PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lcd oto teyp...

cgty
17/02/2008, 20:03
merhaba arkadaşlar sony'nin motorlu lcd oto teypini buldum.. doğu banktan fiyatı çok uygun.. ancak garantisi yok doğal olarak.. ikinci el değil ama zannedersem doğubanktakiler sadece kaçak oluyor.. sizce güvenip alayım mı ? yoksa garantili almam mı daha mantıklı olur ?

jagar
17/02/2008, 20:06
fiyatı dediğiniz kadar çok ucuzsa bence alın ama kesin kaskoya işletin ben bozulmasından çok hırsızlardan korkuyorum valla :pinch:

cgty
17/02/2008, 20:33
zaten hırsızlıga karsı koruması var, teyp'in baş kısmı çıkabilyor.. yoksa istanbulda daha arabadan inip kapıyı kilitlemeden sökerler...

tempesty
17/02/2008, 20:49
zaten hırsızlıga karsı koruması var, teyp'in baş kısmı çıkabilyor.. yoksa istanbulda daha arabadan inip kapıyı kilitlemeden sökerler...

ehehh koptumm :D

ORACLE
17/02/2008, 21:53
Kafanın çıkmasına fazla güvenmeyin. Topkapı da her türlü teybin kafasını ve alt kısmını bulabiliyorsunuz :) Benim arkadaşımın teybi iki kere çalındı. onunda kafası çıkıyordu.
Topkapı dan iki kere altını aldı :)

Ah-MeT
17/02/2008, 22:00
merhaba arkadaşlar sony'nin motorlu lcd oto teypini buldum.. doğu banktan fiyatı çok uygun.. ancak garantisi yok doğal olarak.. ikinci el değil ama zannedersem doğubanktakiler sadece kaçak oluyor.. sizce güvenip alayım mı ? yoksa garantili almam mı daha mantıklı olur ?
sonuçta SONY iyidir..
indash sanırım ama hangi modeli? ve fiyatı nedir??

cgty
18/02/2008, 19:13
ya model aklımda değil, grafiği mükemmeldi... fiyatıda 1000ytl