PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Havalandırmadan gelen kötü koku

PuNTo
09/03/2008, 19:49
Arkadaşlar aracımda son zamanlarda sorun olan bir problemim var Polen filtremi yeni değiştirmeme rağmen normal havalandırmada hiçbir sorunum yok fakat klimamı açıp bir mühdet sonra kapatıp normal havalandırma durumunda acımsı küf,rutubet gibi bir koku geliyor bu nedendir nasıl çözülür önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

pdr42
09/03/2008, 19:57
alakalımıdrı bilmiyorum ama debiyas balatasıda sorun olmus olabilirmi

nyesilyurt
09/03/2008, 20:52
klima gazına hiç baktırdın mı? uzman değilim ama bir baktırırsan iyi olabilir.en iyisini sevis bilir tabiki

PuNTo
09/03/2008, 21:23
alakalımıdrı bilmiyorum ama debiyas balatasıda sorun olmus olabilirmi

Hayır debriyaj baskı balata kokusu değil.

klima gazına hiç baktırdın mı? uzman değilim ama bir baktırırsan iyi olabilir.en iyisini sevis bilir tabiki

Klimamın soğutmasında bir problemim yok

delimavi
10/03/2008, 12:48
arkadaşım benimde başıma bir kere böyle bir olay gelmişti servis hemen polen filitresini değiştirdi ama sorun yine devam etti.Daha sonra kendi çabamla olayı çözdüm arabanın kaputunun içine motorun üstüne doğru ağaç yaprakları girmiş
ve bunlar motorun sıcaklığı ile erimiş havalandırmayı açınca tabi doğal olarak bu koku direk içeri giriyordu motorun üzerindeki yaprakları temizledim ve koku bir süre sonra kendiliğinden geçti

OzzY
10/03/2008, 16:08
polen filtresini değiştirince havalandırmayı açıtığımda daha önce hiç olmayan çok güzel bi koku dolmaya başladı arabanın içi...
gerçi 1 ay oldu gitmiştir heralde:D

polen filresini daha sık değiştirmeye karar verdim
enazından 2 sene fazlaymış :D:D