PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : fuar

üzümcü petrol
07/02/2008, 09:04
arkadalar aracımı nisandaki oto hifi fuarına hazırlıyorum bu gün Furkan elektronik oto müzik merkeziyle anlaştım 6000 ytl ye full ses sistemi koyuyorlar
malzeme şöyle
carbon fiber den hoparlar yerleri
4 adet 40 cm pioneer bass
3 takım jbl kompenant
6 adet jvs yada edisondu markasını tam hatırlamıyorum anfi
5 adet kollekktör
6 adet oval
serisini hatırlamıyorum ama içinden monitör çıkan pioneer teyp fiyata dehil değil
sizce nasıl yakında range ortalığı sallayacak:D:D:D:D
sponsorum olan sayın Bülent Savaşçıya teşekkürler('ın babası)

femoli
07/02/2008, 09:21
Valla tam anlamam bu işlerden ama bildiğim kadarını söyleyeyim bunlarla sadece araba sallanır:) Karman çorman bir sistem olmuş pıoneer bas, edison yada jvs anfi tamamen uyumsuz vede kalitesiz birde 6 adet neden fazla mı vardı elinde adamın satamamışmı + bunlara yeterli gücü nasıl bulacaksın senin akün bunları kaldırmazki buna yedek akü alacaksın onun için şarz dinamosunu büyüteceksin ıvır zıvır bir ton iş ,

Bu kollektör nedir onuda anlamadım ama teyp de dahil değil diyrsun bunlar seni kandırıyor olmasın bunlara 6000 ytl verilmez bunlar 3000 ytl yi geçmez :)

Bence sen iyi bir sistemciyle görüş sponsorada yazık :) Güzelim range rover 'ini heder etme

Ah-MeT
07/02/2008, 09:38
6 bin ytl ye baba bir KICKER set yaparım ben :) cok fazla fiyatı kardeş söyliim

üzümcü petrol
07/02/2008, 09:40
o zaman bide power bass müzikle konuşayım
verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler

Ah-MeT
07/02/2008, 09:48
bence siz en iyisi muzik sisteminden anlayan arkadaşlarınızla gorürüşünüz... piyasada çok tesisat patlatan müzik sistemi yapan yer var millet çakallığa vuruyor olayı dikkat ediniz..
saygılar

üzümcü petrol
07/02/2008, 09:59
benim arkadaşım anlar sadece onlar sponsor ben tanımadığım bi yere gittim olabilirdediniz