PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grande Punto Ön ve Arka Logo?

Punto_Can
06/02/2008, 10:11
selam arkadaşlar. Bazı arkadaşların GP sinde ön ve arka fiat logosunun yerine GP nin logosunun olduğunu gördüm. Bu logoyu nerden bulabilirim veya yaptırabilirim?

***Forumda arama yapamadım,eğer daha önce böyle bir konu açıldıysa şimdiden özür dilerim...

anvil
06/02/2008, 10:48
bir ara toplu olarak yaptırılıyordu ama şu an öyle bir çalışma yok. forumda "damla logo" veya "damla sticker" diye arama yaptırırsan gerekli bilgilere ulaşabilirsin.

unik06
06/02/2008, 10:49
siyah mr. dot logosundan mı bahsediyorsun acaba?

eğer o ise,
epey bir zaman önce,
bir yerle anlaşılıp, sayılı yaptırılmıştı..eğer alıpta takmayan birinden bulabilirsin sanıyorum.

Ziyaretçi047
06/02/2008, 12:41
ben burada birine yaptırmıştım. daha önceden fiyat da yazdım siteye. eğer istekliysen msn den bana ulaş. yapan yer ile görüşim. yaptırıp sana da yollayım.

ufuk61
06/02/2008, 20:58
cıhan bende var aslında ama aklımda bir set daha yaptırmak istiyorum şöle anahtarkığa-direksiyona jantlara -öne arkaya sen ne kadara yaptırmıştın bize bir fiyat cıkartırmısın sana zahmet

Ziyaretçi047
06/02/2008, 22:32
ya hatırlamıyorum ki forumu aramam lazım yazmıştım fiyatını

İbrahimKC
06/02/2008, 23:54
Zamanında yaptırmıştık Ali Can.
Hatta bende almıştım ama GP'ye takmamıştım.
Eğer bulabilirsem ki büyük ihtimalle torpido da olması lazım sana veririm.

Ah-MeT
06/02/2008, 23:59
direksiyon icin varsa bende alabilirim itinayla :)

Punto_Can
07/02/2008, 01:12

tamam ibrahim abi, bi bak sen, hala yerinde duruyorsa talibim onlara :) msn veya pm yoluyla ulaşabilirsin. şimdiden teşekkür ederim...

anvil
07/02/2008, 10:12
ya hatırlamıyorum ki forumu aramam lazım yazmıştım fiyatını

ben aradım :D

https://forum.grandepuntotr.com/ilanlar/3987-punto-logolu-sticker.html

Cnyt01
07/02/2008, 10:41
her reklamcı yapar. ben bı gun ounden gecerken reklamcının durdum 15dk da yaptı yapıstırdık. 10 ytl verdım yedekleri bile var .) yalnız anahtarlıga olmaz cok kucuk ve sureklı el degdıgınden hemen deforme olur.

pdr42
08/02/2008, 10:38
arkadaslar bu logodanmı sozediyosunuz

https://img235.imageshack.us/img235/9725/img6521vt4.jpg (https://imageshack.us)

anvil
08/02/2008, 11:38
evet mustafa

Punto_Can
08/02/2008, 12:39
evet evet işte bu logo. ta kendisi :D

İbrahimKC
08/02/2008, 19:18
Ali Can bendeki logo seti duruyor...

Busait olursak yarın bir ara alabilirsin...

Ah-MeT
08/02/2008, 19:39
ibrahim abi ben direksiyon için istiyom varmı fazla :) adresi biliyon kargo pls
saygılar

İbrahimKC
08/02/2008, 20:35
Ahmet, valla bir set var sadece. Onuda kendim için almıştım zamanında ama elim gidipde yapıştıramadım...

Ali Can almaya gelince konuşalım, eğer direksiyon için olanını almazsa sana gönderirim Ahmet..

Ama yukarıda linki verilen topiği incelersen Ahmet, Direksiyondaki logo çıkarılamıyor ve yerine yenisi yapıştırılamıyordu. Üstüne yapıştırmak gerekiyor, oda çok iyi durmuyordu..

Punto_Can
08/02/2008, 22:54
ibrahim abi ben direksiyon için istiyom varmı fazla :) adresi biliyon kargo pls
saygılar

Ahmet,İbrahim Abi'den biraz önce aldım çıkartmaları. direksiyon için olanı istemişsin ama ben takımı komple aldım. şimdilik anahtarlık ve direksiyon için olanı yapıştırdım,cuk diye oturdu :) Seti bozmak istemem açıkçası,bunun için kusura bakma ;) ama forumu iyice araştır sor soruştur,belki birileri de çıkartmaları almış ancak yapıştırmamış olabileceğinden sana da yardımcı olabilir diye düşünüyorum. Anlayışın için şimdiden teşekkür ederim ;)

Ah-MeT
08/02/2008, 23:03
Ahmet,İbrahim Abi'den biraz önce aldım çıkartmaları. direksiyon için olanı istemişsin ama ben takımı komple aldım. şimdilik anahtarlık ve direksiyon için olanı yapıştırdım,cuk diye oturdu :) Seti bozmak istemem açıkçası,bunun için kusura bakma ;) ama forumu iyice araştır sor soruştur,belki birileri de çıkartmaları almış ancak yapıştırmamış olabileceğinden sana da yardımcı olabilir diye düşünüyorum. Anlayışın için şimdiden teşekkür ederim ;)
hayırlı olsun ali canın sağolsun:) direksiyon icin abarth logo bulamadıgım için istedim di ama sallla:) buluruz bi yerlerden onemli degil ;)