PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konu Başlıklarında Değişiklik Yapılması

Genius
28/03/2008, 20:04
Ben otomobilimde yaptığım değişiklikleri yeni konu açmaktansa kendi araç tanıtım konumdan devam etmeyi tercih ediyorum ancak yeni değişiklikleri konu başlığında duyurmak istediğimde hiçbir şekide müdahale edemiyorum. Bu konu ile ilgili bir opsiyon mevcut mu, yoksa bu şekide devam etmek durumundamıyız ? Teşekkürler...

bahcelili_ali
28/03/2008, 20:32
aynen katılıyorum

erdiyilmaz
28/03/2008, 22:46
bu özeLLik var da dikkatLerden kaçmış oLabiLir, hatırLatmakta fayda var.

konunuzun buLunduğu forum'a girip, yazıLan konuLarın ListeLenmesini sagLayın. kendinize ait konunun buLundugu aLanda çift tıkLayın başLık düzenLenebiLir haLe geLecektir. yeni başLığınızı yazıp, boş aLanda bir kere tıkLayın. hepsi bu kadar ; )

resmi ekLiyorum;

https://img141.imageshack.us/img141/8343/adszdc7.jpg

yine de konu başLığı editLemeLerinde sorun yaşarsanız, forum'da iLgiLi arkadaşLara mesaj atmanız yeterLidir.

keyifLi forumLar.

anvil
29/03/2008, 12:10
normal üyeler bunu yapabiliyor mu Erdi?

konunuzun bulunduğu bölümün yetkisine pm atın. konu başlığınız düzeltilir.

erdiyilmaz
29/03/2008, 12:14

evet yapabiLiyor.

Genius
29/03/2008, 14:48
bu özeLLik var da dikkatLerden kaçmış oLabiLir, hatırLatmakta fayda var.

konunuzun buLunduğu forum'a girip, yazıLan konuLarın ListeLenmesini sagLayın. kendinize ait konunun buLundugu aLanda çift tıkLayın başLık düzenLenebiLir haLe geLecektir. yeni başLığınızı yazıp, boş aLanda bir kere tıkLayın. hepsi bu kadar ; )

resmi ekLiyorum;

https://img141.imageshack.us/img141/8343/adszdc7.jpg

yine de konu başLığı editLemeLerinde sorun yaşarsanız, forum'da iLgiLi arkadaşLara mesaj atmanız yeterLidir.

keyifLi forumLar.

Detaylı bir açıklama olmuş teşekkür ederim, ancak, tarif edildiği şekide çift tıklama neticesinde browser belirli bir süre sonra konu içeriğinin yer aldığı linke gidiyor ve update yapamıyorsunuz. Çözüm olarak bir notepad dosyası açtım ve yazmak istediğim başlığı orada yazıp copy paste yöntemi ile hallettim.

Ben her başlık değişim talebim için sürekli yönetimdeki arkadaşlara mesaj atılmasına sıcak bakmıyorum, her an aklıma birşey gelebiliyor, sizinde işiniz gücünüz var :D

erdiyilmaz
29/03/2008, 15:12
Detaylı bir açıklama olmuş teşekkür ederim, ancak, tarif edildiği şekide çift tıklama neticesinde browser belirli bir süre sonra konu içeriğinin yer aldığı linke gidiyor ve update yapamıyorsunuz. Çözüm olarak bir notepad dosyası açtım ve yazmak istediğim başlığı orada yazıp copy paste yöntemi ile hallettim.

tam yazının üzerine tıkLamanıza gerek yok, Linkin oLdugu yazı üstüne çift tıkLarsanız, o Linke gitme oLasıLıgı var tabi, ancak; o Linkin buLundugu kutunun herhangi bir açık renkLi boş aLana tıkLarsanız, text box açıLacak ve Link düzenLenebiLir haLe geLecektir. firefox ve internet expLorer'da harhangi bir sorunLa karşıLaşmadım ancak yine de gözden geçireyim..

Genius
29/03/2008, 15:17
o Linkin buLundugu kutunun herhangi bir açık renkLi boş aLana tıkLarsanız

Şimdi oldu ;) gayet başarılı :)