PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kayseri Özarlar'a teşekkür

mavi-punto
03/03/2008, 20:57
Bugün havalandırma için Kayseri Özarlara uğradım. 15 dakika içinde havalandırma difizörünü, rot ayarını ve genel bir gözden geçirme işlemini yaptılar. Daha sonra benimle test sürüşünde bulundular. Ücrete geldiğinde difizörün garantiden değiştiğini, diğer işlemlerin kendi hediyeleri olduğunu söylediler. Bu ilglerinden dolayı Şaban Beye, Metin Ustaya ve diğer çalışanlara sonsuz teşekkürler.

ekorkut
03/03/2008, 21:06
Özarlar hakkında hiç iyi şeyler duymadım. Biryerlerde orjinal diye yan sanayi veya ikinci el malzeme takıp sıfır faturası kestiklerini okumuştum. Çok fazla şikayet alan biryer. Benim çok yakın bir arkadaşımın motorunu da bu şekilde toplamışlardı ve araba yolda motor gümletmişti.
Bizim forumda da bir konu var bunlarla ilgili...

https://forum.grandepuntotr.com/servis/2984-1-3-90-hp-mj-20000-bakimi-ve-uygulanan-ucret-2.html

Al bi tane de burada...Dikkat edin bunlar servis memnuniyetsizliği değil, direk dolandırıcılık ithamları dolu şikayetler..

desibel ; Cinsiyet : Erkek ; Yaş : 32 ; Nereden : Türkiye / Kayseri ; Tarih : 12/05/2005 30/08/2000 tarihinde TOFAŞ ana bayisi ÖZARLAR ltd. şti firmasından TOFAŞ marka 1997 model tipo marka araç satın aldım. Parasını nakit olarak ödedim. Aracın tescilini almak istediğimde vekalet geleceğini söylediler ve zaman istediler. TOFAŞ ana bayisi altında çalışan firmadan sıkıntı olmayacağını düşünerek aracı sattım. Sattığım kişi sonrasında 3 el değişmesi neticesinde son alan şahıstan aracın 01/07/1999 yılından itibaren hacizli olduğunu öğrendim. Araç bu olayın sonucunda şahsıma geri geldi. Ticari ve ahlaki kariyerime zarar gelmemesi için maddi ve manevi kayıplarla aracı geri almak durumunda kaldım. ÖZARLAR firması sahibi Zeki ÖZAR’la konuşmamız neticesinde bu durumu çözeceklerini tahüt etti ve benden zaman istedi. Bu durum üzerine TOFAŞ markası altında çalışan bir firma olduğu için samimi olduklarını ve bu mağduriyetimi gidereceklerini düşünerek bekledim. Sürekli ısrarla gitmeme rağmen bu zamana kadar hiçbir gelişme olmadı. Sonucunda telaffuzundan dahi rahatsız oluyorum dolandırıldığımı anladım. Sonucunda yasal haklarım için mahkeme yollarına başvurdum. Bu olayların neticesinde TOFAŞ ismini kullanarak bir çok kişilere hacizli araç sattıklarını ve bu kişilerin yasal yollarla zararlarını alabildiklerini öğrendim. Bu gelişmelerin hepsi belgeli ve ispatlıdır. Böyle olayların neticesinde TOFAŞ gibi bütün yurtta isim yapmış ÖZARLAR ltd. şti sahibi Zeki ÖZAR’ın bu denli rahat hareket etmesi hayli şaşırtıcıdır. Bu mağduriyetimin ve geçen beş yıl süre içerisindeki zararlarımın telafisi için yasal yolları ve böyle bir durum karşısında başka kişilerin dolandırılmasına müsaade etmemek için gerek basın gerek. İnternet. vb. yolları sonuna kadar tüketeceğim.TOFAŞ gibi bir firmanın yetkililerinin duyarsız kalmayacağınıda düşünüyorum. Bu durumu değerlendirmeniz ve gereken özeni göstereceğiniz için teşekkür eder başarılar dilerim..
isim
Telefon:0 544 Adres: Melikgazi KAYSERİ

ekorkut
03/03/2008, 21:13
Özarlar hakkında hiç iyi şeyler duymadım. Biryerlerde orjinal diye yan sanayi veya ikinci el malzeme takıp sıfır faturası kestiklerini okumuştum. Çok fazla şikayet alan biryer. Benim çok yakın bir arkadaşımın motorunu da bu şekilde toplamışlardı ve araba yolda motor gümletmişti.
Bizim forumda da bir konu var bunlarla ilgili...

https://forum.grandepuntotr.com/servis/2984-1-3-90-hp-mj-20000-bakimi-ve-uygulanan-ucret-2.html

Al bi tane de burada...Dikkat edin bunlar servis memnuniyetsizliği değil, direk dolandırıcılık ithamları dolu şikayetler..

desibel ; Cinsiyet : Erkek ; Yaş : 32 ; Nereden : Türkiye / Kayseri ; Tarih : 12/05/2005 30/08/2000 tarihinde TOFAŞ ana bayisi ÖZARLAR ltd. şti firmasından TOFAŞ marka 1997 model tipo marka araç satın aldım. Parasını nakit olarak ödedim. Aracın tescilini almak istediğimde vekalet geleceğini söylediler ve zaman istediler. TOFAŞ ana bayisi altında çalışan firmadan sıkıntı olmayacağını düşünerek aracı sattım. Sattığım kişi sonrasında 3 el değişmesi neticesinde son alan şahıstan aracın 01/07/1999 yılından itibaren hacizli olduğunu öğrendim. Araç bu olayın sonucunda şahsıma geri geldi. Ticari ve ahlaki kariyerime zarar gelmemesi için maddi ve manevi kayıplarla aracı geri almak durumunda kaldım. ÖZARLAR firması sahibi Zeki ÖZAR’la konuşmamız neticesinde bu durumu çözeceklerini tahüt etti ve benden zaman istedi. Bu durum üzerine TOFAŞ markası altında çalışan bir firma olduğu için samimi olduklarını ve bu mağduriyetimi gidereceklerini düşünerek bekledim. Sürekli ısrarla gitmeme rağmen bu zamana kadar hiçbir gelişme olmadı. Sonucunda telaffuzundan dahi rahatsız oluyorum dolandırıldığımı anladım. Sonucunda yasal haklarım için mahkeme yollarına başvurdum. Bu olayların neticesinde TOFAŞ ismini kullanarak bir çok kişilere hacizli araç sattıklarını ve bu kişilerin yasal yollarla zararlarını alabildiklerini öğrendim. Bu gelişmelerin hepsi belgeli ve ispatlıdır. Böyle olayların neticesinde TOFAŞ gibi bütün yurtta isim yapmış ÖZARLAR ltd. şti sahibi Zeki ÖZAR’ın bu denli rahat hareket etmesi hayli şaşırtıcıdır. Bu mağduriyetimin ve geçen beş yıl süre içerisindeki zararlarımın telafisi için yasal yolları ve böyle bir durum karşısında başka kişilerin dolandırılmasına müsaade etmemek için gerek basın gerek. İnternet. vb. yolları sonuna kadar tüketeceğim.TOFAŞ gibi bir firmanın yetkililerinin duyarsız kalmayacağınıda düşünüyorum. Bu durumu değerlendirmeniz ve gereken özeni göstereceğiniz için teşekkür eder başarılar dilerim..
isim
Telefon:0 544 Adres: Melikgazi KAYSERİ

Eğrisini doğrusunu bilmeden kimseyi hiçbir şekilde bu şekilde suçlamak istemem fakat biryerlerde yazılıp çizildiyse en azından insanların duymaya bilmeye hakkı var diye düşünüyorum.

mavi-punto
08/03/2008, 08:26
Ben servis elamanı degilim, araçımla ilgilendikleri için teşekür ettim..Ben melikgazi mustafa eminoglu a. lisesinde öğretmenim ,servis sahibini enfazla araç alırken uzaktan gördün.serviste benimle ilgilenlere teşekür ettim.Emre o konuda bilgim yok..benim bildigim ruhsatta banka kıredisinde oldugu gibi hipotek varsa ruhsatta işlenir ...Borcu olan araçta alınmaz. Kayseride tanver vardı kapandı özarlar tek kaldı.Keşke bizimde diger iller gibi servis seçme imkanımız olsa ..10 KM bakımında 87 ytl yaptırdım..araçım şu an 17240km de mayısta 20000 olur ozaman fiyatı yazarım.

mavi-punto
06/06/2008, 14:52
EMRE BEY :bu gün ben servise gittin ve yukarda yazılanları kendilerine okuttum..bana mahkeme kararlarını gösterdiler.araç birbaşkasından takas alınmış ..kayseri emekte muzik sistemi satan sahıs arabayı almış...1 yıla yakın arabayı üzerine alması için sahsın beşinda koşmuşlar.arabayı üzerine almak istememiş..araba şu anda özarlarda yeşil renk 2000 motor tipo bana aracı gösterdiler ..paramızı almak için arabaya el kodurduk dediler..tofaşın tüm olanlardan haberi var dediler.tazmınat davası devam ediyormuş..paramızı alamıyoruz sahıs icradan kaçıyor dediler..
sizden ricam hemen insanları ve kurumları suçlamayın...ben 20000 bakıbını 285 ytl ye yaptırdım güncelleme işlemi yapıldı ,motor yıkandı araç içdış temizligi yapıldı, firen balataları yeniymiş..10-20 bin arası gider dediler..baş usta metin beye ve çalışanlarına teşekür ederim..biraz hızlı yazdım imla hataları için özür dilerim..

chn73
06/06/2008, 20:01
bende bakımlarımı özarlarda yaptırıyorum ve çok memnunum.

microab
06/06/2008, 22:13
Özarlar da yaptırmıştım 20.000 bakımını (Boya korumayı da oraya yaptırıyordum hep ama son oldu)

Kayseri den Nevşehir e gelene kadar direksiyonumun içine kanarya sıkışmış gibi sesler dinleyerek geldim,

-20.000 olmamış araca carbon-clear yapıldığını söylediler yapmamışlar--rot balansı bozup mahvetmişler--

bana fren balatasının değişmesi halinde ne kadar tutacağı ve değişmediği takdirde ne kadar tutacağını söylemişlerdi,

balatalar değişmemesine rağmen değiştiğinde istenmesi gereken fiyatı istemişlerdi ve kavga gürültü etmişik 2 saat oradakilerle...

Özarlar mı I IHHH...

brvhgt
07/06/2008, 01:18
bu adamlar taaaa izmirde bizi bile kazıkladılar orda bir araç toplattık daha doğrusu öyle sandık neler neler bana göre sahtekarlar en azından bazı çalışanları allah korusun

HKNZHR
07/06/2008, 10:01
araba sektöründe cok fazla yaşanan olaylar bunlar.. A şirketi B şirketi demiyorum.. arabanız varsa insanların gözün sagılacak inek hatta enayinin önde gidenisiniz.. her yerde insanlar size bu gözlerle bakıyor.. o yuzden herzaman işi bilen biri ile birlikte yaptırmak en iyisi.. herekse gecmiş olsun :)

OzzY
07/06/2008, 11:58
bu adamlar taaaa izmirde bizi bile kazıkladılar orda bir araç toplattık daha doğrusu öyle sandık neler neler bana göre sahtekarlar en azından bazı çalışanları allah korusun
Hoşgeldin Ertan abi :D:D

brvhgt
07/06/2008, 13:22
dayanamadım yazdım napıyım:)

microab
07/06/2008, 14:35
Ertan olmuyo ama kardeşim,hiç görünmüyorsun bak

[konu dışı için özür dilerim ama adamı yakalamışız burda :) ]

mustafaf
11/06/2008, 11:46
sanırım bunca yazılanlardan sonra kadır abı oranın onunden gecmez bır daha :) ama onemlı olan sızı memnun etmelerı...

yengeç
13/03/2009, 15:14
merhabalar kadir hocam nasılsınız ? ben öğrenciniz fatoş 2004 mezunu.....

Ogulcan.Öğüt
13/03/2009, 15:18
Fatoş konuya son mesaj 2008 in 6.ayında atılmıs Kadir abiye pm ile ulasabilrsin.Bu konuya pek bakcagını sanmıyorum

anvil
13/03/2009, 16:08
merhabalar kadir hocam nasılsınız ? ben öğrenciniz fatoş 2004 mezunu.....

ilahi fatoş. facebook mu sandın burayı :)

Yarasa
13/03/2009, 21:23
ilahi fatoş. Facebook mu sandın burayı :)

:) :) :) :)

Linos
14/03/2009, 01:07
ilahi fatoş. facebook mu sandın burayı :)

:D :D

Değil mi?