PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bravonun reklam filmini beğendiniz mi?

baris
15/03/2008, 22:25
arkadaşlar bravo reklam filmini ben beğenmedim. sizlerin görüşü nedir acaba?
hatta mod arkadaşlar bir anket yapabilirler mi acaba?
gp nin reklam filmi daha güzeldi.

Dikici
15/03/2008, 22:34
Bence güzel. gp nin ki klasik tarlaların ortasında güneşin parlattığı helikopter çekimi hareketli araba idi.brawonunki sırdaşı old. belli edici cinsten

punto35
15/03/2008, 22:49
katılıyorum bende beğenmedim izlerken insanın başı dönüyo herşey tersten tersten:D

baris
15/03/2008, 22:54
ya bu araba sıradışılara ya sanırsam biz biraz fazla sıradanız onun için beğenmedik. Yanlış anlamayasın adaşım :)

Ah-MeT
15/03/2008, 23:02
başı donuyor insanın yaw izlerken :)

serotizm
15/03/2008, 23:18
karman çorman birşey olmuş. Arabanın neye benzediği anlaşılmıyor bile... Sürekli hareket halinde, doğru dürüst göremiyorsun.
Bir VW'nin reklamlarına bakın bir de bizimkilere...
GP ve Linea reklamlarını da beğenmemiştim.

Fuzuli
16/03/2008, 09:23
Reklamı beğenmedim.
Panolarda asılı bravo fotoğrafları da orantısız geldi bana...Araba top gibi gözüküyor Armadillo mübarek..
Oysa daha Türkiye'ye gelmeden önce forumda gördüğüm fotoğrafları daha güzeldi....
Klasik fiat sorunlarından birisi sanki...Okyanusu geçip derede boğulmak..
Bu marka zihniyeti yüzünden arkadaşıma arabamın artılarını anlattığımda bile dinlemiyor...Fiat diye kestirip atıyor..
Ama VW,audi gibi arabaları hiç test etmemiş olmamasına rağmen ne kadar sağlam oldukları konusunda iddiaya bile girebiliyor...

goldumut
16/03/2008, 17:50
valla acıkcası bende begenmedım arac tam gozukmuyor..en can alıcı noktası ıc mekanı bravonun ama reklamda ondan ız yok:)reklamı VW yapıyor:)

alpbal
16/03/2008, 18:47
gerçek üstücülük kullanmışlar, ama dediğiniz gibi çok sanatsal en azından araba reklamı için müşteri reklamın sanatsallığına bakmayacaktır.... sonuçta salvador dali resmi almıyorlarrrr.....reklamda karın doyurmaz...yenilikler hakkında bir şey içermiyor...

Cnyt01
16/03/2008, 23:45
cok sıradısı ! ewt arabayı gorcem dıe basımı sola assa dogru egıorm fln .D sekılden sekle gırıorz sıra dısı olduk walla .)

mustafaf
22/04/2008, 17:42
bı yere dıkkat veremıyorsunkı reklamda. her tarafı oynuyo reklamın asagı yukarı yukarı asagı :D:D:D