PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Linea marş basıyor çalışmıyor

Adnan37
27/11/2019, 13:09
Aracım çalışırken stop ettim kutup başını gevşettim çıkartmadan mandalını kapattım daha sonra araç çalışmadı.park sensörü devre dışı yaziyo,dörtlüler yanmıyo.merkezi kilit çalışmıyo.mazot pompası çalışmıyo.anahtar kumanda çalışmıyo.bilgisayara bağlandı elektronik anahtar arızası veriyo ama anahtar ikazı yanmıyo.mazot lambası yanıp sönüyo.el frenini bıraksamda ışık sönmüyo acaba sorun ne olabilir

pozitifdeger
29/11/2019, 14:02
Aracım çalışırken stop ettim kutup başını gevşettim çıkartmadan mandalını kapattım daha sonra araç çalışmadı.park sensörü devre dışı yaziyo,dörtlüler yanmıyo.merkezi kilit çalışmıyo.mazot pompası çalışmıyo.anahtar kumanda çalışmıyo.bilgisayara bağlandı elektronik anahtar arızası veriyo ama anahtar ikazı yanmıyo.mazot lambası yanıp sönüyo.el frenini bıraksamda ışık sönmüyo acaba sorun ne olabilir

Aküyü tekrar sökün 15 dk bekleyin öyle takın veya AKÜ BAĞLI DEĞİLKEN anahtarı marş konumuna getirip 5 sn sonra çıkarın sonrasında aküyü takıp aracı çalıştırın eğer hatalar devam ediyorsa sigorta panellerini kontrol edin atan sigorta vs. Varsa uygun amperde değiştirin.