PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sonax,sonuç?

cann
31/01/2008, 22:34
zaten uzun süredir düşünüyodum boya koruma yaptırmayı,ama sonax ın şu vergiyi garanti internetten yatıranlara %50 indirim (100 YTL) yaptığı kampanya yı duyunca fırsatı kaçımıyayım dedim,kar kış demeden izmit den kalktım istanbul maltepe ye gittim.(izmt de yok :) ),orada ışıkların altında güzel duruyodu,ama bugün sensör taktırmaya gittiğimde yakından bir baktım,eyvah eyvah,eskisinden beter,çizik içinde araba,artık kimseye elletmem arabamı.şimdi baharı bekliyorum,alıcam koçtaştan 30 ytl ye polisaj makinasını cila mila ne varsa kendim yapıcam,elemanlara aracımı çizsin diye üste 100 ytl para verdik :) ben beş kuruş harcamadan çizerdim kendim:)

Halook!!!
31/01/2008, 22:52
Uygulamayı yapan arkadaşlarda bir sorun vardı o zaman kanımca.Ben İzmirde Alsancak Sonax'ta uygulama yaptırdım ve çok da memnun kaldım her seferinde söylerim.Yalnız bana göre bu tip uygulamalar yani boya koruma uygulaması yaz başında yapılırsa daha iyi oluyor...

cann
31/01/2008, 23:12
haklısın arkadaşım,toptan bir firmayı suçlamak haksızlık.ama şu da bir gerçek ki,bu memleket de kime sorsan herkes peygamber,yani işlerini süper yapıyorlar,eee o zaman biz bu kazıkları nasıl yiyoruz.malesef bu ülkede söylenmiş en doğru söz "Tecrübe hayatta yenen kazıkların bileşkesidir",sonax ı tenzih ediyorum,ama o da bayilerini adam gibi seçecek,eline aleti alan herkesin bu işi yapmasına engel olacak,bu konuda eğitim almayan elemanların çalıştırılmasına engel olacak,öyle iki şampuan,üçbeş bakım ürünü vererek bayii yapmıycak herkesi.

OzzY
31/01/2008, 23:16
konusu geçmişken sorayım bu sonaxtaki %50 indirim hakkımız ne zamana kadar geçerli?

cann
31/01/2008, 23:21
36 dakika sonra bitiyor ozzy,yakınlarda sonax bayisi varmı:),ocak sonuydu:)

anvil
01/02/2008, 08:27
1 marta kadar geçerli

Nafiz
01/02/2008, 10:47
Arkadaşlar sonax ta benim GP ye nano boya koruma yaptırdım.çılgın oldu.bi yere park ettimmi gözlerimi alamıyorum.Ayrıca 1 yıl garanti verdiler.1 yıl içerisinde içime sinmeyen soluk çizik bir yer olursa götürücem ücretsiz nano yapacaklar.Fiyat 300 ytl 5 taksit...