PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GP 5 yıl garanti

yerliplaka34
20/03/2008, 16:36
yeni duydum belkide geç kaldım ama bu yıl alcaklar 5 yıl gazaranti hediyeymiş..

ABNEW
20/03/2008, 17:07
Evet Akın yanılmıyorsam Aralık Ayından beri 2+3 Yıl garantiler....

06kaymak
20/03/2008, 17:25
12. ayda fiat finans ile alinan gp ler icin gecerli diye biliyorum...

ABNEW
20/03/2008, 17:38
12. ayda fiat finans ile alinan gp ler icin gecerli diye biliyorum...

Müslüm kredi kullanmayanları da kapsıyor 5 yıllık garanti.Tabi bu ara değişmediyse...

yerliplaka34
20/03/2008, 19:37
garantisi bitmiş biri olarak bu haber beni üzdü...

ufuk61
20/03/2008, 19:44
yahu bizde şans yok aldık go cıkar cıkmaz 1 yıl sonra ESP yi standar yaptılar bizim modellerde,sonra ben 500 ytl verdim 2 daha garanti uzattım,şimdide bu 5 yıl oldu yok kardeşim bir daha arabayı 2 sen esonra alıcam kesin

KaMiKaZe
20/03/2008, 20:17
arkadaşlar 27 şubat itibariyle koşulları söyleyim.
fiat finans kullansanızda kullanmasanızda 5 yıl garanti hediye.
ayrıca 12 ay %0 faiz (350 ytl banka masrafını saymazsak) 10.000 ytl kredi imkanı

KaMiKaZe
20/03/2008, 20:30
5 yıl iyide 5 yıl garantiyi bozmamayı nasıl başarıcaz onu gerçekten merak ediyorum :D

ERDİ
20/03/2008, 22:35
biz alırken vardı bu kanpanya +3 yıl eklediler garantiye bence güzel bir düşünce bu olay bu kanpanya benim bildiğim peşin alımlardada yararlanılabiliniyor

ABNEW
21/03/2008, 00:18
Evet Erdi siteye biraz önce baktım. Perakende tüm satışlarda garanti 5 yıl, peşin ya da kredili önemli değil...

Ziyaretçi047
21/03/2008, 00:25
valla süper olmuş. yeni alacaklara şimdiden hayırlı olsun. olay sadece gp de mi? hangi markaları kapsıyor? fiat yine atağa kalktı. liderliğe doğru ilerliyor.

IMPERATORE
22/03/2008, 11:53
*4-31 Mart 2008 tarihleri arasında geçerlidir
**Sadece perakende satışlara uygulanır. Fiat Finans'dan indirimli kredi kullanılmaması durumunda Linea Turbo versiyonlara verilen nakit indirim 3.000 YTL, diğer versiyonlara verilen nakit indirim 1.000 YTL tutarındadır. Fiat Finans'dan 15.000 YTL %0 faiz indirimli kredinin geri ödeme vadesi Turbo versiyonlar için 24 ay, diğer versiyonlar için 12 aydır.
*** Sadece perakende satışlara 5 yıl veya 150.000 km. (hangisi önce dolarsa) garanti şeklinde uygulanır.

4 marttan sonra almak lazım heralde, çok şükür ben 15 martta almıştım zaten, bi de 5 yıldan hariç honda gibi 150 bin km garantisi de koymuşlar

bunu belgelemek için acaba ne yapmamız lazım arkadaşlar, atıyorum 3 sene sonra şubat 2008 de alan adamdan farkımız olduğunu göstermek için bi kağıt felan mı vericekler acaba? ben bi servisi ariyim, bişi örenirsem size de yazarım
------------------------
şimdi aradım sordum arkadaşlar, 4 marttan sonra aldığım için 5 yıl garantim varmış:)
bunun için satış danışmanım bir form düzenleyip veriyomuş belge olsun diye.
bizim aldığımız arkadaş izinli olduğu için pazartesi alıcam bende belgeyi kısmetse, bugün verseler hemen gidip alırdık, fiat-göker oto bize 500 metre, ne şans:)

IMPERATORE
25/03/2008, 01:06
Bişey sorucam arkadaşlar. Sitede perakende alım yazıyor. Biz şirket üzerine aldık 1 hafta önce. Müşteri temsilcisi şirket alımlarında olmuyor deyince bende call center ı aradığımda aynı şeyi söylediler. Muhasebeciyi arayıp sordum o da bi anlam veremedi. Bende itiraz ettim, bana perakende teriminin anlamını açıklayın ne biz ne muhasebecimiz bilmiyor dedim. Bakalım kayıt aldılar dönüceklermiş bana güya.
ancak perakende demek perakende demek, kurumsal veya tüzel kişi alımı yazmamışlar.
Yazsalar zaten itiraz edemeyiz adamlar istedikleri gibi kampanya yaparlar diye.
Mantığına gelince hadi şirketler çok km yaparlar diye düşündükleri için yapıyorlar desek zaten 150.000 km sınırı koymuşlar bu sınırı şirket de geçse bireysel alıcı da garanti biticek zaten. Hiç bir anlam veremedim ben şahsen.

Aramızda şirket üzerine alıp da 5 yıl garanti alan var mı?
Sizce de çok mantıksız değil mi?

OzzY
25/03/2008, 21:46
Yazmayı unutmuşlardır bence:D:D
Ben olsam işin peşini bırakmazdım...

irgil
25/03/2008, 22:01
muharrem kardeş bende 28 şubatta aldım ama bibelge düzenlemediler fakat 28 şubatlı fatura var buda bi belge sayılmazmı 5 yıl garantiye

IMPERATORE
26/03/2008, 01:03
Yazmayı unutmuşlardır bence:D:D
Ben olsam işin peşini bırakmazdım...

bende öyle yapıcam ozan kardeş, gittiği yere kadar hakkımız olanı alıcaz inş.

muharrem kardeş bende 28 şubatta aldım ama bibelge düzenlemediler fakat 28 şubatlı fatura var buda bi belge sayılmazmı 5 yıl garantiye

hocam bende tam bilmiyorum. Ancak bu 5 sene garanti mevzuu yeni değil, aralık ayında alanlara da vermişler, ocak şubatta alanlara vermiyeyip tekrar martta alanlara vermeleri mantıksız. Biraz soruştur olmadı tüketici haklarını koruma derneğine felan başvur. İnş. ondan da bi sonuç çıkar

Cole Trickle
26/03/2008, 11:32
Bende şirket adına olan aracımı pazartesi teslim aldım ve bana da garantinin 5 sene olmadığı söylendi. Büyük haksızlık, Fiat'ı kınıyorum...

ekorkut
26/03/2008, 16:10
Vay anasını yaaa...Yine keyfi uygulama yine 2-3 satır muhabbeti gibi birşey bu. Tam kepazelik. Ben de uyarmasam bana da 2 sene verip yollayacaklardı. Elime kaşeli damgalı yazımı aldım 5 sene diye.

IMPERATORE
26/03/2008, 20:00
Bende şirket adına olan aracımı pazartesi teslim aldım ve bana da garantinin 5 sene olmadığı söylendi. Büyük haksızlık, Fiat'ı kınıyorum...

cem bey sizde benim gibi call centeri arayıp sprunu belirtin, perakende satışlara demiş, kurumsal olan satışlara yok yazmıyor sitede. Sorunu geçiştirmek isterlerse kayda almalarını söyleyin. Ben öyle yaptım aramalarını bekliyorum

Cole Trickle
27/03/2008, 11:10
Arayıp konuştum. Şirketimin bütün araçları doblo ducato. Yoldan geçerken uğrayıp 1 tane araç alanlara 5 sene. Benim fiat filom var, bana 2 sene...
Anlayabilmek gerçekten mümkün değil. Kayda aldılar, bakalım nasıl değerlendirecekler...

IMPERATORE
28/03/2008, 01:24
Arayıp konuştum. Şirketimin bütün araçları doblo ducato. Yoldan geçerken uğrayıp 1 tane araç alanlara 5 sene. Benim fiat filom var, bana 2 sene...
Anlayabilmek gerçekten mümkün değil. Kayda aldılar, bakalım nasıl değerlendirecekler...

hayırlısı ama peşini bırakmayalım, perakende yazmış bi yanlış var sonuçta.
benim 2 gün oldu hala aramadılar herifler bakalım

Cole Trickle
28/03/2008, 10:56
Az önce bana geri döndüler ve aracımı filo indirimi ile aldığım için 5 sene garanti veremeyeceklerini belirttiler. (Ucuz almama uyuz olmuşlar herhalde)
Bende bundan sonraki araç alımlarımda onların bu jestini !!! mutlaka göz önünde bulunduracağımı söyledim.
Eğer filo indiriminden yararlanmasaymışım şirket adına olduğu halde 5 sene garanti verebilirlermiş ama...
Bana vermediler, umarım sana veririler...

IMPERATORE
28/03/2008, 19:51
Az önce bana geri döndüler ve aracımı filo indirimi ile aldığım için 5 sene garanti veremeyeceklerini belirttiler. (Ucuz almama uyuz olmuşlar herhalde)
Bende bundan sonraki araç alımlarımda onların bu jestini !!! mutlaka göz önünde bulunduracağımı söyledim.
Eğer filo indiriminden yararlanmasaymışım şirket adına olduğu halde 5 sene garanti verebilirlermiş ama...
Bana vermediler, umarım sana veririler...

hacı bizde filo indirimi yok, ama filoya benzer bi indirim alıyoduk, ancak sonra kredi kullandığımız için bu indirimi alamıyacağımızı söylediler. Bizde almadık yani normal fiyatından sattılar, dolayısıyla sana dediklerini bana diyemezler, affetmem, ancak sana dedikleri de saçma, öyle bi madde yok, 5 yıl garanti şartlarında indirimli alanlara uygulanmaz demiyor, bende tüketici haklarına başvur