PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.yıl bakımı

pasific
05/03/2008, 10:00
Dün İstanbul mahmutbeyde bulunan erkay'da aracımın 1.yıl bakımını yaptırdım km henüz 10800 buna rağmen araç bakımı 262 tytl tuttu
yağ değişimi
yağ filtresi
hava filtresi
polen filtresi
bujiler
ve fren temizlikleri

ayriyetten garantiden arka kapılarla ilgili sorunum giderildi. sorunun kapı açmöa tellerinin uzun olmasından kaynaklandığını ve kısaltıldığını söylediler. Ayrıca direksiyından gelen kütürtü ile ilgili bir problem olmadığını da söylediler. bu şikeyt ile ilgili ikinci seferdir götürüyorum asracı henüz bir sonuç alamadım ama aracın garantisi bitmeden bu işlemi yaptırmak istiyorum.

Bu arada ben aracıma dışarda alarm ve park sensörü taktırdım. aravın garantiden çıkması gibi bir durum söz konusu olmadı bilginize.

Şunu da söyleyim servisten pek mumnun değilim tehditvari konuşmasak aracı aynı gün teslim edemiyeceklerini söylüyorlar sabah 10:00 akşam 18:00 aracı ancak alabildim.

Önerebileceğiniz bir servis varmı bu civarda b,r daha oraya gitmek istemiyorum

goldumut
05/03/2008, 10:23
Dün İstanbul mahmutbeyde bulunan erkay'da aracımın 1.yıl bakımını yaptırdım km henüz 10800 buna rağmen araç bakımı 262 tytl tuttu
yağ değişimi
yağ filtresi
hava filtresi
polen filtresi
bujiler
ve fren temizlikleri

ayriyetten garantiden arka kapılarla ilgili sorunum giderildi. sorunun kapı açmöa tellerinin uzun olmasından kaynaklandığını ve kısaltıldığını söylediler. Ayrıca direksiyından gelen kütürtü ile ilgili bir problem olmadığını da söylediler. bu şikeyt ile ilgili ikinci seferdir götürüyorum asracı henüz bir sonuç alamadım ama aracın garantisi bitmeden bu işlemi yaptırmak istiyorum.

Bu arada ben aracıma dışarda alarm ve park sensörü taktırdım. aravın garantiden çıkması gibi bir durum söz konusu olmadı bilginize.

Şunu da söyleyim servisten pek mumnun değilim tehditvari konuşmasak aracı aynı gün teslim edemiyeceklerini söylüyorlar sabah 10:00 akşam 18:00 aracı ancak alabildim.

Önerebileceğiniz bir servis varmı bu civarda b,r daha oraya gitmek istemiyorum
yağ değişimi
yağ filtresi
hava filtresi
polen filtresi
bujiler
ve fren temizlikleri.... polen fıltresi harıc 140 ytl yaptırdım sanayıde...servıste fıyatlar cok farklı:(

nasıl bu kadar sure suruyor anlamıyorum..yoksa randevusuzmu gııtınız??oyle olsa bıle toplam 2 saat bıle surmuyor bu yazdıgınız ıslemlerr....hayret:))
dıreksıyon konusunun ustune gıdın yoksa pahalıya patlar sıze...

pasific
05/03/2008, 10:27
randevu almıştım ama dediğim gibi kapılarda vardı belkide ondan bu kadar uzun sürmüştür.

Aslında şu kapı ve direksiyon problemlerim olmasa servise gitmeyecektim.

Çok pahalı geliyor bana

goldumut
05/03/2008, 10:54
randevu almıştım ama dediğim gibi kapılarda vardı belkide ondan bu kadar uzun sürmüştür.

Aslında şu kapı ve direksiyon problemlerim olmasa servise gitmeyecektim.

Çok pahalı geliyor bana

yani bencede cok pahalı yani..kdv ustune kdv:)
dıreksıyon problemının ustune gıt.ben gıttım hemen soketı taktılar parcayı sıparıs ettıler..10 gun sonra taktırlar..hemde bedava:)

pdr42
05/03/2008, 21:11
umut senn yaptıgın gibimi yapsak bizde grantiye hiçemi saysak acaba:)

baris
05/03/2008, 22:10
17.02.2008 de Sivas Oto Sabır da 10000 bakımı yaptırdım (yağ + yağ filtresi + hava filtresi + 1 lt antifiriz) . Torpido kapağının sol tarafı hafif esnemişti onu ayarlattım, gösterge panelinin arasına sünger koydurdum 105 ytl tuttu, 242 ytl fazla değilmi.

baris
05/03/2008, 22:12
Pardon yaa sizde bujiler vede polen filtresi de varmış :)

OzzY
05/03/2008, 23:02
yıllık bakımı 20000 bakımı gibi gören servislere acayip sinir oluyorum...