PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İç torpido temizleyici önerisi olan var mı?

cpeloo
16/02/2008, 13:11
Selam arkadaşlar....oto nun içini temizleyecek bişey bakmaya gittim gözüme ankara cepa bauhaus ta tırtle wax f21 diye bişey takıldı...Satıcı cok ovdü ama bide foruma bi sorayım dedim...Kullanan varmı bu ürünü...ya da daha uygun fiyatlı benzeri bi ürünü tavsiyeniz nedir?

goldumut
16/02/2008, 13:35
Selam arkadaşlar....oto nun içini temizleyecek bişey
bakmaya gittim gözüme ankara cepa bauhaus ta tırtle wax f21 diye bişey takıldı...Satıcı cok ovdü ama bide foruma bi sorayım dedim...Kullanan varmı bu ürünü...ya da daha uygun fiyatlı benzeri bi ürünü tavsiyeniz nedir?

EVET turtle wax f21 cok iyi ve kalıtelı bır urundur..ic temizlik ve parlatmada ıyı sonuc verır ama bıraz degısık kokar..
kesınlıkle adi sılıkonlardan kullanma f21 al..

GP_Ts_Ist
16/02/2008, 20:19
Ben de f21 kullaniyorum. Oto yikamacilarin kullandigi parlaticilar gibi degil daha mat ve guzel bir parlaklik veriyor. memnunum. Koku olayi dikkatimi cekmedi...Tavsiye ederim.

jackal
16/04/2008, 21:28
Biraz geç bir cevap belki ama bende mirayın temizleme mendilini kullanıyorum 48 lisi 6 ytl gayette memnunum denemenizi tavsiye ederim .

TunFeB
17/04/2008, 11:24
f21 gerçekten kaliteli ve güzel tavsiye ederim....

misli1
17/04/2008, 16:54
Ekonomik ve iyi sonuç için CARPEX "mat" olanını al ve kullan, sonrada bana dua et. Haa pahalı olsun diyorsan yazdıklarımı unut ve diğer arkadaşların yazdılkarını dikkate al.