PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 10 şubat Kahvalti Buluşma Fotoğraflari

JASMINE
10/02/2008, 19:07
10 şubat Sabah Saat 10:00'da Vebaş'ta Buluştuk. Çok Keyif Aldiğimiz Ve Eğlenceli Zamanlar Geçirdiğimiz çok güzel bir Kahvaltı Ile Güne Merhaba Dedik...

İŞTE FOTOĞRAFLAR; (FAKAT TARİH YİNE HATALI ! )
https://img528.imageshack.us/img528/9791/hpim0994rx1.jpg
https://img524.imageshack.us/img524/6093/hpim0995md1.jpg
https://img504.imageshack.us/img504/2766/hpim0996ze5.jpg
https://img166.imageshack.us/img166/4702/hpim0997tr6.jpg
https://img229.imageshack.us/img229/4927/hpim0998bm0.jpg
https://img159.imageshack.us/img159/2792/hpim0999ci5.jpg
https://img504.imageshack.us/img504/2311/hpim1000xv6.jpg
https://img255.imageshack.us/img255/8572/hpim1001um5.jpg
https://img216.imageshack.us/img216/6539/hpim1002ta4.jpg
https://img528.imageshack.us/img528/4914/hpim1003po2.jpg

erdiyilmaz
10/02/2008, 20:16
güzeL bir ortam oLmuş, ya ordaki müsLüm abi mi? ben mi yanıLıyorum : )

JASMINE
10/02/2008, 20:19
güzeL bir ortam oLmuş, ya ordaki müsLüm abi mi? ben mi yanıLıyorum : )
Aynen öyle Erdi. Bu güzel kahvaltıda Müslüm ve eşi Mucize, Baldızı Özge ve bacanağı Kemal de bizlere eşlik etti.

erdiyilmaz
10/02/2008, 20:24
güzeL güzeL, GrandePuntoTR'nin bu tür sosyaL yönünü çok seviyorum,
nice gp'Li buLuşmaLara.

OzzY
10/02/2008, 21:22
bu arada Kemal abinin kullanıcı adı https://forum.grandepuntotr.com/members/tcan.html

Fangio
10/02/2008, 23:00
Güzel bir pazar sabahıydı.Önce biraz Müslüm Abimizi sorularımızla bunaltmış olsakta keyifli bi 3,5 saat geçirdik :) Yasemin Ablacım fotolar içinde teşekkür ederiz...

Ah-MeT
10/02/2008, 23:09
yaw ne kadar sıcak bir ortam :) inşallah bir izmir bulusmasına eşimle beraber gelicem

BrK_20
11/02/2008, 00:45
Guzel bı bulusma olmus izmir -2 devamını beklerız :D:D

suleymanozen
11/02/2008, 00:49
çok güsel bi buluşma keyifli geçmiştir herzmnki gbi
güsel bir mekan seçimi olmuş manzaraya karşı
harika kahvaltı keyfi - sıcak bir ortam...keşke bende olsaydım...
eeeee bidhaki habersiz buluşma nezaman:D...

arabaları shell den kahvaltıda yaptırdınızmı :D:D

yalnız o kafenin ismi başka bişi olmucak mıydı??

cananokyar
11/02/2008, 00:50
oh oh izmir kopmuşş yaa habersiz valla katılmamızın için çiftimizin mi olması gerek galiba

SteinGP
11/02/2008, 01:59
arkadaşlar bugün açıkladığım sebeplerden dolayı aranızda olamadım organizasyon gizli olduğundan burada yazmak istemiyorum..Ama inanmayacaksınız eve şimdi geldim tükenmiş haldeyim...

06kaymak
11/02/2008, 10:28
yakin ilgi ve sicakliginiz icin cok tesekkur ederim....cok gusel bir pazar sabahi oldu...emegi gecenlere tekrar tekrar tesekkur ederim...bir daha ki sefere daha cok zamanimiz olacak insallah...sagol dostlarim...:)

Linos
11/02/2008, 10:46
Ne güzel arkadaşlar, tebrik ederim hepinizi... O aranıza gönderdiğimiz şahısla Afyon'da buluşmayı planlıyorduk ama nerdeeee? :) (Biz de Antalya'daydık haftasonu)

İzmir Grubunu, aktif ve başarılı organizasyonlarından dolayı, tekrar tekrar tebrik ediyorum...

femoli
11/02/2008, 11:57
Aman allahım :D:D müslüm ve mucize değilmi onlar ne işiniz var kardeşim orada:D valla hiç boş durmuyorsunuz hee çok güzel bir buluşma olmuş kıskandık valla:) izmirin sımsıcak misafirperverliğinden sizde nasibinizi aldınız yani:)

JASMINE
11/02/2008, 16:01
BRK 20 : Guzel bı bulusma olmus izmir -2 devamını beklerız :D:D
--- Teşekkür ederim kardeşim. İzmir 1 numara olarak biz her zaman formdayız. Sizleride aktif katılımlarınızla bekliyoruz :)

Canan : oh oh izmir kopmuşş yaa habersiz valla katılmamızın için çiftimizin mi olması gerek galiba
--- Canım benim katılım için illaki çift olmak gerekmiyor ki siz zaten güzel bir çiftsiniz. Sadece anlık bir gelişme sonucu ortaya çıkan bir buluşmaydı. Bizden ayrılmayın daha nice organizasyonlara İzmir adını yazıcak zaten..

Süleyman : yalnız o kafenin ismi başka bişi olmucak mıydı?? eeeee bidhaki habersiz buluşma nezaman:D...

--- Gittiğimiz Kafenin ismi Vebaş. Sanırım sen alt kattaki restoran ve bar ile karıştırdın kardeşim. Oranın adı CUMBA. Bu arada biz sürekli buluşuyoruz çünkü birbirimizle sürekli irtibat halindeyiz. buluşmadan buluşmaya birbirimizi görmediğimiz için habersiz buluşmalar değil anlık buluşmalar ve planlar var...

quixotic2
11/02/2008, 16:19
güzel bi buluşma olmuş. İzmir bayaa aktif. kutluyorum sizi. :)

İbrahimKC
11/02/2008, 23:06
Hiç bir şey yazmıyorum, çok kıskandım :)

Yüreğinize sağlık...

suleymanozen
12/02/2008, 23:23
Süleyman : yalnız o kafenin ismi başka bişi olmucak mıydı?? eeeee bidhaki habersiz buluşma nezaman:D...

--- Gittiğimiz Kafenin ismi Vebaş. Sanırım sen alt kattaki restoran ve bar ile karıştırdın kardeşim. Oranın adı CUMBA. Bu arada biz sürekli buluşuyoruz çünkü birbirimizle sürekli irtibat halindeyiz. buluşmadan buluşmaya birbirimizi görmediğimiz için habersiz buluşmalar değil anlık buluşmalar ve planlar var...

evet olabilir alt taraftaki cafeyle iki ismi vardı nys ..
""Bu arada biz sürekli buluşuyoruz çünkü birbirimizle sürekli irtibat halindeyiz""
--peki bu irtibat telefonlamı msn yoluyla falan mı eger öyleyse irtibattan haber alamıoruz buda habersiz gbi oluoo,bu türlü anlık buluşmalardan haberim olsa iyi olur.cnkü forumda ufakta olsa bu tür çıtırtılar yok olsa takiben görürdüm yasemin abla cünkü gelemeyince biliosun fıttırıyorum:D

açıklamalar içiN teşekürler...

BrK_20
13/02/2008, 12:56
ilginç :book0000:

faruktuzlu
13/02/2008, 14:21
Maşallah çok güzel olmuş! Valla insanın canı çekiyor! Ankaralı arkadaşlar da bir organizasyona kalkışsalar artık! paslandık yaw!:D:D:D

JASMINE
13/02/2008, 16:28
evet olabilir alt taraftaki cafeyle iki ismi vardı nys ..
""Bu arada biz sürekli buluşuyoruz çünkü birbirimizle sürekli irtibat halindeyiz""
--peki bu irtibat telefonlamı msn yoluyla falan mı eger öyleyse irtibattan haber alamıoruz buda habersiz gbi oluoo,bu türlü anlık buluşmalardan haberim olsa iyi olur.cnkü forumda ufakta olsa bu tür çıtırtılar yok olsa takiben görürdüm yasemin abla cünkü gelemeyince biliosun fıttırıyorum:D

açıklamalar içiN teşekürler...

Tabiki cep, msn ve birbirimizi ziyaret yoluyla kararlaştırıyoruz. Forumda bir konuşmada geçmediği içinde haberinizin olmaması çok normal. Tıpki diğer arkadaşlarımızın buluştuğundan bizim haberimizin olmaması gibi. Çok ilginç değil mi....

tcan
13/02/2008, 23:19
Tüm arkadaşlara selamlar. Siteye bir ay önce üye oldum ama tanışma fırsatım pek olmadı ama bacanağım sayesinde (Müslüm Kaymak) İzmir grubunun bir kısmı ile tanışmış oldum. Gerçekten güzel ve eğlenceli bir buluşma idi. Özellikle Müslüm olmak üzere tüm katılanlara ve bizi çok sıcak karşılayan diğer arkadaşlara teşekkür ederim. Umarım başka toplantılara da katılma fırsatım olur.
Kemal Can Tertemiz (tcan)

OzzY
13/02/2008, 23:53
Herzaman bekleriz

06kaymak
14/02/2008, 09:56
Tüm arkadaşlara selamlar. Siteye bir ay önce üye oldum ama tanışma fırsatım pek olmadı ama bacanağım sayesinde (Müslüm Kaymak) İzmir grubunun bir kısmı ile tanışmış oldum. Gerçekten güzel ve eğlenceli bir buluşma idi. Özellikle Müslüm olmak üzere tüm katılanlara ve bizi çok sıcak karşılayan diğer arkadaşlara teşekkür ederim. Umarım başka toplantılara da katılma fırsatım olur.
Kemal Can Tertemiz (tcan)

bacanagim hosgeldin :)

suleymanozen
14/02/2008, 15:15
Tabiki cep, msn ve birbirimizi ziyaret yoluyla kararlaştırıyoruz. Forumda bir konuşmada geçmediği içinde haberinizin olmaması çok normal. Tıpki diğer arkadaşlarımızın buluştuğundan bizim haberimizin olmaması gibi. Çok ilginç değil mi....

açıklamaların için tekrar teşekkür ederim yasemin abla
ilginç olan şey ve diğer arkadaşlar digerek ayrılan bölüm neyse benmde haberiM olmuyo.Olmadıgı halde de görmedim,duymadım hiç bir haber nys..
Eger olurda tekrar böle bişi gerceklerşirse ufaktan çıtıdatırsanız seviniriM..

OzzY
14/02/2008, 17:54
ilginç olan şey ve diğer arkadaşlar digerek ayrılan bölüm neyse benmde haberiM olmuyo.Olmadıgı halde de görmedim,duymadım hiç bir haber nys..
bu forum buluşması tarzında değildi genele duyurmadık.
Haberin olmadıysa haber verilmediğindendir...

JASMINE
14/02/2008, 19:18

Yani konuyu bu kadar uzatmanın ne anlamı var bilemiyorum. Kusura bakmayında pc başına oturunca herkes birşeylerin hesabını sorma yetkisi buluyor kendinde. Cep telefonum sürekli açık. Eğer sormak istedikleriniz varsa arayın. Orada anlatayım forumu bu şekilde kasmayalım. Ayrıca, senin görmediğin veya bilmediğin pek çok şeyi ben biliyorum ve görüyorum. Buda bana yetiyor. Ankara'dan misafirlerimizle keyifli bir sabah geçirdik tadını kaçırmayın. Ayrıca benim kimseyi engellediğim yok İsteyen istediğini arasın programını yapıp buluşsun. İllaki her ortamda beraber olmak zorunda değiliz. Lütfen yeter artık bu konuyu kapatalım ve açmayalım...

Fangio
14/02/2008, 21:24
Lütfen konu pert olmasın arkadaşlar...Ozanın da dediği gibi genel forum buluşması değildi...Kimsenin kimseyi engellediği de yok, bana göre herkes kendi yakın arkadaş çevresinde bu tarz buluşmalar yapabilir...Mutlu bile oluruz konu açıp fotoğraf koyarsanız...

SteinGP
15/02/2008, 01:36
sadece resimleri yorumlayalım arkadaşlar tartışma platformunda değiliz,sıkıntılarımızı çözmek için Yönetim'den yardım isteyelim gerekirse..

Genius
15/02/2008, 11:15
Yazmayı düşünmüyordum ama sanırım arkadaşlar kendilerinide bu grubun içinde olduğunu düşündükleri halde orada olmadıkları için böyle serzenişte bulunuyorlar. Tabiki herkes kendi arasında buluşabilir, haberde verilmeyebilir ancak resimleri burada yayınlanınca şaşırıyorlar. Güzel buluşma olmuş...

femoli
15/02/2008, 11:35
Ben o zaman şöyle kısa bir açıklama yapıp konuyu kapatayım :)

Şimdi bizler grandepunto üyeleri olarak birlik vede beraberlik içerisindeyiz bu doğru ,ama bu değildirki heryere her buluşmaya üyelerin hepsi katılsın yada haber verilsin forum için buluşuluyorsa yada forum tarafından düzenleniyorsa her üyenin haberdar olması tabi doğru ama arkadaşlar kendi aralarında kendi çevresiyle yada misfirleriyle buluşmak istiyorsa bunu kimseye bildirme yada haber verme mecburiyetleri yoktur. Bu konu için kimsenin kimseyi sorgulamaması gerekir.

yani insanları foto koyduklarına pişman etmeyin herkes özgürdür. sadece bir dahaki buluşma için haber verme gıyabında bilgi verebilirsiniz . Ama dediğim gibi kimsenin kimseye haber verme gibi bir zorunluluğu yok yani forum üyesiyiz diye mecbur diye bir şey yok :)

Lütfen bundan sonraki msjlar fotolarla ilgili olsun aksi msjlar silinecektir.

BlackCat
21/02/2008, 21:07
Genel bulusmaların yok olmamaması dilegiyle,

SteinGP
21/02/2008, 23:08
Genel buluşmalar yok olmayacak arkadaşlar kimsenin endişesi olmasın hatta mart ayının ortalarına doğru herkes hazır olsun Bahar Buluşması çok iyi olacak :)