PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir \\\ G_A_L_A_T_A_S_A_R_A_Y /// Klasiği

unik06
28/02/2008, 14:11
Futbol endüstrisinin saygın kurumu Sport Markt'ın yaptığı son araştırmaya göre Avrupa'nın en popüler 20 kulübü arasında Türk takımı olarak Galatasaray da yerini aldı.

Sarı kırmızılı kulübün resmi internet sitesinde yer alan habere göre Avrupa'nın 16 ülkesinde yapılan araştırmanın sonucunda Galatasaray'ın Avrupa'da en çok sevilen ve en popüler olan Türk takımı olduğu belirtildi.
Sport Markt'ın Avrupa'nın 16 ülkesinde 9600 denekle yaptığı anketin sonuçlarına göre Avrupa'nın en popüler takımı Barcelona olarak belirlenirken 2. sırada Real Madrid yer alıyor. En popüler 20 listesinde yer alan 2 İspanyol kulübü ilk 2 sırayı alırken, İngilizler 4, İtalyanlar 4; Ruslar 3, Almanlar 2; Fransızlar 2; Hollandalılar ve Polonyalılar ise birer takımla yer aldılar. Bu araştırmaya göre Galatasaray'da Türk takımı olarak listedeki 18. yerini almış durumda. İşte yapılan araştırmaya göre liste şu şekilde:
1 – Barcelona
2 – Real Madrid
3 – Manchester United
4 – Arsenal
5 – Milan
6 – Bayern Munih
7 – Chelsea
8 – rpool
9 – Juventus
10 – Zenith St. Petersburg
11 – Spartak Moskova
12 – Inter
13 – Olympique Lyon
14 – Olympique Marsilya
15 – CSKA Moskova
16 – Wisla Krakow
17 – Ajax
18 – Galatasaray (https://www.hurriyet.com.tr/index/galatasaray/)
19 – AS Roma
20 – Werder Bremen

Kaynak: Hürriyet Spor Servisi
Futbol Basketbol Formula1 Tenis Atyarışı İdda Süperlig - Hürriyet (https://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/8335407.asp?gid=229&sz=7224)

efekayhan
28/02/2008, 14:25
bence güzel bir başarı akşam oynanan macı hakem katletdi ben koyu galatasaraylı olarak böyle bir takım istemiyom atamaya na atarlar politikası akşam bence galatasaray zor kurtuldu

unik06
28/02/2008, 14:31
bende dünkü maçla ilgili yorum yapmak istemiyorum ama,

artık içimde bir umut var,
çünkü,
Canaydın aday olmayacağını açıkladı :):):)
sonunda kurtuluyoruz ondan!

efekayhan
28/02/2008, 14:42
gelen gideni aratmasın yeter yani galatasaray olarak uyanmamaız lazım taraftar haklı nereye kadar

Halook!!!
28/02/2008, 18:51
Bende dün akşamki gibi habire sayıp söven ve küfür eden takım taraftarı istemiyorum.Ayrıca Özhan Canaydın başkanlığa aday olmayacağını açıkladı ama onun yerine de gelecek adam gibi bir adam yok yine.Ve son olarak söylemek istediğim şey ise Kalli lütfen istifa et!!!