PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmit çevresinde servis

VGV
26/02/2008, 09:29
Arkadaşlar eğer gözden kaçırdıysam kusura bakmayın lütfen ama forumu incelediğim kadarıyla İzmit bölgesi için servis tavsiyesi bulamadım. bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz ben birtek Efsane Oto'yu biliyorumda.

ufuk61
26/02/2008, 09:51
Volkan selam bende izmitte ikametgah ediyorum tanışalım konuşalım izmitte servis olarak tek dediğim yer YILMAZ OTO Sanaii inin içinde yetkili servis

VGV
26/02/2008, 09:57
ufuk selam bilgi için teşekkürler, Efsane Otoyu hiç denedinmi, görüntü olarak şık bir yer ama nedensiz bir şekilde bana güven vermiyor ve bu arada Yılmaz Oto sanayi içinde nerede. Hoş sanayiyi çok çok iyi bilmem ama Eski Gölcük Yolu (Outletden devam ettiğimiz yol) üstündeki girişinden kabaca tarif edebilirmisin

ufuk61
26/02/2008, 11:11
Volkan ben efsaneyi de gittim beykara da bu şirket bir aile şirketi ve yaklaşık 14 senedir FIAT YETKİLİ SERVİSİ kaliteli ve müşteri memnuniyeti cok yüksek bir kuruluş ben tavsiye ederim istersen sana isim bile vereyim git ona yada tel ara Volkan YILMAZ oranın müdürü 335 01 86 yada 335 08 21 yada Erdal YILMAZ la konuş oda volkanın kardeşi benim sölediğimi söle siteye üye olduğunu dile getir hemen randevusuz git cok yoğunlar cünki

VGV
26/02/2008, 13:27
ufuk çok teşekkür ederim en kısa zamanda Yılmaz Oto'ya bir uğrayıp seninde selamlarını ileticem belli başlı iki sorunum mevcut birincisi oldukça yaygın olan şu direksyon üstündeki tuşların ışıklarının çalışmaması problemi diğeride araç yolda giderken durduk yere ESP ve hilholderın devre dışı kalması. Dün efsane otoya gidip gösterdiğimde ön sağ tekerin havasının biraz inik olduğunu ve bundan dolayı olabileceğini söylediler lastiği şişirip yolladılar bu sabah işe giderken aynı şey başıma geldi.

ufuk61
26/02/2008, 13:58
Volkan esp bilmiyorum ama grande puntoların 2008 modellerinde direksiyon üzerindeki kontrol panelleri nin ışık sisteminin olmayısı mesela dynamıcler 3 satır 2008 modellerde 2 satır cıktı seninki nasıl

VGV
26/02/2008, 16:54
bende bilgi ekranı allahtan 3 satır çıktı
Işık mevzusunu biliyorum forumdan okudum ama efsane oto yanması lazım bir bakalım dedi Yılmaz Oto'dan bu konuda olumsuz cevap alırsam Efsanede şansımı denerim yine

kadir
26/02/2008, 18:34
gebzedeki birlik motoru dene istersen,ilgi alaka mükemmel,gebze e5 üzeri