PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi Konu BaşLıkLarını İstiyorsunuz?

erdiyilmaz
19/12/2006, 00:42
Hangi konu başLıkLarının açıLmasını istiyorsunuz? Ya da açıLmamaLı mı? Haydi oyLayaLım... Sonuca göre bir karara bağLayaLım...

Bu konuyLa iLgiLi çok mesaj geLiyor. En güzeLi çoğunLugun kararıdır.

Unutmayın; düşünmek için süremiz 1 hafta...

Oy kuLLananLara şimdiden teşekkür ederim.

shoparr_
19/12/2006, 00:57
spor ve modifikasyon bnce

Mısafır
19/12/2006, 09:52
sohbet
spor
modfıye
fun (video resim geyik)

kadoku
19/12/2006, 10:08
Spor, modifiye ve ser bölge yada ser bölge altında hepsi

AWD
19/12/2006, 10:12
Modifiye ser bölge(geyik chat vs.)

Misafir2
19/12/2006, 10:18
kardeşlık sanat sıyaset gibi konular için eskı sıtede olduğu gıbı bır diğer konular başlık olsa iyi olur şahsen sıyasetle çok ilgili bırıyım bazı hassas yakaladığım noktaları buda sızınle paylaşabıleceğim başlık olursa iyi olur busadece siyaset değil üyeler olarak farklı şeylerde paylaşabıleceğimiz bır alan olsun konu başlığıda diğer konular olabılır

Linos
19/12/2006, 10:23
Aslında ankette iki seçenek işaretlemek mümkün olsa sanırım daha iyi olacak! Bence modifiye ama ser kürsü de olmasını isterim;)

mTk
19/12/2006, 13:21
Modifikasyon
Sorunlar/çözümler
Üye araçları
Sohbet(teknik)
Sohbet(genel)
İlanlar
Toplantılar-ÜyeHaberleri
İletişim
Tanışma

civcivx
19/12/2006, 13:43
1- Modifiye
2- Teknik Konular
2- Ser Kürsü
3- Gırgır, Şamata

microab
19/12/2006, 13:53
Modifiye
Spor
Ser

Ryu
19/12/2006, 18:06
modifiye
teknik konular
puntos and babes :D
videolar ve eğlence

searchandrescue
19/12/2006, 19:28
ben yazacam gene silecekler

kadoku
20/12/2006, 16:40
şıklar içinde yok ama Anketler için ayrı bir bölüm açılsa, hem yapılan bütün anketleri bir arada görmemiz ve konuların dağılmaması açısından daha iyi olur düşüncesindeyim.

Misafır
20/12/2006, 17:41
mtk ya katılıyorum.

Modifikasyon
Sorunlar/çözümler
Üye araçları
Sohbet(teknik)
Sohbet(genel)
İlanlar
Toplantılar-ÜyeHaberleri
İletişim
Tanışma

bence bunlar yeterli olur.

AWD
20/12/2006, 21:33
Teknik dökümanlarında paylaşılabileceği bi bölümde olsun modifiyenin içinde ekstradan mesela sürüş teknikleri turbo nos vs bunların teknik açıklamaları vs.

erdiyilmaz
21/12/2006, 16:03
Teknik dökümanlarında paylaşılabileceği bi bölümde olsun modifiyenin içinde ekstradan mesela sürüş teknikleri turbo nos vs bunların teknik açıklamaları vs.

eLinde bahsettikLerinLeiLgiLi döküman var mı? döküman tarzındaki biLgiLeri forum yerine, ana iLk fLashLı kısma da koyabiLiriz. GerekLi biLgiLer başLıgı açar içine dökümanLarı yerLeştiririz. BiLgi payLaşımı, eğitim, birşeyLer öğrenmek her zaman önemLi.

erdiyilmaz
26/12/2006, 02:23
Anket sonuçLandı. ÇoğunLuğun isteği doğruLtusunda modifiye böLümü açıLmıştır.

1) Modifiye (Motor mod. Dış görünüm mod.) 19 Oy Yüzdesi; 79,17%
2) Spor (FutboL, BasketboL vs.) 2 Oy Yüzdesi; 8,33%
3) Yeteri kadar konu var, açmaya gerek yok. 2 Oy Yüzdesi; 8,33%

Ankete katıLanLara teşekkür ederim.

mTk
26/12/2006, 16:08
Bence bu anket amacına ulaşmamıştır. Anketteki konularda eksiklik var. Anketi kim oluşturduysa onu istediği konular ankete sokulmuş.
Ben daha çok konu olmasından yanayım. Buda kendi keyfim için değil. Konu nekadar çok olursa düzen okadar iyi olur. Ben şimdi genel bölümünden birley arayacam diye yarım saat bakınıyorum.
Modifikasyon
Sorunlar/çözümler
Üye araçları
Sohbet(teknik)
Sohbet(genel)
İlanlar
Toplantılar-ÜyeHaberleri
İletişim
Tanışma
Terkrar ediyorum düzen bu şekilde olursa site erişimi daha rahat olacak. Yarın öbür gün yeni katılacak olan üyeler konulara bakarken zorluk yaşamayacak. Aksi takdirde aradıkları şeyi bulamayacaklar ve açılmış konuları tekrar açacaklar ve site kirliliğ oluşacak. Herşey Grandepuntotr için.

microab
26/12/2006, 16:25
+1907

erdiyilmaz
26/12/2006, 16:28
Bence bu anket amacına ulaşmamıştır. Anketteki konularda eksiklik var. Anketi kim oluşturduysa onu istediği konular ankete sokulmuş.
Ben daha çok konu olmasından yanayım. Buda kendi keyfim için değil. Konu nekadar çok olursa düzen okadar iyi olur. Ben şimdi genel bölümünden birley arayacam diye yarım saat bakınıyorum.
Modifikasyon
Sorunlar/çözümler
Üye araçları
Sohbet(teknik)
Sohbet(genel)
İlanlar
Toplantılar-ÜyeHaberleri
İletişim
Tanışma
Terkrar ediyorum düzen bu şekilde olursa site erişimi daha rahat olacak. Yarın öbür gün yeni katılacak olan üyeler konulara bakarken zorluk yaşamayacak. Aksi takdirde aradıkları şeyi bulamayacaklar ve açılmış konuları tekrar açacaklar ve site kirliliğ oluşacak. Herşey Grandepuntotr için.

hocam saydıgınız başLıkLarın hepsi var.

mTk
26/12/2006, 16:41
Sohbet(teknik)
Sohbet(genel)
Toplantılar-ÜyeHaberleri
İletişim
Hocam demek istediğim konu bol ama başlıklar derli toplu değil benim kanaatimce. Ve yukarıda yazdıklarımsa eksikler.
Mesela üyelerimizin doğum gününü kutlayacağız diyelim nereye yazıca bunu? Yok
Günlük güncel olaylardan konuşucaz spor olsun yaşam olsun nereye yazıcaz yok.
Teknik konulardan sohbet edicez örneğin arabam çok yakıyor nasıl kullanmalıyım. Veya otomatik vites arabanın artıları nelerdir. Veya yeni bir model çıkmıştır onu tartışcaz onu öğrenicez nereye yazcaz? yok
Site daha güncel daha modern olmalıdır. Benim üye olduğum çok site var içlerinde en çok beğenilenleri en çok ziyaret edilenleri seviyeli ve modernce hazırlanmış ve yukarıda anlattığım guncel konuların tartışıldığı sitelerdir.
Kimse beni yanlış anlamasın neticede bunlar sadece benim fikirlerim. Sitemiz için düşündüğüm şeyler.

AWD
27/12/2006, 13:12
benced kesinlikle bi sohbet odaısda eklenmeki bi başlıkta msnde konuşuyomuş gibi (dhdeki gibi günlük o an aklımıza gelenşeyler o anki online kişilerle konuşabilmeliyiz !!!

Misafır
27/12/2006, 17:09
kaana katılıyorum.
online arkadaşlar ile konuşabileceğimiz bir sohbet bölümü olsa iyi olur doğrusu.

kadoku
29/12/2006, 09:16
başlık olarak olmasa bile en azından Genel bölümünde en üstte sürekli yer alması sağlanabilir, böyle bir Sohbet bölümüne ihtiyaç var bencede, aklımıza gelen her konuda başlık açarsak ileride çok büyük bir kirlilik oluşabilir ayrıca araba forumlarının bence olmazsa olmazı F1 vb.Motor Sporlarının ve diğer spor dallarıyla ilgili sohbet edebileceğimiz bir bölümde olmalı bence.