PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seyir halindeyken stop ediyor

FireActiveBP
18/02/2020, 23:41
Merhabalar. Bir haftadır yaşadığım bir problem. Araçla seyir halindeyken bir anda devir düşüyor stop ediyor daha sonrasında marş basıyorum ses bile yok. 5-10 dakika sonra marşa basıyorum çalışıyor bu seferde direksiyon göstergesi yanıyor yani city çalışmıyor ama bazende kendiliginden gidiyor city çalışıyor. Sabah kullanıyorum 30-40 km yapıyorum herşey çalışır durumda city de aktif hic bir sorun yok. City bozuk diyicem fakat belli bir süre sonra çalışıyor araç stop ettiginde city de çalışmıyor belli bir süre. Belli bir süreden sonra kendiliginden araç duruyor en az 10-15 dk calışmıyor marş tan ses yok. Ilk stop ettikten sonra sürekli stop etmeye başlıyor 1 km bile gidemeden.
Dinamoda sorun yok
Akü yeni full dolu
Marş motorunda sorun yok
Tesisatı kontrol ettirdim
Bilgisayara bağlattık hiçbir sorun çıkmıyor elektriksel olarak bişey çıkmadı

Yardımlarınızı bekliyorum.

feyzullah
19/02/2020, 06:52
Merhabalar. Bir haftadır yaşadığım bir problem. Araçla seyir halindeyken bir anda devir düşüyor stop ediyor daha sonrasında marş basıyorum ses bile yok. 5-10 dakika sonra marşa basıyorum çalışıyor bu seferde direksiyon göstergesi yanıyor yani city çalışmıyor ama bazende kendiliginden gidiyor city çalışıyor. Sabah kullanıyorum 30-40 km yapıyorum herşey çalışır durumda city de aktif hic bir sorun yok. City bozuk diyicem fakat belli bir süre sonra çalışıyor araç stop ettiginde city de çalışmıyor belli bir süre. Belli bir süreden sonra kendiliginden araç duruyor en az 10-15 dk calışmıyor marş tan ses yok. Ilk stop ettikten sonra sürekli stop etmeye başlıyor 1 km bile gidemeden.
Dinamoda sorun yok
Akü yeni full dolu
Marş motorunda sorun yok
Tesisatı kontrol ettirdim
Bilgisayara bağlattık hiçbir sorun çıkmıyor elektriksel olarak bişey çıkmadı

Yardımlarınızı bekliyorum.Geçmiş olsun. Araç lpglimi eğer LPG'li ise düzgün ayar yapılması gerekiyor stop etme problemi olmmaaı için. Direksiyon ışığının yanması konusunda City arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Akü zayıfladığı zaman da direksiyon hatası verebilir. Belki de aküdendir

SLA-L02 cihazımdan gönderildi