda elimden ne gelirse herseyi yapmaya hazirim.
bu goreve beni layik goren herkese ayrica tesekkur ederim ...
saygilar

rusen_vatansever
12/04/2008, 23:30
bende erolun başkan olması taraftarıyım. sonuçta forumda herkes elinden geldiği kadar çalışıyor. başkanlık yapması için gereken zamanı bulacağını inanıyorum.

stevenbursa
14/04/2008, 21:26
uzun zamandır aktif değilim umarım bundan sonra olurum ama sorun yoksa şuanki yönetimin devam etmesini isterim