PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kampanaları disk yapmak istiyorum

güvengültekin
09/02/2008, 13:43
arkadaşlar arcımdaki arka kampanaların görüntüsünü sevmediğimden özellikle 17 jantlarımı kullandığımda disk olarak turbo olnalarınkiyle değiştirmek için servis 5000ytl filan tutar arka takım komple değişecek abs bişileri değişecek dio siz ne diyosununz bir bilgisi olan varmı ben baya kafama koydum bir şekilde yaptırmak istiorum eğer servisin dediği gibi bir sürü şey değişeceksede 120 liklerin hurdacıya düşmesini bekleyip gene yaptırıcam ama bu kadar fark olması normal mi acaba yaa

Ziyaretçi047
09/02/2008, 13:50
bunu ben de düşündüm bir ara. yaptırabilirim.

Ah-MeT
09/02/2008, 14:05
bence hiç gerek yok:) abs var sonucta frene bastıgın an çakılıp kalıyor demi aracın (kaymadan duruyor) ee oyleyse ne gerek var.
5000 ytl yecok şeyler yaparsın arabana.
kampanaları istedigin renge boyarsın birde OZ jant takarsın jantlara bakmaktan kampanayı gormessin:)
ha diyosan illa yapcam sana bir fikir verim 7bin ytl ye Lexani nin küçük pırlantalı jant modelleri var onlardan alırsan janta bakmaktan kampanayı gormessın:)

bu benım fikrim:) zevk sizin para sizin siz nasıl isterseniz oyle yaparsınız sonuçta saygılar...

tempesty
09/02/2008, 14:29
Bencede gerek yok,arkalarda disk olan bir arabayada olmayan bir arabaya da sahibim,öyle çok bi fark yok..yazık olur 5000 liraya bir sürü şey yapılır.

ABNEW
09/02/2008, 16:02
Sadece görüntü için 5000YTL verilmez bence, hiç gerek yok.Aracı değiştirmek daha hesaplı olur:)

Genius
09/02/2008, 16:54
kampana frenlerin bakımları hem kolay hemde ucuzdur. disk ve balata fiyatları daha da pahalıdır. kampana disk'e nazaran daha uzun ömürlüdür. Diskin en büyük avantajı daha çabuk soğumasıdır ;)

Cnyt01
09/02/2008, 22:30
cok yanlıs bı uygulama olurdu. o kadar dısk olsun dıorsanız bunu verıp turbosunu alın. ben aralıkta oyle yapmayı dusunuyorum. bıde 150 hp gelırse tmmdır.

güvengültekin
05/04/2008, 11:23
valla 5000 ytl vermeyi düşünmüyorum zaten ama daha ucuz bir yolunu bulursam affetmicem

tolgaank88
14/04/2008, 16:46
eğer güvenlik için düşünüyorsanız belki olabilir,ama bırakın 5000 ytl yi,3000 ytl ye bile oyle şeyler yapılırki arabaya kampanaları gormezsiniz bile :)

sedifa
17/04/2008, 19:32
arkadaşlar arcımdaki arka kampanaların görüntüsünü sevmediğimden özellikle 17 jantlarımı kullandığımda disk olarak turbo olnalarınkiyle değiştirmek için servis 5000ytl filan tutar arka takım komple değişecek abs bişileri değişecek dio siz ne diyosununz bir bilgisi olan varmı ben baya kafama koydum bir şekilde yaptırmak istiorum eğer servisin dediği gibi bir sürü şey değişeceksede 120 liklerin hurdacıya düşmesini bekleyip gene yaptırıcam ama bu kadar fark olması normal mi acaba yaa
kardeş söylediğin rakam çok fazla kesinlikle yaptırma orada. ama orada sana söylenenler doğru. sadece disk takmayla olmuyor o takımın değişmesi gerek. bence bu işlemin maliyeti sana en fazlaaa_? 2000 ytl olmalı.
bir şey daha eğer sadece görüntü rahatsız ediyorsa seni_? tuninglerde sanki oradadisk varmış görüntüsü verdire bilirsin bende de grande punto var bu araçların fren sistemleri gayet iyi oraya sadece görüntü amaçlı disk taktıra bilirsin bence abs işine girme.
sorduğun yerlerde varmı öle bişi yok derlerseee onlara sadece:::::: ankara

sedifa
17/04/2008, 19:39
2000 ytl içinde arka 2 tekerin diskleri fren kampanaları abs leri abs beyinleri o beyinlerin araca oktulması teisat (abs kablo tesisatı) aracın kaldırılması el emeği hepsii içindee oda en üst fiyatı söleyim sana.

PredatoR
17/04/2008, 19:47
bana yarım sene önce ankara kartaşta 1.5 - 2 bin ytl arasında tutar maksimum demişlerdi. o bile fazla geldi bana. sadece görüntü olarak disk takabiliyorsak onu yaptırmak isterim. mümkün mü acaba?

KaMiKaZe
17/04/2008, 20:31
valla 5000 ytl vermeyi düşünmüyorum zaten ama daha ucuz bir yolunu bulursam affetmicem

valla bence 5000 yerine 5 ytl vererek aksesuarcıdan disk görünümlü kampana kapağı al :D

ADvocate
01/05/2008, 21:49
Bence fren gibi hayati bir parçada,sanayi işçiliği yaptırmak çok mantıklı değil, Allah göstermesin, yapılacak ufak bir hatada beklenen tepkiyi vermeyen fren pedalı,dünya değiştirtebilir. Benim önceki aracım(Mercedes A160,ön disk arka kampana idi, abs vardı ve memnundum,şu an Alfa Romeo 156 kullanıyorum(ön-arka disk),pek fark yok açıkçası,yani ha disk ha kampana,işini yaptıktan sonra,fabrikada mühendislerin üstüne kafa patlattığı şeylerin yerini hiç birşey tutmaz. Serviste orjinal parçalarla değişim yaparsanız o ayrı ama ,değer mi tartışılır.

PredatoR
01/05/2008, 22:08
valla bence 5000 yerine 5 ytl vererek aksesuarcıdan disk görünümlü kampana kapağı al :D

varsa böyle bişey ve göz tırmalamıyorsa yaptırmak istiyorum. ankara'da nerede yaptırabilirim?

apars
21/05/2008, 12:18
Belki komik gelecek ama inan kampana disk'ten daha iyi.

Disk ani ısınma ve sogumalarda şişiyor.

Mesela derin sularda fren kabiliyetinin azaldığına şait oldum.

Hem bu kadar meraklı isen 5,000 servise verene kadar Charter uçakla 200eu'ya atla italya'ya git 1.000 YTL tutmaz, at bi tır'a getirsin sana.

Ben zamanında öyle çok parça getirmiştim.

Yada yasa dışı ama daha bomba bir yöntem söyleyim. :)

Git yünanistandan Full G.P. kirala getir buraya ne değişeceksen değiş, sonra bir yerde yak gitsin.

Al sana 200-250 ue'ya bomba bir araç.

ALLAH günahlarımızı affetsin şeklinde.

:)))))))))))))

Örnek olmasın diyeyim.

ABNEW
21/05/2008, 22:12
Ahmet, kampana nın tek avantajı diske göre daha az maliyetli olması...

KaMiKaZe
21/05/2008, 22:16
Belki komik gelecek ama inan kampana disk'ten daha iyi.

Disk ani ısınma ve sogumalarda şişiyor.

Mesela derin sularda fren kabiliyetinin azaldığına şait oldum.

Hem bu kadar meraklı isen 5,000 servise verene kadar Charter uçakla 200eu'ya atla italya'ya git 1.000 YTL tutmaz, at bi tır'a getirsin sana.

Ben zamanında öyle çok parça getirmiştim.

Yada yasa dışı ama daha bomba bir yöntem söyleyim. :)

Git yünanistandan Full G.P. kirala getir buraya ne değişeceksen değiş, sonra bir yerde yak gitsin.

Al sana 200-250 ue'ya bomba bir araç.

ALLAH günahlarımızı affetsin şeklinde.

:)))))))))))))

Örnek olmasın diyeyim.

afferin ahmet daha da parlak fikirlerin varmı ?