PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaza yaptım!!!

hera
22/02/2008, 10:13
11 Şubatta başımız gelen ve ucuz atlatılmış bir kaza olayı yaşadık. İstanbul’u bilen arkadaşlar TEM Kurtköy gişelerinden sonraki yan yolda ne kadar çok tır olduğunu ve tır şoförlerinin o daracık yan yolda ne kadar hızlı ve dikkatsiz araç kullandıklarını bilir. Neyse ki kaza bir tır garajının önünde oldu ve babam kaçacak yer buldu. Tırın arkadan çarpacağını anlayıp babamın gaza basmasına rağmen tır o kadar hızlıydı ki hareket halindeki gpmize arkadan çarptı ve fırlattıL boş bir alan değil de bariyerler olsaydı sağda , neler olurdu düşünmek istemiyorum.
Aynı gün hemen Evsan Oto Derya Bey i arayarak durumu anlattım ve ertesi gün gp yi Evsan Oto Bahri Beyin ellerine bıraktık . Çarşamba günüydü bıraktığımızda, eksper gelecek ve sonra işleme başlayacağız dediler. Kaza raporunda tabi ki tır şoförü ağır kusurlu bulunduğu için masrafların onların sigortasından alınması için Evsan Oto ya vekalet verdik. Aracımızın Çarşamba veya Perşembe teslim edileceği söylendi veee aynen söyledikleri şekilde Perşembe sabah erkenden telefon geldi . Aracınız hazır cümlesini duymak harikaydı:)
Mükemmel görünüyordu GP, sanki 5 yıldızlı her şey dahil otelde tatil yapmış dinlenmiş gelmiş bizimki:D
Bayii den aldığımız gün bile bu kadar temiz ve bakımlı görünmemişti ,İçi de dışı da pırıl pırıl…:clapping:

Ellerinize sağlık EVSAN OTO ve çalışanları,:Ç
Teşekkürler Bahri Bey & Derya Bey…

femoli
22/02/2008, 10:15
Çok geçmiş olsun diliyorum ,büyük kaza atlatmışsınız evsan otoyada buradan teşekkür ediyorum ilgilerinden dolayı.

anvil
22/02/2008, 10:33
geçmiş olsun hera

ufuk61
22/02/2008, 11:39
Kardeşim geçmiş olsun bizde burdan evsan oto ve çalışanlarına teşekkürü bir borç biliriz umarız tüm servisler kendileri gibi düzenli calışıp müşteri memnuniyetini elde ederler

ABNEW
22/02/2008, 13:09
Geçmiş olsun.Babanızın da yaptığı gibi can güvenliğimiz için diğer şöförlerin hatalarını da önlemek durumundayız trafikte...

gamze
22/02/2008, 13:19
Geçmiş olsun öncelikle.Bende aracımı Deha Otomotiv'e götürüyorum ve oradaki arkadaşlardan özellikle Müşteri İlişkileri Sorumlusu Hilay Hanım'dan son derece memnunum.Evimden oraya giderken birçok FIAT yetkili servisi olmasına rağmen Deha Otomotiv'i tercih ediyorum.Kendisi başta olmak üzere diğer çalışanlarda gayet ilgili davranıyorlar.Yapılmış olan kaza ile ilgili olarak da,trafiğe çıkmalarını engelleyemeyiz belki ama daha bilinçli olmaları yolunda sesimi daha fazla duyurabiliriz.

hera
22/02/2008, 14:31
Hilay Hanım,
Geçmiş olsun temnniniz için çok teşekkür ederim. Yalnız bu başlığı açmamdaki neden geçirmiş olduğumuz kazayı ve EVSAN OTO çalışanlarından memnuniyetimi forumdaki arkadaşlarla paylaşmaktı.Çünkü her il için olduğu gibi İstanbul içinde memnun kalınan servislerle ilgili bir başlığımız var. Kazadan bahsetmeyecek olsaydım o genel başlığın altına yazardım teşekkürler EVSAN OTO diye..
Dolayısıyla siz deha otomotivden bahsetmek istiyorsanız bence o başlığı kullanmalıydınız. Bu hatayı forumumuzda yeni olduğunuz yapmış olduğunuzu düşünüyorum. Ayrıca bunun ilk mesajınız olduğunu gördüm, lütfen tanışma bölümünde de kendinizi tanıtırmısınız, forum kuralları gereği.. :)
Bir şey daha var merak ettiğim, ismizin "Hilay" sanırım,öyle yazıyor, deha otomotivde müşteri ilişkilerinde diye bahsettiğiniz Hilay hanım sizmisiniz ??? :)

Geçmiş olsun öncelikle.Bende aracımı Deha Otomotiv'e götürüyorum ve oradaki arkadaşlardan özellikle Müşteri İlişkileri Sorumlusu Hilay Hanım'dan son derece memnunum.Evimden oraya giderken birçok FIAT yetkili servisi olmasına rağmen Deha Otomotiv'i tercih ediyorum.Kendisi başta olmak üzere diğer çalışanlarda gayet ilgili davranıyorlar.Yapılmış olan kaza ile ilgili olarak da,trafiğe çıkmalarını engelleyemeyiz belki ama daha bilinçli olmaları yolunda sesimi daha fazla duyurabiliriz.

gamze
22/02/2008, 14:40
cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.sizinde bahsettiğiniz gibi ismim Hilay ve çok nadir kullanılan bir isim.Kendi kendime kendimden memnun olduğumu yazamam takdir edersiniz ki!!!insanlar adaş olabilir bildiğim kadarıyla bende kendisiyle adaş olduğumuzu duyunca sevindim.
eğer bu konuda tereddütleriniz varsa ki var öyle gözüküyo yazdığınız yazıdan dikkate almazsınız yada ilgilenmezsiniz olur biter.
"Bir şey daha var merak ettiğim, ismizin "Hilay" sanırım,öyle yazıyor, deha otomotivde müşteri ilişkilerinde diye bahsettiğiniz Hilay hanım sizmisiniz ??? :)"
yazdığınız yazı alaycı bir tavır gibi geldi bana ve inanın hiç hoşnut olmadım.

Dediğim gibi inanıp inanmamak konusunda sersiniz.

hera
22/02/2008, 14:48
szinde dediğiniz gibi çok nadir duyulan bir isim, dikkat çekmesi gayet normal bence, benim gibi düşünen arkadaşlar olmuştur mutlaka...
alaycılığa gelince, o tamamen sizin okurkenki vurgulamalarınıza bağlı....kimseyi hoşnut etmek gibi bir misyonum yok zaten...
sadece yanlış başlıkta yanlış paragraf yazdığınızı belirtmek istedim...hatta bu mesaj bile burada olmamalı..
benim bu başlığı açış amacım bu değil ÇÜNKÜ...

cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.sizinde bahsettiğiniz gibi ismim Hilay ve çok nadir kullanılan bir isim.Kendi kendime kendimden memnun olduğumu yazamam takdir edersiniz ki!!!insanlar adaş olabilir bildiğim kadarıyla bende kendisiyle adaş olduğumuzu duyunca sevindim.
eğer bu konuda tereddütleriniz varsa ki var öyle gözüküyo yazdığınız yazıdan dikkate almazsınız yada ilgilenmezsiniz olur biter.
"Bir şey daha var merak ettiğim, ismizin "Hilay" sanırım,öyle yazıyor, deha otomotivde müşteri ilişkilerinde diye bahsettiğiniz Hilay hanım sizmisiniz ??? :)"
yazdığınız yazı alaycı bir tavır gibi geldi bana ve inanın hiç hoşnut olmadım.

Dediğim gibi inanıp inanmamak konusunda sersiniz.

Linos
22/02/2008, 15:05
(Büyük geçmiş olsun Hera, umarım bu yaşadığın son kaza olur!)

Radiance
22/02/2008, 16:58
Geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.

misafir3
22/02/2008, 21:03
ablacım cok uzuldum gecmıs olsun varya ısler yuzunde pek takılamıyorum kusuruma bakama nolurr derya bey elelrındeyse sorun yok demektırrr ..tekrar gecmıs olsun ablacım benım

spyofthegod
22/02/2008, 21:39
Çok büyük geçmiş olsun bu TIR şoförleri ve Büyük araç kullananlar ayrı bir dert. Benide bugün Özel Halk Otobüsü şıkıştırdı ve durağa girmeden yolun ortasında yolcu aldı. Bunun gibilere söylenecek laf kalmadı. Allah tekrarını yaşatmasın.

İbrahimKC
22/02/2008, 23:12
Çok çok geçmiş olsun Hera..

Genius
22/02/2008, 23:29
işini iyi yapan servisler için anlaşmazlığa düşüldüğünü ilk defa görüyorum :) Evsan otonun metnini duymayan yok zaten, sadece kaza durumlarında değil arada bir ziyaretede gitmek gerekiyor. Geçmiş olsun, kazasız belasız.

nyesilyurt
22/02/2008, 23:33
Çok çok geçmiş olsun,inşallah bir daha yaşamassınız böyle kötü olayları..

Ah-MeT
23/02/2008, 00:07
gecmis olsun:(

ms06
23/02/2008, 02:09
geçmiş olsun

CesSpOoL
18/07/2008, 09:10
Konuyu hortlatmış olucam sanırım ama Evsan Otoyu Ve Derya Bey'i tek geçerim..

sinanunlu
21/07/2008, 20:30
geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız

FoR_ReaL
21/07/2008, 23:58
Konuyu hortlatmış olucam sanırım ama Evsan Otoyu Ve Derya Bey'i tek geçerim..

Valla allah sende razı olsun sayende yarım saattir gülüyorum :) Hilay hanımın kendini öven mesajına hala gülüyorum :D Birde fırça basmaya kalkmış :D:poster_s:

aykuting
22/07/2008, 00:03
geçmiş olsun

NesT
22/07/2008, 09:00
Geçmiş olsun.

ReNoVaTio
22/07/2008, 09:27
geçmiş olsun

yıldıray
22/07/2008, 15:45
Geçmiş Olsun

Linos
22/07/2008, 23:40
Arkadaşlar, konunun Şubat ayında açıldığını biliyorsunuz değil mi? :)